Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wolf jaw

Aby facet miał udane życie towarzyskie nie może uwierzyć w jedno wasze kłamstwo!

Polecane posty

Fuck - nigdy zadnej nie obmacywałem :D to lekko wieśniackie jest :D same chciały isc do łóżka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na dobre sie rozpadało... nie zaskakujesz komiczny, niczego więcej się nie spodziewałam:]:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same do lozka wskakiwaly? ;) Cream - bo jak tylko pojawiasz sie na jakimkolwiek topiku to zajeżdża frajerstwem, bo piszesz jak ciota, wygladasz jak ciota (postawa i spojrzenie, nie sam wyglad), i bije od Ciebie kompleksami na kilometr. a poza tym wyklocasz sie zawsze, ze nie jestes ciota i przejmujesz kazda negatywna opinia na swoj temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najwiecej na co sie umiesz wysilic, to udawanie, ze splywa po Tobie to, ze ktos nazwie Cie ciota :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komiczne ..nie znam cię z reala to trudno mi powiedziec " to sie kurwa ciesz :P bo jakbys mnie znał, to juz dawno bym z Ciebie faceta zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemi - ja to tak z miłości pisze :P Turkusowa -" wskakiwały" to takie obiegowe okreslenie... mam na mysli to, ze nie obmacywalem, nie sprzedawalem nigdy zadnych kitow o tym, ze kocham itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne -----> widze, że jestes człowiekiem wielkiej wiary!!! :P a jesli sie myle, to nie bądz taki skromny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemi - usmiechnij sie :) nie bądź taką sztywniarą - bedzie Ci lżej w życiu i zaczniesz widziec je w mniej deszczowych barwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne---> jesli to jest miłość, to przestań ja dla mnie miec Komiczne:P, bo rozwalasz mnie na łopatki - dosłownie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelio... kobieto na łopatkach... leżysz tak sobie i czekasz na mnie? :P Kusicielko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne ---> wolałabym sie juz szerzej nie usmiechac, mogłoby to zostac źle odebrane:D sztywniara?? Komiczne z tym deszczem to było o Tobie! tez z miłości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne mam nadzieje, że wszytsko z Toba dobrze, bo chyba przekreciłes moje imie:P pisz po ludzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelio... To moje wielkie uczucie spowodowalo, ze zaczynam pisać niewłaściwie Twe imie do czego to człowiek jest zdolny z miłości? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne ---> tak jak dla mnie to zbyt duzo dobra i szczęscia naraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemi - przeciez pisałem, że jestem bardzo miłym facetem :P Zawsze u mnie ciepłe słowo i ciepłe łóżko odnajdziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne ----> od Twoich słów to sie faktycznie człowiekowi może gorąco zrobić a ja póki co nie potrzebuję takich luksusów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×