Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słonica 111

Czy majac wagę 70kg i wzrostu 159 mogę starac sie o dzieckio?

Polecane posty

Gość słonica 111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluskak
ale głupoty gadasz nie nie mozesz jest ustwawo zakazane ze kobiety ważące powyzej 69 kg nie mogą miec dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, ze możesz! lekarz prowadzący powie ci co jeść żeby nie przytyć starsznie dużo w ciaży. bo niestety ale w twoim przypadku nie powinnaś sobie pozwolić na dodatkowe 30 kg, zresztą w przypadku zadnej kobiety nie jest to wskazane :P ale spokojnie przecież nie kazda kobieta ma wymiary modelki i gdyby to waga miała decydowac o możliwości posiadania dzieci to śmiem twierdzić że byłoby nas o 2/3 mniej na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinolewal
MOŻESZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka od gucia
O SŁONIĄTKO tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaakkkkkk
ja wazylam 70 kidy zaszlam w ciaze, jestem tylko troszeczke wyzsza. W ciazy bardzo sie pilnowalam wiec przytylam tylko 11kg (ostatnie tyg ciazy). Dzieciatko jest zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklankkaaa
pewnie ze mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko 11 kg
?:O tylko to jest 5 czy 7 kg 11 kg to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaakkkkkk
Niekoniecznie norma. Wez pod uwage, ze osoby ze sklonnoscia do przybierania na wadze nawet jedzac malo tyja, poniewaz maja tak spowolniony metabolizm. Bedac w ciazy nie mozna ograniczac kalorii, wiec autmatycznie je sie wiecej (tak bylo w moim przypadku) Wiecsmialo moge powiedzec ze przytylam tylko 11kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszłamama
taaaaaaakkkkkk, skąd wiedziałaś gdzie leży granica między ograniczaniem się a ryzykowaniem zdrowia dziecka? Pytam, bo ja też przed ciążą tyłam po jednym cukierku lub dodatkowej kanapce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prawda. Ja w ciązy przytyłam tylko 7 kg. i wcale nie zważałam na to co jem. Prawdę mówiąc całą ciążę musiałam wręcz wmuszać w siebie jedzenie. A dodam że do szczuplutkich nigdy nie należałam.Po porodzie odrazu schudłam 10 a potem jeszcze troche. Wydaje mi się że dlatego, bo mój żołądek przyzwyczaił się do małych porcji jedzenia i wreszcie się skurczył.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×