Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krzych26

narzeczona niestety nie byładziewicą iprzykoleżankach z dumąmówiże się puszczała

Polecane posty

Co mi z tego że w moim towarzystwie nie będzie wspominać jak pojdzie do baru i będą gadać (jeszcze przy chlopakach jej koleżanek wstydu mi robić.) Zresztą mowilem to tak się patrzy jabym poważnie nie mowil tylko żartował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo takie teraz baby są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiecie nie wypada się pochwalić że stracila cnotę z mężem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja aja aja
Więcej stanowczości w takim razie.Powiedz,że to co było to przeszłośc i nie chcesz o tym nigdy więcej słyszec. I nie zyczysz sobie , by o tym z kimkolwiek rozmawiała, wracała do tego.To przeszłośc. Nawet jeśli dziewczyny zaczną coś jej mówic to tekst:było minęło, załatwi wszystko.Jesli to dla niej za trudne do zaakceptowania to chyba jeszcze nie dorosła do powaznego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłem w podobnej sytuacji - tak zjebalem tą dziewczynę \" jesteś dla mnie zerem starą używaną szmatą\" i przestala tak mowić i nawet się nie obrazila. Do zabawy byłła dobra ale na żonę się nie nadawała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swoim 2 lata w liceum chodzilam (nie współżyłam) później pojechałam na studia stracilam cnotę z kolesiem ktory mnie zauroczył. Po studiach spotkalam starą miłość i wiem że to go kocham cały cas i wiem że go to boli że to nie z nim miałam pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w życiu bym się w ten sposob nie chwalila I tak żyjemy bez ślubu mimo że mamy dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upowiec
Krzysiek, znam jednego Krzyska w Twoim wieku, co mu dziewczyna rogi przyprawia (juz wkrótce żona). Jeśli mieszkasz w Łodzi, to chyba się znamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna kolegi po kilku piwach również pochwalila się swoją przeszłością w barze Prosto w ryja zarobiła nie cackał się w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak bo w koncu
wychwalanie sie podbojami jest zarezerwowane wylacznie dla facetów.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek - sperma Ci się chyba na mózg rzuca. ile można te same teksty pisać? czy Ty w kółko tylko i wyłącznie o tym myślisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
jelsi jest prawiczek to moze wymagac dziewictwa a nie jakis doswiadczony facet twedy to nie ma znaczenia jak sa oboje doswiadczeni.Poza tym dziewczyna nie miała slubu wiec mogła i miała prawo miec jakies zycie przed zrozumcie to debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
Moaj kolezanka tez sie wyszumiała dopóki nie miała ślubu po ślubie juz nie szuka nikogo żadnych rozrywek przygód poza małżęnstwem docenia zycie rodzinne i nie chce do zniszczayc .A nawet ja nie ciagnie do jakis skoków w bok bo juz ja to znudziło,po drugie zbyt wiele znaczy dla niej rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
wiec nie wymyslajcie tu bzdur i zajmijcie sie czyms mądrym czy dziewczyna jest na tyle powazna i dojrzała do małzenstwa a nie nad tym czy potrafiła w odpowiednim momencie czyli jak była nie gotowa na małzenstwo bawic sie ,poznawac nowych ludzi,miec zblizenie z facetami na których jej zalezało mogło byc ich 2-5 niewazne bo nie miała slubu.wazne zeby po ślubie sie zachowywac mądrze i odpoweidzialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayeczka78t7
nie wszystkie są takie jak twoja koleżanka Katarzynnnka19lat nie wiem jak znosi to jej mąż że miała wsobie "sprzęty" różnych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak powinno być
Ktoś kto jest prawiczkiem nie powinien tyle pierdzielić na temat seksu bo nie wie o czym mówi, a już tym bardziej rozwodzić się nad przyszłą partnerką i jej cnotą bo nie wiadomo czy trafi się jakakolwiek chętna, a jak się trafi okazja to dopiero można zacząć rozważania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
prawiczek po co tyle mówisz o tym nikt nie kwestionuje tego ze prawiczek ma prawo wymagac dziewictwa.Tutaj pisze jakis facet który sam nie był parwiczkiem a dziwi sie ze dziewczyna mogła miec jakas pzreszłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayeczka78t7
a ja czekam na prawiczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayeczka78t7
prawiczek nie rozumiem ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
prawiczkowie sa kochani sama miałąm ich 3 w swoim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
spałam,z 3 prawiczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
wiec nikt mi nie powie ze moge kogos czyms zarazic jetsem czysta.Nie sypiałam z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×