Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta_pierwsza_i_druga

on o niej zapomniał - ja nie potrafię

Polecane posty

Gość sportactive
ale ja sie pocieszam, takimi sytuacjami. przeprasza, ze to pisze! ale moj nie ma ani zdjec, ani super wspomnien, zaluje, ze wczesniej z kims byl, jak by mogl cofnal by czas, bo tamte zwiazki absolutnie nic mu nie daly, niczego nie nauczyly, tylko teraz troszke bola mnie! ej tam-zycie!!!!!!!!!!!!!!!-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest jak ma sie
haha skoro on tak wyraża sie o swoich przeszlych zwiazkach, to rownie dobrze zwiazek z toba moze skonczyc sie podobnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam za soba tak powazny i "gleboki" zwiazek, ze nie zamierzam o nim nikomu opowiadac. zeby ten ktos nie mial jakiegos problemu. bo - BYLO i sie SKONCZYLO, wazne jest to co jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest jak ma sie
ja tez nikomu o niczym gadac nie bede, bo po co? zreszta lepiej byc troche tajemniczą niz mowic kazdemu nowemu facetowi z iloma sie spalo. jaki w tym sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej niech każdy nabierze troche doświadczeń zarówno faceci jak i dziewczyny a potem już będzie lepiej i nikt do nikogo nie będzie miał pretensji :) wszystko z rozsądkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec tak to jest...
a mi sie cos wydaje ze ten gosc to chce albo zrobic na zlosc byles pannie i dlatego tak desperacko szuka zony. w jaki sposob oni sie rozstali??? kto kogo zostawil? bo wiesz znam duzo takich przypadkow ze ktos komus chce zagrac na gulu i robi tak powazne rzeczy jak organizacja slubu z kims innym byle tylko pokazac ze juz zapomnial itd. glupota ludzka nie zna granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×