Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wera 80

33 TC I MIEKKA SZYJKA MACICY -

Polecane posty

Gość Wera 80

Naszczęście jest zamknięta i nie skraca się . Martwi się bo nie chce urodzić przed terminem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nie martw. Ja od 25 tc mam miękką, rozpulchnioną i skróconą szyjkę macicy, dziś minął mi termin porodu, od 2 tygodni latam na mopach i sprzątam co się da a rozwarcia i porodu jak nie było, tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera 80
Dzisiaj chcieli mnie w związku z tym zatrzymać w szpitalu :-( z różnych względów nie zgodziłam się. Naszczęscie nie mam rozwarcia. Zastanawiam się jeszcze czy 2,5 cm długości szyjki jest prawidłowa na tym etapie ciąży ? Nie chce juz wertować stron w necie bo można nabawić sie dodatkowych schorzeń ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera 80
Przepisał Ci lekarz jakieś leki w związku z tym ? Ja narazie biorę 3 razy dziennie nospę forte .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 1,5 cm od 25 tc. 3 dni byłam w szpitalu na obserwacji.2,5 cm jest w granicy normy. Zdaje się, że ta granica zaciera się przy wartości 2 cm i mniej.Brałam do 30 tygodnia 3 x dziennie nospę przeciw napinaniu się brzucha i boldaloin przeciw wzdęciom, by nie prowokować skurczy. od 30 tygodnia nospę i boldaloin miałam już brać tylko wg potrzeby + oszczędzanie się (nie musiałam leżeć plackiem ale dużo odpoczywać, nie nosić, nie podnosić, nie przemęczać się, nie stać za długo i tak dalej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera 80
Dziękuję ngLka za odpowiedż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×