Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość psycholog radzi

Pytania do psychologa

Polecane posty

chodzi o to że są pewne zachowanie które wypadają w danej sytuacji lub nie? tak jak właśnie płacz w czasie żałoby, jest na miejscu i nikogo nie dziwi. A śmiech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comodore64
mój stary jest kompletnym zjebem, przez niego odchcviewa mi sdie wsz4lkich stałych zwiazków z facetami, ale z drugiej strony chciałbym miec jakiegos misiaka przy sobie bede wieczna singielka, bo nie potrafie sie porzumiec z moich ojcem który ma zryty beret, cięzko go zniesć, terroryzuje moja psychike. wrrr nienawidze go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comodore64
żartowałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałam że sobie pogadam, a tu sie psycholog wystraszył. Cóż za pech:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jak przełamac dzikie zachowanie gdy byłam mała byłam płochliwa dzika, zamknieta w sobie , nawet z rodzicami sie wstydziląm chodzic za reke jako 5 letnie dziecko potem w 2 klasie podstawówki otworzyłam sie i stałam sie szalona, wariat tak do tez jestem raczej postrzegana jako swirus ale jestem mimo tego mocno zdziczała.tzn nie patrze w oczy, esze sie, gdy kolesie do mnie podchodza czy z nimi rozmawiam jestem sztywna jak kołek nie potrafie sie wyluzować czesto tez mam problem taki ze gdy kogos poznaje i sie denerwuje to gadam bzdury ....straszne bzdury i mówie wszystko co mi slina na jezyk przyniesie.najgorzej bo tak było ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w srawie racy której nie dostałam w końcu z drugeij zas stronny czesto jak kogos poznaje nic moge sie nie odzywac.skrajnie' nie mam faceta.co chyba z tego własnie wynika jakas podpowiedz co zrobic z tym no to mnie cos powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×