Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mowic czy nie mowic

zachowalam sie jak..... powiedziec mu?

Polecane posty

Gość mowic czy nie mowic
wlasnie czasem mysle, ze tak mialo byc, ze spotykalam sie z tamtym kolesiem, zeby docenic to co mialam, ze trudno o faceta, ktoremu w 100% mozna wierzyc i ufac i nie zastanawiac sie, czy aby mowi prawde:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowic czy nie mowic
wlasnie wiem ze potem bedzie mnie to gryzlo, no i chyba z drugiej strony wypadaloby mu dac wolny wybor, bo jak sie kiedys dowie to bedzie gorzej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie mów... teraz potrzebujesz troche sppokoju, pobedziesz z nim pol roku i znow Ci sie znudzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowic czy nie mowic
komiczne a zdradzisz mi ten sekret skad wiesz ze bede z innym?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo masz 22 lata a jestes z gosciem miłym, ale nudnym jak flaki z olejem... znasz go juz jak starą skarpete i zachowujecie sie jak stare malzenstwo przed 50, ktore oczekuje na 30 rocznice i zaczyna bawic pierwsze wnuki... 22 lata to zbyt wczesnie by uznac, ze w życiu nic fascynujacego Ci sie nie zdarzy... to zdecydownaie nie czas, by emocje shcować do szafy i delektowac sie swietym spokojem, jaki daje pierdołowaty, acz bezpieczny partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowic czy nie mowic
aj no ja wiem, ze w zyciu pewnie zdarza mi sie jeszcze fascynujace rzeczy i nie wiaze sie teraz z nikim, zeby zakladac z nim rodzine, to oczywiste i jasno to zawsze mowilam, jemu tez, ze slubu narazie nie planuje:P i wcale nie mowie, ze osoba z ktora jestem teraz, czy bede za rok to ta na cale zycie. Dla mnie to paranoja w wieku 22 lat planowac slub dzieci i malzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowic czy nie mowic
ale jesli juz mam byc z kims w zwiazku to jednak chce, zeby byl w stosunku do mnie w 100% uczciwy, a niestety trudno o kogos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczciwosc, to nie jest wystarczajaca cecha by z kims byc... co wiecej - to nawet nie jest powod by sie z kims kolegować a co dopiero tworzyc zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mu, niech facet ma coś do gadania, Może nie będzie miał z tym problemu, a może Cię zostawi Ponadto, co do przyszłości, to nie powiem, że się zgadzam z Komiczne, bo znowu mi zarzucą. że się zgadzam z Komiczne, ale zgadzam się z Komiczne Nie wiadomo, co będzie dalej Ale mimo to, powiedzieć powinnaś. Zresztą dla samej siebie, bo widać, że Cię to męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowic czy nie mowic
wiem, moj problem to to ze jestem w goracej wodzie kapana, jak przysiade i sie zastanowie to patrze na wszystko troche inaczej, ale coz zyje sie raz a co nas nie zabije to nas wzmocni:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowic czy nie mowic
zreszta juz postanowilam, powiem mu i sam zdecyduje co z tym zrobic dalej, co bedzie to bedzie, widocznie tak mialo byc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiedz mu drobiazgowo - jak tamten Cie brał, jak Ci było dobrze i napomknij, ze on tez sie musi postarac... podsun mu mimochodem ulotke z kiniki zajmujacej sie powiekszeniami członka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowic czy nie mowic
w ogole to jest dziwne, bo tak naprawde chcialabym stworzyc rodzine wlasnie z tym facetem, wiem, ze bylby wspanialym ojcem i mezem, ale dlaczego ja go cholera jasna nie moglam spotkac powiedzmy za 3 lata, wlasnie problem w tym ze mam 22 lata i chce sie jeszcze troche w zyciu pobawic i boje sie, ze sie nie zgramy, ale moze jakos to bedzie, tylko zeby on to jakos zaakceptowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo -
jak cie ma to gnebic to lepiej powiedz i miej to za soba. jak facet z tego powodu nie bedzie chcial z toba byc... to wybacz, partnerstwo polega na akceptacji patnera/ki z cala jego/jej przeszloscia. lepiej, gdy dowie sie od ciebie niz od kogos innego. wtedy moze miec sluszny zal, ze to przed nim zatailas. moze sie zaczac zastanawiac, co jeszcze ukrywasz... czemu nie jestes szczera. szczerosc i otwartosc to podstawa udanego zwiazku, mowie ci to jako mezatka od 10-ciu lat :) ale - jesli czujesz, ze z jakichs powodow lepiej (teraz przynajmniej) nie mowic - to buzia na klodke. tak to juz jest, kazdy zwiazek jest inny. twoj facet moze jeszcze nie byc gotowy na te rewelacje. sama musisz wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowic czy nie mowic
wiesz komiczne akurat z czlonkami to bylo na odwrot niz wynika z Twojej wypowiedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myśl w wieku 22 lat o rodzinie i dzieciach. Co będzie to będzie. I tak się to pewnie jescze ze 100 razy pozmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowic czy nie mowic
wiem wiem ze sie pozmienia i narazie nie mysle, dlatego dziwia mnie wypowiedzi niektorych, zostaw go w spokoju bo za rok Ci sie moze znudzi, przeciez nie podpisuje cyrografu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowic czy nie mowic
e tam niewazne, wlasnie wazne, nie mam zamiaru nikogo wpedzac w nieuzasadnione kompleksy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×