Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Interesująca23

Pierwszy raz się z czymś takim spotykam-wynajem

Polecane posty

Gość to jest normalne i
ja oddzwanialam nastepnego dnia, wiec moze to tez zalezy od wlasciciela, jeden chce jak najszybciej wiec kto pierwszy ten lepszy, a inny szuka pod innym katem po prostu, jesli jestescie spokojnymi, kulturalnymi, uczciwymi ludzmi to u uczciwego i normalnego wlasciciela bez jakichs widzimisiowatych upodoban macie duze szanse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,fajne te mieszkanko,ale wyobraźcie sobie,że jak dzwoniłam,jak tylko zobaczyłam ogłoszenie,to ta Pani mówi,że w ciągu 10 minut od ukazania sie ogłoszenia już 4 osoby dzwoniły,także może byc ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest normalne i
no niestety, jest malo mieszkan, i malo fajnych w przystepnej cenie:( ale uszy do gory, moze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest normalne i
mysle, ze nie glupi pomysl zeby byc wczesniej, ale nie wiem ile, pol godziny? zawsze mozna poczekac i poszpiegowac wczesniej pod klatka np:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest normalne i
Napisz jak bylo, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraaaa
ja tez mialam jak wynajmowalam mieszkanie... gosciu (własciciel) mial wiele chcetnych wiec zaprosil wszystkich na jedna godzine.... potem spisal nasze dane sprawdzil na policji czy nie bylismy karani itp. pytal czy pracujemy ile zamierzamy u niego mieszkac, czy mamy dzieci.... powiem ci szczerze ze nie ma za bardzo co ich klamac... bo ja bylam akurat na luzie i np spytal sie mnie czy czesto imprezuje no to ja nie mowilam ze nie, w ogole tylko powiedzilam ze czasem lubie sie pobawic, posiedziec w gronie przyjaciol:)) para która byla przed demna mowila ze nie pali, nie imprezuje, ze pracuje, ze nie ma dzieci, ze sa spokojni itp... tak sie nie wiarygodnie zareklamowali ze wybral mnie z moim mezem:))):):):) pamietaj badz soba i nie bajeruj za mocno bo to nie przejdzie::)):):): powodzenia:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie robi normalne ostatnio
i castingiem się to zwie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraźcie sobie,że ta \"pani\" miała2 mieszkania,jedno to co pisałam,że takie fajne(w sprawie którego jechałam na \"casting\" i drugie,którym nie byłam zainteresowana okazało się,że mojemu chłopakowi bardziej się to drugie spodobało i dzwoni do niej i mówi,że jesteśmy umówieni na obejrzenie tamtego,ale chciałby się dowiedzieć coś na tego temat również. a ona,że oba już nieaktualne,bo ktoś przebił cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest normalne i
o masakra, przegiecie:o gdyby nie bylo tak malo mieszkan, ludzie by sie nie uciekali do takich chwytow, teraz sa nawet gotowi wiecej placic byleby miec gdzie mieszkac, i dopoki tak bedzie, wlasciciele beda to wykorzystywac:o pozostaje tylko zyczyc Wam szczescia nastepnym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×