Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skromna_pytam

Facet, który robi Wam uwagi itp. do wyglądu

Polecane posty

Gość anaaaaa
skromna_pytam a jestes dalej ze swoim facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Ja uważam, że nie po to jestem z facetem, żeby się nawzajem krytykować A widzisz tą subtelną różnicę pomiędzy krytyką, a zwracaniem uwagi na pierwsze zaniedbania w swoim wyglądzie powodowane dłuższym stażem związku? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznany odwal sie Misiek i własnie tego nie rozumiem,dlaczego kobiety nie doceniają uwag swoich facetów,oczywiscie nie mówie o złosliwych uwagach,ale o takich prawdziwych. Heheh miałam wpadki z ubiorem,bo mój cudowny mąż(aluzja)zawsze twierdził ze jest ok,a nie było:O Z resztą Ferdek zakazywał mi dekoldów krótkich spódnic,bo żonom nie przystoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna_pytam
anaaaaa, jestem, ale odchodzę. Nieznany Sprawca, tak, widzę. Ale jeśli tu chodzi o krytykę... po 2. latach związku, a nie zaniedbanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa w garsonce 30 ...a ja nie rozumie kobiet ktore sie obrazaja o to ze cos mi sie nie podoba w ich ubiorze..:O:O:O...nie wale prosto z mostu ze to czy tamto tylko sugeruje delikatnie.....a tu foch:O:O:O:O nagle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaa
i masz racje, ja tez odeszlam, takie uwagi tylko zniechecaja cie do niego wiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Nieznany Sprawca, tak, widzę. Ale jeśli tu chodzi o krytykę... po 2. latach związku, a nie zaniedbanie Często krytyka wynika z zanidebania. Ty moze nie widzisz jak ci dupa rosnie, ale twój chłopak widzi to z pewnoscią :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *veronka*
a ja uważam, że uwagi co do wyglądu świadczą o braku klasy. W związku można sobie pozwolić na żarty typu "coś się troszkę więcej Ciebie zrobiło" ale nigdy nie powinno być to złośliwe ani w tonie wymagającym "masz schudnąć". Jak kogoś kochasz to go/ją akceptujesz. Jakie znaczenie ma wygląd, kilka zmarszczek albo kilogramów? A jak kobieta przytyje po porodzie, albo zniekształcą się jej piersi po karmieniu to co, zmiana na nowy model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaa
tylko we wszystkim sa granice. i nie mow prosze ze facet pierszy zauwazy ze kobieta przytyla, bo w to akurat nie uwierze! sorry najpierw to ci to powie kolezanka, ktora zauwzay nawet jak przytyjesz 0,5 kg. faceci takich rzeczy nie widza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna_pytam
Nieznany Sprawca, tylko ciekawe, że tylko on, a reszta tego nie zauważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaa
Pandora89 niektorzy faceci jednak wiedza jak powinno sie postepowac z kobietami, szkoda, ze nie wszyscy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>. A jak kobieta przytyje po porodzie, albo zniekształcą się jej piersi po karmieniu to co, zmiana na nowy model? Albo się będzie starała wyglądem znowu przypominać człowieka, albo hasta la vista 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mi często mówi, że ładnie wyglądam... że mu się podobają moje piersi, że mój brzuszek jest ok (choc ja wciąż na niego narzekam) itp... ale również potrafi powedzieć "źle Ci w tej fryzurze, nie ścinaj się tak więcej" i cenię go za szczerość, i cenię go za takie uwagi...jak mi powie, że dupa mi urosła to fakt w pierwszej chwili będzie mi przykro ale w drugiej zapisze się na jakieś fitness czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaa
Nieznany Sprawca nawet nie wiesz jakie to trudne schudnac po porodzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaa
Biało-czarna takie uwagi sa jaknajbardziej ok. tez bym sie z takich cieszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna_pytam
Ja nie lubię się zmnieniać dla kogoś, chcę być sobą. I tak jednemu się podoba to, a drugiemu coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna_pytam
Nieznany Sprawca, a jeśli tu chodzi o ubranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Nieznany Sprawca nawet nie wiesz jakie to trudne schudnac po porodzie Nie wymagam cudów. Chce widzieć, że się stara i zależy jej na schudnięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna_pytam
Mam swój styl i nie chcę go zmieniać dla faceta. Wiedział, co bierze. To jest takie nijakie. Dobrze się czuję ze sobą i po co mam coś zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *veronka*
Pandora, ja nie slyszalam zadnej krytycznej uwagi na temat mojego wygladu od meza, z ktorym jestem 10 lat. I tak powinno byc. Ja sama wiem, czy potrzebuje wiecej fitnessu czy nowej fryzury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna_pytam
Pandora89, nie przyjmuje nic do wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna_pytam
*veronka*, szczerze, trochę Ci zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×