Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina Makoń

Wymyślne imię dla chłopca !! ORYGINALNE

Polecane posty

ja bym nie czuł się skrzywdzony,jakbym miał oryginalne imię,ale ładne,ale jakbym miał imie pospolite,które mi się nie podoba...gorzej,gdybym miał na imię Ruchosław :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
ja też nie czułabym się skrzywdzona mając na imię Fabienne czy Jessica...gorzej bym się czuła mają na imię Zofia czy Małgorzata...więc jak widać są gusta i guściki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskaniemka
Nadja...mam kolezanke o tym imieniu,uwazam,ze jest piekne pochodzi od Nadjezdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjig
Czulabys sie skrzywdzona majac na imie Malgorzata? Kurwa, ale ty naprawde jestes jebnieta. Nie masz juz argumentow to teraz wypalilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
bo moim zdaniem Małgorzata jest brzydkie...nie podobają mi się takie imiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmik
ja mam na imie Anna i jak byłam mała zawsze kłamałam koleżanki że mam Jesica itp chciałam miec inne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gytytyty
no właśnie,mi się strasznie nie podoba moje imię,imie Barbara....zła jestem,że rodzice nie nazwali mnie Nadzieja albo Miranda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskaniemka
Moj syn ma na imie Patrick... a bardzo wtedy chcialam Philip Andree ale moj maz tak nie chcial i dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota ludzka nie zna granic
Moze od razu Mirinda? Albo Pepsi_cola? Gdzies slyszalam o tym przypadku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmik
do sjig________________a dlaczego można sie czuć skrzywdzonym gdy ma sie na imie Alan a Małgosia to juz nie bo co bo polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjig
Bo zyjac w Polsce, gdzie wiele osob ma ta na imie, gdzie nikt sie nie dziwi jak je slyszy, nie zadaje pytan jak je wymawiac, nie pyta dlaczego rodzice nadali wlasnie takie imie nie mozna czuc sie skrzywdzonym. Imie moze sie komus ewentualnie nie podobac, bo to kwestia gustu, ale na pewno nie moze wzbudzac wstydu, ani krzywdzic. Nie jest jakims bulwersujacym spoleczenstwo wyjatkiem. Pomysl, krzywdzic a nie podobac sie to roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sway
Pracuje w instytucji która zajmuje się pomocom ludziom z rodzin patologicznych... uwierzcie że u naszych podopiecznych przeważają imiona typu Denis, Sandra (z tym to w ogóle dziwna historia bo to imię nikt nie wie dlaczego przewija się najczęściej), Manuela, Klaudiusz, Sonia, no i wszystkie te amerykańskiej Dżejsony i Alany:O:O:O już dawno doszliśmy do wniosku że ich mamy za dużo czasu spędzają przed TV:) Ja osobiście mam proste popularne imię i wdzięczna jestem moim rodzicom że nigdy nie musiałam się go wstydzić. Kiedyś przedstawiała mi się dziewczyna o imieniu "Ksenia", chyba zobaczyła lekkie zdziwienie na mojej twarzy (a starałam się to ukryć) powiedziała tylko "moim rodzicom coś się p.o.j.e.b.a.ł.o". nie chce nawet myśleć co musi czuć taka osoba przez całe życie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie nie podoba
hah... u mnie w miasteczku mieszka Bibianna Kwoka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza manna..
wy to durne jestescie same robicie problem h...uj wam do tego kto jak ma na imie zajmijcie sie swiomi bachorami które kradną chleja, palą to jest patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bardzo podoba się imię Dorian. Jednak jak nawet widać po tym temacie są ludzie i ludzie a nie chciała bym by z powodu imienia dziecko miało kiedyś przykrości. Co do imienia Ksenia to co w nim jest dziwnego? Mam koleżanki (dwie) o tym imieniu i nigdy nawet przez myśl mi nie przeszło , że to może być dziwne imię:O Podobnie jest z imieniem Sonia. Mam koleżankę Sonię (znamy się od szkoły podstawowej) wszystkim bardzo podobało się to imię , oryginalne , niespotykane. Dopiero czytając Kafe dowiedziałam się, że to imię niby często nadawane jest psom i tak się kojarzy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj bedzie Kornel. moze nie oryginalne i wymysle ale też nie spotyka się tego imienia czesto... jeszcze.... bo kto wie co bedzie za jakiś czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaEwusia-lat44
witam pięknie. ja mam trzech synow ktorzy nosza imiona radek,igor i olaf .mieszkam w nie takim znow malutkim miasteczku,ale gdy ktos zapyta gdzie mieszka igor lub olaf,wszyscy wskazuja adres bezbłednie.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza miki
mi sie podoba Alan za to Kazio ,Jozio, Włodziu to dopiero porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż ja tam wolę polskie imiona (chociaż też nie wszystkie-zależy od imienia) np: Franek, Antak, Krzyś.... Jednak uważam, że każdy ma prawo nazwać swoje dziecko jak mu sie podoba (pod warunkiem ze brzmi normalnie nie np jakaś Kupa Jeża- to oczywiście żart ale np. Brooklyn jak u Beckhamów) Poza tym oryginalne i mało spotykane wydaje mi się Romeo(co prawda też od Beckhamów), choć osobiście mnie się nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek ma na imie Colin! Bardzo nam sie to imie spodobalo, jest oryginalne, malospotykane i fajnie brzmi, pozatym pasuje do naszego nazwiska. Zreszta kazde imie ma cos w sobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wlasnie przez takich ludzi jak \"anty-Halina-nie z Tatr\" dzieci wysmiewaja sie z imion innych, jestes pusta, chamska i nie masz za grosz kultury, wspolczuje Twoim dzieca jesli je masz, jesli nie, to lepiej nie miej, bo z Twojego domu nie wyniosa niczego dobrego... i wspolczuje Ci, ze masz taka ograniczona wyobraznie, badz nie masz jej w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szonowa
Marcel, Kornel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xidufh
Olgierd, Tymoteusz, Sergiusz, Albert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaaaaaaaa
a moze Debiliusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........2l2
daj mu Adolf LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........2l2
albo czesio i kup mu misia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atheo
mnie podobaja sie imiona:Tymoteusz, Witold a z takich bardziej znanych to MAteusz, Maciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×