Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to dla mnie ważne

Pytanie do tych, które były lub są w ciąży...

Polecane posty

Gość to dla mnie ważne

Jak się czułyście przed dniem, w którym powinnyście dostać okres, będąc w pierwszym miesiącu ciąży? Chodzi o to, że w sobotę powinnam dostać okres i w sumie czuję się jak przed każdym okresem, ale chciałabym go nie dostać, bo liczę na to, że jednak jestem w ciąży. :) Czy któraś z Was tak miała, a jednak była w ciąży? Przed chwilą nie wytrzymałam i zrobiłam test ciążowy, którego wynik był negatywny, ale wiadomo, że powinnam go zrobić najwcześniej w sobotę i najlepiej rano, ale już nie mogłam się powstrzymać. :P Z moim facetem kochałam się 3 dni i 1 dzień przed owulacją,a także w dzień owulacji, więc teoretycznie szansa jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czułam się normalnie. nic nie podejrzewalam. cały czas czekałam na owulację :P która jak się okazalo była już dawno dawno temu podczas okresu i dlatego ją przegapiłam. to życzę szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dla mnie ważne
Dziękuję. :) Ja owulację czułam w tym miesiącu bardzo, ale te przedokresowe pobolewania mnie niepokoją i martwię się, że z ciąży nici. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zupelnie normalnie... pierwsze objawy takie somatyczne (oprocz braku okresu oczywiscie) przyszly dopiero ok 7-8tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dla mnie ważne
Normalnie, czyli czułaś się tak, jakbyś miała dostać okres? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaw dniu @ czułam sie jakbym miała go dostać tak wiec ból brzuszka i kazałam kupić mężowi podpaski bo myślałam ze dostane @ i podpaski musiałam poczekać:D W życiu bym nie powiedziała ze błam w tedy w ciąży :) he he a to była moja druga ciąża:) Zycze powodzenia i daj znać jak co:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dla mnie ważne
:) :) :) Podbudowałaś mnie, Kochana. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie się zastanawiam się też nad tym czy nie jestem w ciązy. Boli mnie brzuch tak jakbym miała dostać okres. Chociaz dwa dni temu bolały mnie jajniki a dzisiaj boli pod pępkiem. dzisiaj zaczęła mnie doś mocno boleć pochwa i czuję wrażliwość sutków. Domyślam się, że sobie coś wmawiam, bo to jest tydzień po owulacji. Muszę się uzbroić w cierpliwość przez tydzień jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dla mnie ważne
:) Ja to już sama nie wiem czy miałam jakieś objawy ciąży czy nie, bo już najmniejsze pobolewanie jajnika, to dla mnie wielki objaw. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czulam sie tak jak przed okresem, tzn,mialam takie same bole. dwa dni po terminie miesiaczki mialam nawet delikatne krwawienie. czyli wszystko niby ok, nic sie nie zanosilo, ze tam juz zagniezdzilo sie nowe zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czułam się tak jak każdego innego dnia. zbliżającego się okresu wogóle nie czułam. od jakiś 2 tygodni dużo siusiałam ale tego za nic w świecie z ciążą nie łączyłam. było mi też niedobrze, ale miałam wtedy dużo stresów a na stres zawsze mdłościami reaguję także tego też z ciążą nie łączyłam. dopiero dwie kreski na teście pokazały mi że jestem w ciąży, no i brak okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsoleta
Ja byłam pewna, że dostanę okres... Bolące piersi, mulenie w brzuchu... A jednak okresu nie było..:) Jedynym takim 'innym' objawem była duża ilość gęstego, białego śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
ja byłam po drugim cyklu luteiny i raczej nie sądziłam, że już podziała :D nastawiłam się na @, a tu niespodzianka :D :D @ brak :D dzisiaj mała kończy 5 miesięcy, właśnie śpi u taty na rękach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dla mnie ważne
Nadal nie mam @ :) Mam nadzieję, że to nie jakiś głupi żart mojego organizmu, tylko naprawdę jestem w ciąży. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×