Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość papudrunia

ciąża po 30-tce

Polecane posty

Gość papudrunia

Mam 34 lata i nie wiem, czy zdecydować się jeszcze na dziecko (mam 10 letnią córkę). Z mężem średnio się dogaduję, chociaż on od dawna pragnie drugiego dziecka. ja ciągle praca, studia i tak umknęło 10 lat, a teraz boję się. Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papudrunia
boję się zespołu Downa, wiem że to jest prawdopod. 1/365, ale jak akurat wypadnie na nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zespół Downa jest bardziej prawdopodobny u kobiet , które rodzą w późnym wieku pierwsze dzieko. Noie masz się czego obawiać:). Poza tym ostatnie badania wykazały , że równie często zdarzają sie one kobietom w młodszym wieku. Poza tym uważam, ze dobrze mieć więcej niż jedno dziecko, ale to tylko moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papudrunia
dziękuję Wam, chyba rzeczywiście jedno dziecko to za mało, w dodatku robi się coraz gorsze- kapryśne, samolubne itd. Córka wcześniej bardzo pragnęła rodzeństwa, a w tej chwili już nie, są koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie przyda sie drugie dziecko. wtedy mimo woli będzie musiała sie dzielić z rodzeństwem, nauczy sie przez to wiele. ty wtedy tez będziesz ja traktowac jako osobę bardziej dorosłą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papudrunia
Jeszcze raz dziękuję. Chyba SOWAAA rozwiałaś moje watpliwości związane z ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papudrunia
Pozostaje tylko sprawa pracy, ale koleżanka tłumaczy mi że jak jeszcze trochę pozwlekam, to może być już całkiem za późno. A beze mnie zakład nie rozpadnie się- podobno nie ma ludzi nie zastąpionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papudrunia
Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papudrunia
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papudrunia
Jestem na stałe zarejestrowana, tylko niestety lub stety "prawą ręką szefa", więc sama rozumiesz- on na wczasach, a wszystko na mojej głowie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papudrunia
Pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×