Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margaretti21

co zrobic.. maz niechce wiecej dzieci...

Polecane posty

Gość margaretti21

Witam. mam wielki problem i niewiem jak sie z nim zmierzyc.. otoz jestesmy malzenstwem juz 3 lata mamy synka.. ale maz ma jeszcze 2 synow z poprzedniego malzenstwa. zawsze marzylam o 2 dzieci... maz od poczatku mwil ze chce tylko jedno bo 3 to i tak duzo. ja na poczatku myslalam ze jd=edno mi wystarczy ze jak juz bedzie o odechce mi sie..ale jednak nie.. Leon ma juz 10 miesiecy.. a jak z dnai na dzien marze coraz bardziej o coreczce... lub synku........ co zrobic aby przekonac meza. jestem mloda mam 22 lata maz 29..stac nas na drugie dziecko. kasy nam niebrakuje...czy ktos byl w podobnej sytuacji???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zmuszaj go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beryyy
a sąsiada nie masz. Mąz ma rację. 3 dzieci to niemalo. Do tego jak dzieci będą duże to i większe wydatki. Przecież możesz bardziej zaopiekować się męża dziećmi z poprzedniego związku. To też dzieci i do tego jeszcze twojego obecnego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaetta21
chlopcy sa juz duzi zreszyta i tak ich rozpiezczam... jak cos chca tonie ida do taty tylko do mnie bo wiedza ze na mnie wsszzytko moga wyprosic. po 2 mieszkamy za granica dokladnie to w Uk. widujemy ich tylko 4 razy do roku .. ale np. cale wakacje i ferie zimowe spedzaja u nas. w tym roku wakacje u na 10 tygodni. stac nas na kolejne dziecko... alimenty na dzieci mamy 700 zl a i tak wysylamy okolo1200 . maz zarazbia ponad 700 funtow tygodniowo wiec to jest bardzo duzo. on sam mowi ze za takie pieniadze nawet 6 bysmy mogli miec ale on nieche!! ja tak pragne drugiego (czwartego) dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja p..............
LEON ????????????? :-) biedne dziecko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maż racjonalnie myśli. On juz ma 3 dzieci, musi je utrzymać i poświęcić trochę czasu dla każdego. 4 dziecko było by mu obciązeniem. Może jeszcze kiedyś będziecie mieli, ale narazie nie obciążaj go bardziej- jest przynajmniej odpowiedzialny a nie jak niektórzy byle by narobić dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj nie męcz go
ja tez tak mialam, mąż moil ze juz nie chce itd. Ja najpierw nalegalam ale potem zdalam sobie sprawe z tego ze nawet jakby sie zdecydowal i zaczlabym w ciąże to on mialby tą swiadomość ze zrobił to dla mnie. Nie dla nas bo tak chcielismy ale tylko dla mnie. Wiedzialam ze bedzie mi wtedy mniej pomagal a moze nawet odsunie sie ode mnie bo wymusilam na nim ojcostwo na ktore on nie jest gotowy. Dlatego dalam sobie spokoj. Syn podrósł ma teraz 4 lata a ja spodziewam sie drugiego dziecka:D:D Od tak kiedys mąż zapytal czy nadal bardzo chce bo on juz tez by pobawil sie w pieluchy :) sam mi to po okolo 2 latach zapraoponowal a ja oczywiscie sie zgodziłam. I wiesz co pierwsza proba i odrazu ciąża :D:D:D:D:D nie męcz go nie nalegaj. Synek jest jeszcze mały. Poczekaj az bedzie bardziej samodzielny, mąż zapomnie o tych obowiązkach nad niemowlakiem i po czasie znow za tym zateskni. A bynajmniej tak bylo u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pier dollic sie w kondonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do juliii
powiedz mi jak może facet narobic dzieci bez pozwolenia kobiety. Czyzby je narobił w grządce rabatowej i przynosił do domu.Co za podejście. Jak facet nieodpowiedzialny to się nie robi. proste wyjście. Tylko, ze kobiety myśla, że jak będa mieć z facetem kilkoro dzieci to już facet będzie przy niej siedział na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×