Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziś na pomarańczowo

Koszmarki ślubne

Polecane posty

Gość Właśnie powazała wam
brak waszej tolerancji - biedulki, nawet się nie skapowałyście, że was naśladowała. Cóż, złośliwość jest domeną ludzi inteligentnych [czesc}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rację miała lady in red - wszystkie krytykujecie, a potem wszystkie idziecie w takich samych. Mi się od lat nie podobaja te wszystkie suknie, ale kupić sobie cos prostego i skromnego - to tylko dobra znajoma krawcowa może uratować. I jestem pena, że taka jak mam sobie zamiar uszyć - skromną przy ciele - skrytykujecie, bo za prosta , a przecież na ślub musi być wystawna. Moon - a gdzie Ty widzisz epatowanie seksualnością w tej sukni z rozcięcein na nogę - nawet kolana dobrze nie widać. Rozumiem wywalone po ci...., to przesada, ale ta akurat była dla mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reat
Gość a ta ostatnia
to niby koszmarek? nie wiem dlaczego tak sadzisz. ja uwazam ze jest calkiem fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_30
Ha, znalazłam tutaj swoją kreację ;). Chyba jestem pierwsza, która się do tego przyznaje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza 30 - niektóre umieszczone tu suknie wcale nie są koszmarkami - np ta demetrios wyżej uważam że jest ładna i normalna, z tym że nie widzę w niej np samej siebie :) szacunek za szczerość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na niektórych
z aukcji widać przepaść pomiędzy wyglądem modelki a rzeczywistym wyglądem sukienki. I to na zdjęciach, gdzie pani młoda jest naprawdę zgrabna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_30
Jakby któraś chciała zobaczyc moją sukienkę to jest pod linkiem w wypowiedzi dejzi69 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exkoministyka
no napisała że ty też się jej nie podobasz heeeh za to dejzi piękna jak wiadro pleśni!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaaanka
MODERATORZY, TEMAT DO KASACJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - a mi sie akurat Twoja podoba - miałam juz wczoraj to napisać, ale nie miałam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie, nie wszystkie tutaj są koszmarkami, to tylko kwestia gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_30
Ja do tego tematu podchodzę na zupełnym luzie. Mnie samej moja sukienka się podobała, a długi welon do krótkiej sukienki stanowi fajny kontrast oraz dodaje zadziorności. Dzięki mojej sukience paru osobom szczeka opadła ;). Były też komentarze, ze welon do cywilnego to tak nie bardzo ale ja mam to gdzieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, Twoja sukienka była dośc wyzywająca:) na slub cywilny bardzo odpowiednia, ale na kościelny bym sie na taką nie zdecydowała:) poza tym, to nam sie ma podobac kiecka itp a po co w ogóle taki dury temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez i tak kazda z was idzie w tej zninawidzonej na forum \"bezie\". no sory dziewczyny, zastanowcie sie co piszecie. pod niebiosa wychwalacie skromne proste sukienki a tu dejzji wkleja prosciutka sukienke z bolerkiem jako koszmarek slubny? to jaka ma byc ta prosta skromna sukienka? jak koszula nocna. kawalek szmatki na ramiaczkach, bron boze gorset czy halka bo to juz beza, bron boze marszczenie na brzuchu, bron boze jakies aplikacje. npo najlepiej pokutny worek. przesiegam, na 12 slubach w tym roku nie widzialam nawet jednej chocby pol prostej sukni. wszytkie szly w bezach, z welonami, biala suknia a jakze, najdluzszy welon mialy oczywiscie te, ktore szly z brzuchem ... a zaraz mnie tu zjada, ze przeciez lepiej wziasc slub niz usunac. a ja mowie, ze lepiej nie brac slubu z przymusu i nie udawac wierzacego jak sie nie jest bo to sie nazywa hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady in Red - ja brałam ślub w bardzo prostej, skromnej sukience, bez aplikacji, lekko rozkloszowanej, ecru, stylizowanej na lata '60 :) Niestety zdjęcia nie posiadam, jako że przede mną rozwód a nie chcę pozostawić żadnej "pamiątki" po tym okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weddingplannerka
No co ty, rozwodzisz się? Ale dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie że nie wszystkie idą w bezach :P ja swoją już zakupiłam i na pewno bezą nie jest, więc nie generalizować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZa - na zdjęcieu nie nie widać że jest krótka, ale jak masz jakies zdjęcie, to bym chętnie zobaczyła. chętnie bym skorzystała z pomysłau, bo mi się akurat taki styl podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×