Gość TO TEZ JESIEN JESTTTTTT Napisano Sierpień 28, 2008 złudzenie_optyczne niedziela? nienawidzę niedziel no tak godzina 7 rano,listopad, na dworze zimno , ciemno, pada deszcz , budzisz się patrzysz przez okno i musisz wstać do KOSCIOLA- to też jest jesień. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lusesita de Milagros Dolores 1 Napisano Sierpień 28, 2008 :D ale pierdolimy...:O Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
taka jedna dziołcha 0 Napisano Sierpień 28, 2008 TO TEZ JESIEN JESTTTTTT - nikt NIE MUSI wstawać do kościoła :o:o:o:o Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość aisza77 Napisano Sierpień 28, 2008 i znowu córcia będzie mnie widziała DWIE godz dziennie,koszmar:-( Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
złudzenie_optyczne 0 Napisano Sierpień 28, 2008 hmm ja nie chodzę do kościoła... ale kto wie, może kiedys znowu zacznę :) a niedziela się po prostu tak ciagnie jak flaki z olejem :P Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja sie lubię wtulać Napisano Sierpień 28, 2008 w kołderkę a przy 30'C się roztapiam Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lusesita de Milagros Dolores 1 Napisano Sierpień 28, 2008 mnie się nie ciągnie bo wtedy jestem zorientowana na seks ;) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
złudzenie_optyczne 0 Napisano Sierpień 28, 2008 hmm... no to chyba też można powiedzieć, że się ciągnie? :D :D a ja mam chore migdałki i jak jest zimno to mnie gardło boli i uszy swędzą :O Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lusesita de Milagros Dolores 1 Napisano Sierpień 28, 2008 mnie uszy swędzą jak mam katar :O czy to jest tam połączone? :D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
taka jedna dziołcha 0 Napisano Sierpień 28, 2008 ojj... a ja ciągle przeziębiam sobie zatoki :o Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
złudzenie_optyczne 0 Napisano Sierpień 28, 2008 powiem Wam, że to życie to chuja warte jest :O ciepło, to się pocę i nie mogę oddychać zimno, to choruję nic mnie nie cieszy jakoś kurde :/ Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
taka jedna dziołcha 0 Napisano Sierpień 28, 2008 eee... fajne jest, ale tylko wiosna i latem :P jak świeci słońce to jestem w swoim zywiole ;) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
A mi kabel USB 0 Napisano Sierpień 28, 2008 Lusi ....ja czekam na tą jesien ;) i mam nadzieje ze bedzie trwala pol roku jesli sie jej uda wypchnac zime z kalendarza :) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lusesita de Milagros Dolores 1 Napisano Sierpień 28, 2008 przez całą zimę czekam na wiosnę :O nienawidzę wilgoci w powietrzu :( fryzurę mam wtedy jak pierun w mietłe siedzę wciśnięta w kaloryfer... a na nim kot Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lusesita de Milagros Dolores 1 Napisano Sierpień 28, 2008 jeszcze jak jest słonecznie to może... te kolorowe liście... hm... ;) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
A mi kabel USB 0 Napisano Sierpień 28, 2008 wlasnie za tym klimatem tesknie....ale juz wkrotce ;) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lusesita de Milagros Dolores 1 Napisano Sierpień 28, 2008 i co wtedy...? spacerek? ;) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
A mi kabel USB 0 Napisano Sierpień 28, 2008 wiele spacerow...szuranie nogami po lisciach, niepowtarzalny zapach jakze inny od tego ktory czuje sie wiosna ;) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość grzybki zbieracie Napisano Sierpień 28, 2008 ?:) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lusesita de Milagros Dolores 1 Napisano Sierpień 28, 2008 ;) a tarzanie się w szeleszczących liściach??? :D uwaga na jeże :P Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lusesita de Milagros Dolores 1 Napisano Sierpień 28, 2008 ooo... jak ja bym na grzyby poszła... :O Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
A mi kabel USB 0 Napisano Sierpień 28, 2008 a jakze :) rozne rozniste ale i tak lubie najbardziej marynowane pospolite maslaki :) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość a kasztany nosicie w kieszeni Napisano Sierpień 28, 2008 ?:) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
A mi kabel USB 0 Napisano Sierpień 28, 2008 hehe tarzanie tez wchodzi w gre :) jak za dawnych lat...tylko terez gdzies w ustronnym miejscu by na przymusowym leczeniu sie nie skonczyl taki spacer :D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiórki się uwijają Napisano Sierpień 28, 2008 :) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość szarlottanacieplo Napisano Sierpień 28, 2008 i koniec tematu,i dobrze Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość kocham jesień Napisano Sierpień 28, 2008 :) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Bejbe Lilly 0 Napisano Sierpień 28, 2008 Witam:D widzę, że jak zwykle przegapiam fajną rozmowę:p Ja lubię jesień jak jest szaro i deszczowo, czuje się ten klimat:D chciałabym umrzec któregoś listopada...:p:p Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
A mi kabel USB 0 Napisano Sierpień 28, 2008 taaaa nawet dla grabazy taka pora najlepsza...ziemia nie wyschnieta latem nie zmarznieta zimą ;) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gość kocham jesień Napisano Sierpień 28, 2008 Jesienne chmury znów pędzi wiatr W dalekie strony, w daleki Świat. Zielone drzewa, które chroniły nas, W żółte kolory zamienił czas. Dalekie ścieżki, po których ja Błądziłem kiedyś w pogoni dnia I kwiaty, które witały nas, W żółte kolory zamienił czas. Szeroką plażę i morza brzeg Zakryje wkrótce głęboki śnieg. Dziś tylko liście zdobią pusty las, Na żółto drzewa maluje czas. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach