Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krzych26

narzeczona niestety nie byładziewicą iprzykoleżankach z dumąmówiże się puszczała

Polecane posty

Wal się sam cioto i nieudaczniku W tym wieku już ze 4 zaliczyłem plus wypad do burdelu na 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
takie teraz kobiety... co poradzisz... no na poczatek warto nie brac z takimi slubu tylko jechac na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek_27
komieczne: >> a wg mnie to kolejna prowokacja tego świra co jest prawiczkiem i wypisuje swoje zale na temat kobiet ktore nie sa dziewicami To nie bylo ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ją z domu wywalilem poszła do rodziców, szmatę wychowali sami sobie winni i laptopa jej zajebałem. Tyle czasu mieszzkała za darmo należał mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze zrobiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
nie ejst to mądre pisanie bo kazda dziewczyna mzoe byc idelana zona i przyciagac facetó jak magnes nie ma reguły czy dziewica czy doswiadczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
niejeden tak mówił a pozniej chciał sie żenić z moja kolezanka tak potrafiła zawrócic w głowie.Jak dziewczyna wyjątkowa to sami faceci chca sie z nia żenic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
to była super dziewczyna wiedziała kiedy sie bawić i kiedy dojrzec do wszytkiego i założyc rodzine teraz juz ma jednego męża nie potrzebuje nikogo a wczesniej przebierała jak w ulęgałkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho widze ze na tym topiku
zlot "męskich" hipokrytów. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
Zakochiwali sie w niej nawet faceci starsi duzo,tacy których juz byle co nei rusza w dodatku nigdy żonaci sami do wziecia,doswiadczeni z kasa,przystojni i ona wiedziałą ze stac ja na fajnego faceta i go dostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda kole w oczy
Katarzynka tak wychwalasz juz ta kolezaneczke, ze mam wrazenie, ze piszesz o sobie, a dla twoja kolezaneczka to dziwka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
wychwalam bo jej zazdroszcze że potrafiła robic takie wrazenie na facetach szanowali ja podobała sie im chcieli sie z nia zenic nie ejden był zakochany.Poza tym była lubiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
młodsi tez sie zakochiwali a poza tym chyba trudniej wywołac uczucia u straszej osoby bo z wiekiem sie coraz trudneij zakochac na wszytko sie inaczej patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkx
no zgadzam sie nie sztuka założyc rodzine ale wazne zeby dojrzec do tego.Bedac w zwiazkach,poznajac rozne osoby zdobywajac doswiadczenie tez sie przygotowujemy do ostatecznego zdania którym sie dojrzałsoc,dotrzymanie wiernosci w małzenstwie jednej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy faceci
nie wiem czy faceci szanują takie dziewczyny ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak tolerancyjny face
byłby to wątpie czy zniósłby taką kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak z mojej żony koleżanka na urodzinach zażartowala że byla dziewicą do 24 roku życia. A ja powiedzialem że jak szuka się żony to lepsza dziewica niż używana szmata a Ciebie to chyba 10 przeleciało zanim Piotrka poznałaś, Jaki jej facet byl czerwony i chwile póxniej jeszcze sobie na niej odreagował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehea
dobrze jej tak-też nie lubię jak wycieruchy nabijają się z porządnych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamykamy topik
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkx
a mój mi niczeko nei wypomina(nie byłam dzieica ani maz prawiczzkiem)niechyby tylko spróbował to droga wolna.Ja miałąm powodzenie i fajne osoby poznawałam wiec miałąm wybór jesli by mnie ktos nie szanował to won i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkx
łaski mi nie robi ktos kto miałby mi moja przeszłsoc keidy byłam wolna i nie miałąm ślubu wypominac,Duzo facetów chciało sie ze mna ozenic wiec miałąm wybór i wiem ze mnei stac na fajnego i udało mi sie bo z mezem nam sie wspaniale układa.Więc takie teorie że facet ma prawo sie wyżywac czy odreagowywac na dziewczynie sa głupie i w ogóle anormalne u normalnych zdrowych ludzi na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkx
Ty jestes prawiczkiem to jest w Twoim przypadku zrozumiałe ale doswiadczony facet nei powinien wymagac dziewictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka23latal
Ja tam uwazam ze jak sa oboje partnerzy doswiadczeni przed slubem to jest plus dla nich a nie ejszcze zeby na siłe szukac w tym dziury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka23latal
poza tym wiedze czego sie spodziewac,co lubia co im daje przyjemnsoc to ejst super i kazdy facet pwoinien docenic to ze dziewczyna mimo iz próbowała z innymi wybrałą an zycie własnie jego szczegolnie doswiadczony facet powinien znac wartosc doswiadczonej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka23latal
jesli tak było to jest zepsuta i bedzie odpychac swoim zachowaniem.Jelsi nabierała go w zwiazku szanowała sie to bedzie przyciagac i bedzie sie podbac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×