Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krzych26

narzeczona niestety nie byładziewicą iprzykoleżankach z dumąmówiże się puszczała

Polecane posty

aż mi się coś robi jak tak mowi. Czy wszystkie babskie rozmowy tak wyglądają i z czego jest dumna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinooo
bo z kurestwa się nie wyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej poszukać porządnej dziewczyny bo takie rozkurwione często zdradzają i na dodatek używane FUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałeś to na własne uszy
czy jakaś jej życzliwa koleżanka ci przekazała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinooo
lepiej jak kobieta sie puszczala przed slubem, bo przynajmniej nie jest ciekawa jak to jest z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinooo
także Krzychu pisze ci to kobieta- poużywaj poużywaj i żuć zanim ci ją wszyscy twoi kumple przelcą za twoimi plecami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinooo
taaaaaaaa powiedziała suka co przed ślubem miała setki facetów fuj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wg mnie to kolejna prowokacja tego świra co jest prawiczkiem i wypisuje swoje zale na temat kobiet ktore nie sa dziewicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinooo mr 1
bo co innego być normalnie w związku spotykać się z kimś i współżyć a co innego w dyskotece w kiblu się puszczać :o rozumiesz karinko nr 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tym frustratom nigdy
się nie znudzi 0/10 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerabiałem różne opcje
oj mężuś, nie martw się poprawi statystyki oj poprawi , może tylko nie będziesz wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tym frustratom nigdy
mężuś/też facet/nik z imieniem męskim i wiekiem + temat o damskiej cnocie - cóż za fantastyczny zbieg okoliczności :D współczuje ci chłopie tyle czasu o tym samym pisać- polecam psychiatrę- na prawdę takie obsesje też można leczyć! pomóż sobie i marnuj więcej czasu innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiesza mnie tacy faceci jak ty- dziewczyna ma byc wieczna dziewica a wy mozecie sobie robic co chcecie? i do tego jaki zszokowany!w ktorym ty wieku zyjesz? a co , moze ty sie nigdy nie chwaliles swoimi zdobyczami przy kumplach swietoszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a najlepsze jest to że strasznie naciska na ślub, i oczywiście że wolałbym aby była dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheha
Dfawno szmatę bym z domu wywalił a o ślubie z nią to zapomnij!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja naszczęście była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja aja aja
Krzychu, więcej wyrozumiałosci....często takie opowieści dla przyjaciółek,są grubo przesadzone i wynikaja z chęci zaimponowania im...No i nie maja aż tak wiele wspólnego z rzeczywistością... Ja tez lubiłam ubarwiac i koloryzowac swoje spotkania z facetami, żeby zaimponowac koleżankom, chcociaz niejednokrotnie mijały sie z prawdą ;) (dawno na szczęście, przy kochanym męzu zmądrzałąm) :) To co robiła kiedys Twoja dziewczyna , nie powinno przysłaniac Ci tego, kim jest teraz, przy Twoim boku... Wszystko w Twoich rękach. Ja kiedy spotkałąm swojego faceta, tez byłam głupim podlotkiem(19 lat) i miałam wiele grzeszków na sumieniu...Ale to właśnie mój facet mnie "ukształtował" sprawił, że teraz jestem piękną i mądrą kobietą. Mam 30 lat, od pięciu jestesmy małżeństwem.Bardzo się kochamy i szanujemy, mamy cudowne dziecko...Nie byłam dziewicą...Dla mojego faceta to nie był problem.... Zastanów sie co dla Ciebie jest ważne.Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż na szczęście jest
INNY ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż na szczęście jest
to było do wpisu powyżej fokors

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzych, to powiedz Jej na osobności: jest to dla mnie ważne, nie wspominaj tego co było w moim towarzystwie, Słonko, bo robisz mi wielką przykrość. That's all w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×