Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziś na pomarańczowo

Koszmarki ślubne

Polecane posty

często tak właśnie kończy się chęć urządzenia "pokazówy" - większość z tych dziwacznych sukni krzyczy "tu jestem, to ja dziś biorę ślub i dziś jestem w centrum uwagi" !!!!!! smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu smutne
To wcale nie takie smutne. :) Moim zdaniem to młodzi powinni być w centrum uwagi a nie np: ciocia Zosia spod Warszawy. Niektóre suknie są okropne przyznam szczerze, ale dla właścicielek są najpiękniejsze na świecie i powinnyście to uszanować. Zachowujecie się tam jakby każda z Was miała suknię od Chanel za 100 tyś dolarów. Pokażcie swoje suknie, może wtedy dopiero się pośmiejemy. Allegro to miejsce gdzie się suknie sprzedaje. Nie wystawia się je żeby ktoś się z nich pośmiał na kafeterii. Zresztą może któraś z Was nigdy za mąż nie wyjdzie, albo nie będzie ją stać na wymarzoną suknię i to dopiero będzie powód do radości. Głupota ludzka nie ma granic.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie oceniam sukni pod względem wyglądu tylko wyrażam swoje zdanie na temat, co niektóre panny z wyżej podanych linków wyczyniają z kreacjami, jeśli im się podobają - super - o to chodzi, ale że niektóre suknie naprawdę są grubo przesadzone to inna sprawa, mam swoje zdanie na ten temat i tyle :) nikogo tu nie obrażam a z allegro sama jestem zadowolona bo znalazłam tam i odkupiłam swoją wymarzoną suknię z czego bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Broneczką w pełni -nie chodzi o obrażanie cudzych uczuć ale o odrobinę dystansu w ocenie niektórych pomysłów panien młodych;) zaglądam tu regularnie jak również na allegro przede wszystkim ze zwykłej ciekawości, ponieważ pomysłowość niektórych kobiet mnie zaskakuje, czasami pozytywnie:) czemu smutne, to prawda, że to młodzi powinni być w centrum uwagi a nie goście, ale nie sądzisz, że sięganie do chwytów typu odsłanianie prawie całych nóg nie jest potrzebne, gdyż z zasady młodzi są tego dnia najważniejsi? rozumiem, że niektóre kobiety czują potrzebę bycia oryginalną a nie wszystkie mają wyczucie smaku pozwalające na wybór sukni uchodzącej w powszechnym odczuciu za odpowiednią na taką okazję jak ślub. Choć nie można odmówić prawdy stwierdzeniu, że każdy kieruje się swoją opinią i każda suknia znalazłaby krytykantów. Jednak jeśli przejrzy się posty na tym topicu można łatwo zauważyć, jakich fasonów lepiej unikać jeśli zależy nam na uniknięciu krytyki. Nie zapominajmy jednak, że goście na naszym weselu zawsze pochwalą wygląd Pary Młodej przynajmniej wobec nich, a opinią ogółu najczęściej nie warto się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się z wami zgadzam, i nawet jeśli moja znajdzie się w koszmarkach choć w o wątpię to może sobie tu być hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za bzdety. niektore suknie nie sa wcale ladne ale ja sie z wiekszoscia opinii nie zgadzam, jesli laska ma zgrabne nogi to niby czemu ich nie pokazac? albo ladna figure? zazdrosciecie bo same nie macie? wszystkie tu najezdzacie na bezy a jak patrze na topiki gdzie dziewczyny pytaja czy taka sukienka jest ladna to to sa same bezy ! ktos przeciez w tych sukniach to slubu idzie, przez ostatnich pare lat nie widzialam panny mlodej, ktora by szla w sukni slubej o kroju koszuli nocnej, no bez przesady. wszytkie sie zachwycacie prostymi i skromnymi sukniami ale jak sie chodzi po salonach, to zadnej sie nie da takiej zaproponowac bo kazda chce wygladac jak ksiezniczka chociaz nie kazdej ta beza pasuje i moze tego tez zazdroscicie? dajcie sobie na wsztrymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady in red, a teraz jeszcze raz na spokojnie przeczytaj nasze ostatnie posty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady, taaaak, zazdrościmy im takich nóg i wielkich podwiąch wywalonych jak w przydrożnym burdelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady a Ty może meliskę sobie zaparz co? i za radą koleżanki przeczytaj co piszemy ze zrozumieniem.... Ja tam nie mam kompleksów, akurat nogi mam bardzo zgrabne :P i chętnie je odkrywam ale wtedy kiedy można, a nie kiedy mam stanąć przed ołtarzem i w tym doniosłym momencie świecić \"kotem\" przy księdzu i ministrantach...... dziwie się że księdza na to pozwalają, bo w niektórych krajach nawet nie można wejść turystom pozwiedzać jak są za bardzo rozebrani ..... W jednym Ci przyznaję rację - wszędzie są suknie na jedno kopyto - w moim mieście jak idę ulicą przy której są ze 4 salony obok siebie to na wystawach same bezy!!!!! aż żal patrzeć wszystkie takie same bleeee Ja mam suknię wąską i skromniejszą - bez zdobień i bardzo mnie boliże za taka suknię \"niekrzyczącą\" cieżko w ogóle dostać a jak już jest to strsznie droga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie śmiać się
Z tymi sukniami jest znakomicie pomyślane, wierzcie mi. To niewiarygodna oszczędność. Jak się wybierze coś takiego na przykład http://www.allegro.pl/item437007306_sliczna_niepowtarzalna_wyjatowa_suknia_slubna.html#photo co proponowała "ale kicha" to nie potrzeba już kupować nic na noc poślubną. W sumie na przyjęciu też się zaoszczędzi bo od razu kilka ciotek zejdzie na zawał. Osobiście wstyd byłoby mi w czymś takim pokazać się przed rodziną i co gorsza wejść do kościoła... Ale cóż widać niektóre nawet z własnego ślubu muszą robić dyskotekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamsobiesukni a znajduję to
Gość pinki54
Zastanawia mnie, kim jest osoba, która wymyśliła w ogóle taki temat. Porażka...większa niż te suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawcia_mielona
szczerze powiedziawszy również się nad tym zastanawiam. Fakt faktem, niektóre suknie są okropne ale to nie powód do tego, by się z tych ludzi naśmiewać. Nie znacie sytuacji tych ludzi. Może ta osoba doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że dana suknia jest okroopna ale np potrzebuje pieniędzy chociazby na chleb? A może kupowały te sukienki wlasnie w czasie kiedy nie miały pieniedzy? albo po prostu je od kogoś dostały i póbują się jej pozbyć?? A nawet jesli one po prostu mają fatalny gust to jakie mamy prawo sie z nich naśmiewać? Żadnego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tak jaaasne
JASNE - nie wiedziały, co kupują! A może jesteście właścicielkami owych sukienek, co? Rozumiem, wszystko można wyśmiewać - orkiestrę, salę, dekorację samochodu czy kościoła. Ale kiecek nie. Wy dwie jesteście żałosne. Poza tym to jest forum a na forum każdy ma się wypowiadać w takim tonie, w jakim mu się podoba. Nawet takie niunie, jak wy mają do tego prawo. S P A D Ó W A !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
do Tak tak jaaasne Nie ma "spadówa, bo jak sama zauważyłaś "to jest forum a na forum każdy ma się wypowiadać w takim tonie, w jakim mu się podoba". Każdy. Więc również taka niunia jak ja. A poza tym choćbyś sobie najlepszą oprawę wesela pod słońcem zrobiła, to dobrej zabawy ci to nie zagwarantuje. i nawet jak sie jest najbogatszym i najśliczniejszym, to chamstwa i braku kultury, żadna sukienusia nie ukryje. Za żadną cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tak jaaasne
Przecież to właśnie powiedziałam: TO JEST FORUM i nawet WY macie prawo do pisania swoich bzdur. KAPISZI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinki54
Słowo "SPADóWA" sugeruje co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawcia_mielona
no właśnie sowim zachowaniem i odpowiedzią pokazałaś, że jednak forum uważasz za coś zupełn ie innego. Piszesz że kazdy ma prawo się wypowiedzieć, wieć czego się czepiasz? Napisałam swoje zdanie, ale nie kazałam Wam spadać i nic nie pisać. A Ty od razu zaświeciłaś swoim IQ pisząć "spadówa". Powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×