Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Americanossssssssssssss

Praca w Americanos

Polecane posty

Nie bójmy się używać imiena Bernard :D Tak, ja też jestem pewna że to wybór pracowników, oni sami odchodzą. Galeria w Lubinie? Zupełna porażka! Poszukują naiwnych ludzi, którzy nie ważne na jakim stanowisku!ale będą robić wszystko i za psie pieniądze. Również słyszałam że ten gość zastrasza pracowników, obraża i wyśmiewa się z przy innych. To nie jest dojrzałe zachowanie a już na pewno nie zasługuje na tytuł Menagera. Jednym słowem - PARODIA- Niech ta firma wkońcu zbankrutuje, żal mi tylko jeszcze tych ludzi, którzy są związani z tą firmą. Ja tęsknie za Tomaszem M. i starymi czasami, które niestety nigdy nie wrócą... SZACUN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EXSZEFUNCIO
Również tam pracowałem w Americnosie w Pasażu,krótko ,chyba ak każduy bo nikt dlugo nie wytrzymuje w tej sekcie ,tylko fanatycy z łodzi. .Firma to tragieda...a Bernard ,nie oszukujmy się dostal tą robotę po znajomości .Nie kompetentna osoba, odzywki jak z wiejskiej remizy ,zero profesionalizmu.Firma wypłaca premie w ubraniach co jest jedna wielka porazka .Zastraszanie i ponizanie jest tam na porządku dziennym. Sklep w pasazu to jedna wielka rudera,kasy ,bramki ,liczniki ,skaner nie dzialają .Bernardowi marzą się obroty po 6 tys dziennie ,ale bez dobrej kolekcji ,promocji i co najwazniejsze bez szacunku i inwestowania w pracownika ,nic nie osiągną .Bernard to cham jak ich mało,nie lubią go nawet osoby w centrali.Najniższa krajowa ,aosoby na umowe zlecienie mają jeszcze mniej ,a wymagania wieksze niz w salonach Gucciego ,czy Prady .22 sprzedwców w ciagu roku ,4 kierownikow ,teraz juz piąty bedzie ...mówi samo za siebie .Życze im aby jak najszybciej zbanrutowali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjjj
Gdyby pracownicy mieli jaja to Bernarda dawno by zniszczyli !!!! ale niestety jest dużo ludzi, którzy potrafią tylko narzekać i dalej pracują za tą najniższą krajową a przy tym dawają pluć sobie w twarz. To pozdrawiam wspomnianą szefową z łodzi :) PRACOWNIKU !!!WYZNACZAJ W KOŃCU SWOJE ZASADY NIE STÓJ W MIEJSCU a jeśli nie, to nie wypowiadaj się więcej na żadnym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierowniczka z Łodzi to fanatyczka Americanosa .Zarabia śmieciową kasę ,a jest wniebowzięta ,że tyle zarabia ,a na rękę ma nie całe 1800 zł.Tak samo ''kierowniczka ''z Poznania ,dostała tą pracę po znajomości ,i zarabia jeszcze mniej .Motto firmy ? ''Kasa,Kasa,Kasa'' Firma upada od kilku lat ,ciągle zamykają nowe sklepy ,i winnych widzą tylko w pracowniach sklepów .Nie mają kasy na nic ,ani na fotografa ,ani na modeli ,ani nawet na naprawę sprzętu na sklepach .Ich pracownicy przychodzą odebrać sobie pensję w ubraniach,zamiast gotówki tak samo kierownicy i sprzedawcy ,jeżeli jakimś cudem wyrobią premię to muszą się o nią wykłócić ...ale co z tego ,jak zamiast gotówki dostaną jakiegoś lumpa z przed 3 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochamy te robote. tu jest pięknie i wesoło i zarabiamy więcej niż wy nieroby!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek znów robisz sobie PR ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile płaca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1600 brutto sprzedawca, 2000brutto kierownik czyli 1180 i 1370, Premia graniczy z cudem więc więcej w Biedronce zarobisz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscS1111
Witam, czytam tak sobie wasze wpisy i mam niezły zgryz. Na ta chwile szanowny w/w Mazur jest moim menagerem jak z nim się obchodzić? Ktoś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anakofiana
Co prawda nigdy nie pracowałam w americanos, ale wczoraj miałam tę wątpliwą przyjemność odbycia rozmowy rekrutacyjnej. Pani kierownik którą ja ze mną przeprowadzała jest chyba najmniej odpowiednią osobą do wykonywania takiej pracy. Ja rozumiem ze mogę nie odpowiadać profilowi firmy czy tez zatrudnienia, ale zadawanie pytań od niechcenia, rozglądanie się na boki, nie słuchanie odpowiedzi i ciągły wyraz skwaszenia na twarzy jest oznaką całkowitego braku kultury. W sumie po tym spotkaniu cieszę się że nie przeszłam do dalszego etapu rekrutacji. Cała sytuacja tyczy się sklepu w Łodzi, w Manufakturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anakofiana
Dodam jeszcze iż kiedy pojawiłam się o umówionej godzinie Pani rozmawiała przez telefon, a moje pojawienie się ewidentnie nie było jej na rękę, co można było zauważyć po głośnym westchnięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewusssss
To agusia z manu może dalej d**y bernardowi daje? ona ma za małe ambicje dlatego jeszcze tam pracuje :D Głupiutka szmata. Jak ją zwolnią to wie że pracy nigdzie nie znajdzie,a z brakiem kultury w 100% się zgadzam :) Ja zarazbiam ponad 3 na tym stanowisku kierowniczym. Pracodawca ma do mnie ogromny szacunek. Uwierzcie americanos to nie jest praca to zwykły obóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Americanos płaci żle ,ale 2000 brutto na st.kierownika to ściema . udało mi sie wywalczyć 2480 ,w Łodzi kierowniczka ma 2300 ,sprzedawcy fakt 1600 ,ale jeżeli jesteś na um zlecenie to wychodzi nawet 1460 brutto ,chyba tylko w maricanosie jest to możliwe .Chcą obrotów kosmicznych ,tylko jak ? jak ? ...skoro dziennie jest mniej niż 100 wejść do salonu gdzie ludzie wcodzą ,staną w progu i wychodzą .Sklepy są brzydkie ,szare ,kolekcja tandetna,brak rozmiarówki,któtrą projekutje prezes firmy ,VMka mówiła ze to ma sie zmienić ...ale kiedy ?Firma kurczy się w zastraszającym tępie a pasibrzuch ze ściegiennego nic sobie z tego nie robi ,tak samo fałszywy wazelniarz bernard ,który nie ma najmniejszych predyspozycji ,aby zajomować to stanowisko ,ale wiadomo ,jak drugi prezez to jego kumpel od wielu lat,to robote zawsze mu załatwi .Bernard moim zdaniem ma zaburzenia psychiczne ,czasami tak się nakręca, tak gada ,że zatraca kontakt z rzeczywistością .Dziwny człowiek ,dziwna firma ...upadająca firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psocia
ludzie ratujcie!! mam jutro rozmowe o prace w amrs, ale ztego co piszecie to boje sie jej jak cholera..co prawda w moim przypadku to outlet, ale Dm pewnie ten sam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam nawet regionalna VM nie dostała od 4 mc pełnej pensji .O osobach z magazynu już nawet nie wspomnę,bo oni od prawie roku są mamieni ,że zostanie im wypłacona cała kasa ...Ludzie odbierają część pensji w ubraniach .W ciągu roku personel Americanosa w centrali skurczył się o 8 osó .W tym roku będą zamknięte kolejne 2 sklepy ,4 kontrahenci wypowiadają umowy ,wiem o tym ,bo pracowałam w centrali dość długo ,i mam dobry kontakt z częścią załogi .Ja sama musiałam się prosić o pensje ponad 2 mc .Wkurzyłam się i odeszłam ,musiałam do tego iść do inspekcji pracy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Outlet ,czyli twoją kierowniczką będzie Pani Alicja .Wygląda jakby była naćpna ,ciągle chodzi naurmuszona i ma manie wyzszości ,nie polecą .Regionalna VMka ,nie nawidzi jej .Jest podobno fałszywa i wchodzi w dupe regionalnemu ,że o mało co ,to mu ją wyliże.Ta ''firma'' to kpiny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnna111
Ehhh, szkoda, ze w tej firmie tak sie popsulo. Pracowalam tam kilka lat, jak jeszcze byla "stara" gwardia, z Mazurem na czele. Kazdy narzekal, ale mimo wszystko pracowalysmy tam,bo fajny zespol, praca na luzie, wtedy jeszcze ok zarobki, deputaty etc. Szybko sie zmienilo, a zaczelo sie od odejscia kilku osob z centarli, a pozniej Mazura...Szkoda, ze A.P.,prezes, dopuscil do upadku takiej fajnej firmy. Mysle,ze psuje sobie w brode,ze zmarnowal tyle lat pracy swojej i innych ludzi. Jego najwiekszym bledem bylo niedocenianie wspolpracownikow, szczegolnie tych pracujacych na sklepach. Facet zyje jeszcze przeszloscia i tym, ze kiedys byl kims, firma byla popularna, ale nie potrafil sie dostosowac do warunkow obecnego rynku. Kazdy z nas twierdzil, ze powinien obnizyc ceny, ale on nie sluchal. Zamknely sie dwa najmocniejsze sklepy (Warszawa i Wroclaw) i od tego czasu zaczelo byc tylko gorzej. Irytujacy czlowiek i wlasnie przez niego odeszlam...Do "podwladnych" Mazura: robcie swoje, skupiajcie sie w pracy na pracy, darujcie sobie wazeline, a bedzie Was szanowal. On lubi ludzi konkretnych, z "jajem", energicznych i zaangazowanych. Fakt, ze rzadko mozna uslyszec od niego pochwale, ale taki charakter. Lubi manipulowac ludzmi, ale jesli ma sie otwarte oczy i mysli, wspolpraca bedzie sie ukladala. Czasem zagladam do AMRS we Wrocku i az mi zal...Sklepy kiepsko wygladaja, jak ciucholandy, nie ma americanowskiej atmosfery, obsluga niby w miare, ale to nie ci sami ludzie co kiedys, my bylismy jacys, klienci dobrze sie u nas czuli i czesto wpadali jedynie na pogawedke. Kiedys to bylo "cos", a teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psocia
hej, jestem po rozmowie(jeśli tak mozna nazwać pogawędkę w ganku przed sklepem!!) zarobki się zgadzają, 1650 brutto na cały etat, aa plus gadka na temat tego, że umowa zlecenie jest lepsza, bo godzinowo lepiej na tym moge wyjść, a na zlecenie 8,5 brutto/h, chyba pani szanowna nie wie o braku pełnego ubezpiecznia zdrowotnego w razie umowy zlecenia, co ztego co piszecie jest niezbędne bo bez lekarza się nie obędzie..;)). O wspomnianych premiach tez było, że można je odebrać w pieniązkach bądź w ciuchach ;) żal mi się kobity zrobiło, serio..czekam na odpowiedź w tym tyg z americanosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuululululula
hej dziewczynki wszystkie wiecie co w kazdym sklepie jest podobnie plan sprzedazowy itp podstawa plus premia wiadomo wejdzcie sobie na http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,9699 tam duzo pisza pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, jak w każdym sklepie, szkoda tylko że w americanosie podstawa jest głodowa, pracowałam wcześniej w innym sklepie i nawet poczatkujący pracownicy tak mało nie zarabiają..no i ta premia w ciuchach jakieś pck czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prośba o wypełnienie
Dziewczyny, wypełniajcie ankietę. Bardzo proszę o szczegółowe odpowiedzi. Badanie jest anonimowe, więc nie ma się czego wstydzić, a problem jest powszechny. http://www.ankietka.pl/ankieta/120080/klopoty -kobiet-z-pecherzem-w-czasie-pracy-ankieta-dla-kobiet.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek Bobek z Kielców
Leszek Bobek z Kielców Bzdury opowiadają !!!! Jest dobrze , ja bzykałem na zmianie praktykantki studentki , a kierownik ??? Kierownik to najlepiej lubi zamknąć się w magazynku i testować mongolską koniobijkę automatyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłam tutaj przez przypadek z kafeterii i powiem, że kiedyś pracowałam w Galerii Dominikańskiej a sumie w Amers pracowałam wiele lat jeszcze w Koronie. Fajnie było, ale jak mi się nie podobało to odeszłam do innej pracy. Wy odeszliście i dalej żyjecie tym Americanosem przekazując swoje frustracje życiowe na forum. Żałosne to takie...oczerniacie ludzi, idźcie szukać innej pracy, jeżeli jesteście tak dobrzy jak można wywnioskować z Waszych wpisów to bez problemu znajdziecie prace tylko ruszcie tyłki i szukajcie. Stara Gwardio do dzieła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej żałośni są ludzie, którzy niczego nie potrafią i swoje frustracje leczą obrażając lepszych od siebie:) Żeby zarabiać nawet w americanosie trzeba mieć głowę, a nie wieszak na czapkę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glinka123
Widać gówno wiesz o obecnej sytuacji tej firmy, Albo cenisz się :) masz zamiar swoją marną premie wyrobioną raz na kilka miesięcy wybrać w starociach po cenie detalicznej :D? być wiecznie gnębiona za wyniki? pracować za 1100zł? gratuluję ambicji! To właśnie praca dla takich ludzi ... wiec z*********j za najniższą krajową i rób tam wszysko - Bernarnard takich ludzi szuka :) Ja Takich ludzi jak Bernardzik niszczę za jednym razem i już dawno mam go w czterech literach. Grunt to cenić siebie i iść do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
Wszystko byłoby fajnie w tej firmie gdyby nie kierownictwo z przerośniętym ego. A o Bernardzie już nie wspomnę bo po prostu szkoda słów. Cham i prostak z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Już na wstępię po przeczytaniu paru zdań rzuca się w oczy gorycz i rozczarowanie ze strony byłych pracowników firmy AMRS...mam wrażenie,zę pisza to osoby,które nigdy w życiu nie pracowały w handlu i są ciężko zdziwione,ze trzeba pracować i walczyć o klienta bo...oprócz naszej firmy są jeszcze 4 a nawet 5 potężnych firm konkurencyjnych, moi Państwo jeśli nie wiecie na czym polega aktywna sprzedaż i do czego służy to polecam "Google"..Piszecie,ze male zarobki...patrząc na rynej pracy wszędzie są takie same nie różnią się zbyt wiele od siebie. Poza tym jak firma ma funkcjonować kiedy nie ma wyników?to jest logiczne,ze jak się idzie do pracy w sklepie to jest sprzedaż aktywna nie wiem dlaczego to wbudza tutaj kontrowersje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRL
Co można oczekiwać od pracowników pracujących na umowę zlecenie. Wiadomo tacy pracownicy absolutnie nie identyfikują z firmą. Jak takich pracowników można mobilizować do wytężonej pracy, pensja 1300PN i wirtualnymi premiami . Wymagania olbrzymie ale nic w zamian. Nawet nie umieją utrzymać w firmie najlepszych długoletnich pracowników. Coraz trudniej zatrudnić im dobrych pracowników opinia idzie w rynek. Nawet żal im PLN na porządne ogłoszenia rekrutacyjne w branżowych portalach. Rekrutują przez Tablice bo tam ogłoszenia za free. Jeszcze trochę i będą pracowników rekrutować na Ukrainie bo z Polski nikt nie będzie chciał u nich pracować. Pan z******ty (Bernard) to taki niespełniony manager pewnie w******* go z poprzedniej roboty i tu po znajomości zgrywa wielkiego szefa. Ktoś powinien tego Pana przeszkolić z zasad kultury osobistej oraz z zasad kierowania podwładnymi. Głąb umie tylko wytrząsać się na podwładnych a gdy chodzi o pomoc to ma na to wysrane. Firma AMRS powinna zmienić nazwę na KAR bo jedyną formą nagrody jest brak kary. Zaraz pewnie odezwą się lizid**y w obronie tego nieudacznika ,ale prawda jest prawdą i kumate osoby o tym wiedzą . Odradzam wszystkim pracę w tej firmie lepiej siedzieć na kasie w Lidlu zarobki pewnie lepsze i mniej stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSZ
BRL - no to do lidla idź,,,,zobacz czy tylko na kasie posiedzisz...IDIOTO. W marketach nawet przy kasie garbic sie nie wolno...a po całym dniu zapieprzania z towarem kregosłup w d**e wchodzi. W sklepach w G.H to pikus a nie praca czy Americanos czy inny divers..Kasa? kasa wszedzie sie liczy bo od tego jest sprzedawca. ma sprzedawać a nie tylko być. Biedni udręczeni ludzie w tym kraju. żygać sie chce jak takie bzdury sie czyta, szkoda czasu. NIKT NORMALNY PRZED PÓJŚCIEM NA ROZMOWE TAKICH WYBROCZYN NIE CZYTA....BO MYSLI.... Americanos w dzisiejszym rynku pracy jest przeciętny,,,,nie płaca ani wiecej ani mniej od wiekszosci. kto chce pracować...ten pracuje. Ja tez przeprowadzam rekrutacje...i własnie z takimi nieudacznikami czesto sie spotykam:) cjoc nie pracuje dla Amrs to ja by mi kandydat na pracownoka powiedzial to co wy wypisujecie to podziekowala bym mu bez slowa. Pachnieć, wypic kawe, poplotkować...i jeszcze mało płacą....sami sobie stwórzcie miejsca pracy. NIEROBY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRL
KOSZ przygłupie czy ja Cię obrażam chyba że jesteś tym niespełnionym managerem. Tak się składa, że wiem jak wygląda praca w marketach przepracowałem 7 lat jako kierownik magazynu w takim sklepie.Na tą chwilę pracuję w innej branży i absolutnie szanuję każdą pracę i inne osoby pracujące w każdym miejscu . Nic bardziej nie denerwuje mnie jak jakiś luj wytrząsa się na bogu ducha winną kasjerkę .Co nie oznacza ,że będę szanował jakiegoś barana co uważa że jest najlepszy we wszystkim, a resztę traktuje jako bydło. Dodam jeszcze jedno nie jestem pracownikiem ani nie byłem pracownikiem AMRS. Sporo wiem, skąd moja sprawa. Na koniec trochę nutki optymizmu sikorki donoszą że Bernard nie jest już pracownikiem AMRS jak to mówią chwalmy Pana. Może przyszły następca tego pana będzie wymagający ale będzie też pomagał pracownikom w ich codziennych problemach z którymi borykają się podczas swoich codziennych obowiązków. Życzę im żeby ich szanował, pomagał w ich rozwoju osobistym a nie dołował i doprowadzał do depresji. Trzeba mieć nadzieję ,że tak się stanie może wtedy znajdą się pracownicy którym naprawdę będzie zależało i będą budować potęgę firmy. Odbudować reputację AMRS jako pracodawcy nie będzie łatwo ale nie ma rzeczy niemożliwych bez oddanych, odpowiedzialnych i mocno identyfikujących się z firmą pracowników na 100% nie będzie to możliwe. Na 100% nie będzie to możliwe z ludźmi przypadkowymi z tak zwanej łapanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×