Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sylwucha

testy ciążowe

Polecane posty

mam pytanie odnośnie testów ciążowaych. (owszem wszystko jest opisane na ulotce) ale chciałabym uzyskać sprawdzone rady . *jakie testy są najlepsze? *który jest naczulszy? *jakich używacie? *czy to prawda , że najlepiej jest robić test po terminie spodziewanej miesiączki...? *czy każdy test daje pewność? czy są takie które zawodzą...? bo wiem , że również są testy które wykrywają ciąże po 6 -7 dniach ... ja ostatnio robiłam test w dniu spodziewanej miesiączki (taki różowy z bobaskiem) wyszedł negatywny .. chciałabym wiedzieć więcej na ten temat bo pragnę korzystać z najlepszej firmy i sprawdzalność. niechciałambym wyrzucać pieniędzy w błoto ... pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tej pory polecałam wszystkim BObo test strumieniowy- jeden z najczuszych na rynku. wiekszosc testów wykrywa HCGw moczu przy stęzeniu 25 mlU/ml. bobo test przy 10. ale ostatnio go robilam i pokazał baaaardzo bladą drugą kreseczke. co prawda spodziewałam sie ze jestem w ciązy, ale test robiłam stanowczo za wczesnie, wiec nie mogł wyjsc pozytywny. ale wyszedł, co niestety nie pokazuje ze jest taki czuły, tylko ze druga kreska moze wyjsc tak czy inaczej. ten sam test robiły 2 inne dziwczyny, i kazda miała drugą kreskę bladą, a w ciąży nie były, pokazał to wynik z krwi. takze juz nie polecam bobo testow. teraz robiłam test Acon ultraczuły- rowniez wykrywa stęzenie 10 mlU/ml, mi wyszła ładna kreseczka w 26 czy 27 dc ( cykle 27 dniowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama się zastanawiam jakie brać... chcę mieć pewność. co prawda moj ten rózowy z dzieciaczkiem jest dobry. (płytkowy) robiłam go w dniu spodziewanej miesiaczki i wynik wyszedl negatywny. i faktycznie w ciazy nie jestem po juz po tescie mialam dwie miesiaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najdokladniejszy test zrobisz w laboratorium. test z krwi- ten nie moze się pomylic :) kosztuje ok 25 zł chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×