Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ola_kropka

W czym można podarować pukiel włosów?

Polecane posty

Za niedługo mój chłopak ma urodziny. Wpadłam na pomysł, żeby podarować mu pukiel moich włosów. Tylko nie mam pomysłu w czym mogłabym mu go dać... proszę pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem nie wkładam stanika
Ale... po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko wskazuje na to
Albo pudełeczko po kremie, albo po zapałkach...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem nie wkładam stanika
Weź zmień koncepcję, chyba tylko łysy albo facet co robi pędzelki by się ucieszył, a i to za duże słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem nie wkładam stanika
ociotu siebie ciota- odstaw tą wódę, szkodzi Ci! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za darmo a da sie inaczej
ociotuj...ja pierdole zmien dilera... do autorki - jestes pewna ze jego to ucieszy???to twoj pierwszy facet czy co??nie wiesz ze faceci NIENAWIDZA takich prezentow...na pewno kopara mu opadnie bynajmniej nie z wrazenia ale z szoku ze jestes taka idiotka...ciekawe co bys zrobila jakby on ci dal sowje wlosy...chyba by cie szlag trafil...mnie by na pewno trafil, co on ma z tym niby pozniej zrobic??? a jak zerwiecie to to spali z kumplami w towarzystwie ryku smiechu...no chyba ze, jak juz ktos powyzej wspomnial beda to wlosy lonowe jako obietnica blizszego spenetrowania miejsca ich wyhodowania...ale po twoim poscie nie posadzam cie o taka kreatywnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znasz mnie, więc nie oceniaj ;). Te włosy to dodatek do innego prezentu i on sam o takim wspominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez trawki da sie zyc
NIE WIDZIALM JESZZE TAKIEJ DEBILI BY DALA CHLOPAKOWI WLOSY LONOWE NA URODZINY; DAJ PSA LUB KOTA KLAKI ;ALES JESTES PORYPANA; WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA CHLOPAK Z JAA DEBILOWAT BABA SIE ZADAJE; ALE ON SAM DEP ZE TAKA MAM.-:---)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusieńska
zrób z nich pędzelek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×