Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina Makoń

Wymyślne imię dla chłopca !! ORYGINALNE

Polecane posty

Gość M.1988
Mi podobają się: Natan Oliwier Olaf Alan Aleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greeneyez
Ja znalazlam imie Kilian I chyba tak nazwe synka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziesięciolatka
jak ma być oryginalne to proponuje Kaspian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryginalnerimiona
U nie w klasie siostrzeńca jest Kleofas, Rufus i Alcest... Takie jak w "Mikołajku", tej ksiązce dla dzieci :) Jest też Natan, Nikolas(Niko), Tymon itp. Ciężka sprawa takie oryginalne imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waralla
ja mysle o : Oktawiusz Ksawery Leon Hubert Jonasz Julian ktores wam sie podoba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie z nizszej klasy
ludzie z nizszej klasy spolecznej daja dzieciom takie wlasnie udziwnione imiona to daje im chwilowe poczucie wyzszosci, troche gwaiazdorskie stad pojawiaja sie te wszystkie Izaury, Natany, Dzesiki itd pisownia musi byc obowiazkowo oryginalna Isaura, Jessica, Kevin przez V i Xavery przez X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia87tychy
ja mam 2 synow. starszy Alan Nikolas a mlodszy Ariel Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma ma trzech chłopców- Kaspjan, Kajetan i Kryspin ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdzile po stokroć
czemu chcecie robić krzywdę dziecion takimi "oryginalnymi" imionami? uważacie, że jak dziecko będzie miało oryginalne, światowe imie to będzie miało łatwiej w życiu? do autorki: nazwij Brajan - nic gorszego nie jestem w stanie sobie wyobrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asheti
Nikodem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
Nataniel uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moon024
Nataniel, Gabriel i Nikodem to moi faworyci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagulec89
Śmieszy mnie trochę to co niektórzy piszą...imię śmieszne, dzieci będą wyśmiewać, że dzieci są okrutne? Właśnie dzieci które maja tak myślących rodziców będą wyśmiewać inne dziecko z powodu imienia....dziecko nie rodzi się ze skłonnością do poniżania i wyśmiewania! Jeśli rodzice śmieją się z imion to dziecko to słyszy...To samo tyczy się orientacji seksualnej czy koloru skóry! Ludzie opamiętajcie się! To że ktoś ma na imię Alan a nie Piotr nie znaczy że jest gorszy, albo jeśli znam Piotra który jest przestępcą to jak dam swemu dziecku na imię Piotr to też nim będzie!!! O gustach się nie dyskutuje, jednemu podoba się Zosia innemu Noemi...tu krytyka jest nie na miejscu! Ot taki krótki komentarz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 220
Jeśli chodzi o Nataniela to jest to z polszczone imię od brytyjskiego Nathan i jest to bardzo ładne imię. Napewno ustawiłoby się jako pierwsze na mojej liście dla chłopca, a jeśli chodzi o imię Alan to nie jest ono takie złe. Zależy jeszcze od nazwiska. Mam szfagra o imieniu Alan i jakoś nie ma problemów z imieniem. W moim domu zawsze była mania na nadawanie żadkich imion i dotego z polszczonych. Przez to za granicą nie radzę sobie w urzędach. Jak mam im wytłumaczyć, że mają napisać Urszula a nie Ursa? Na to pytanie nikt nie zna odpowiedzi. Moje rodzeństwo ma fajnie bo mają imiona z angielskiego i francuskiego a ja z polszczona łacina. Mam ochotę zabić rodziców za to imię -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juniusz, w skrócie Juno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu Ewa
coraz częściej rodzice nadają synowi imię Jurand - nic dziwnego - oznacza ono walecznego mężczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Seweryn Iwo Lew Natan Oral ( w usa żyje koleś o takim imieniu ) Gwidon Pablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi ci z iminiem Urszula, normalnie w urzedzie literujesz jak kzde inne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojemu synkowi dałam na imię Fiodor, do tej pory spotkałam się tylko z jednym Fiodorem więc chyba jest to imię oryginalne, polski odpowiednik tego imienia to Teodor, ale niestety to imię już mi tak nie podeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeraża mnie to, że ludzie żyjący w Polsce i mający polskie korzenie nadają dzieciom imiona takie jak np. Samanta. Przecież jest dużo oryginalnych imion, które nie powodują natychmiastowego odruchu wymiotnego! Jako przykład mogę dać Franciszkę - oryginalne, lecz nie oburzające. Oryginalne imiona dla chłopca? Proszę bardzo: Florian Maksymilian Emanuel Cezary Krystian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAJETAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eryk, Emil, Dorian, Adrian, Leon, Kajetan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam syna Tomasza zwykłe imie nie oznacza że dziecko nie bedzie nikim nie zwykłym. Popieram jednak wypowiedz że imiona wymyślne sa dla gawiec***ewnie nic nie osiągneli w życiu i myślą ze durnym imieniem ich dziecko osiągnie nie waidomo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozne gusta sa.I tak ,jak dla ciebie "Tomasz,to jest to",dla innych moze byc nie do zaakceptowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj Radzimir. to imię mojego syna, słowiańskie, piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jednego Juranda i prosił żeby zwracać się do niego drugim imieniem. Prawda jest taka, ze teraz te oryginalne imiona typu "Alan" "Oliwier" "Natan" nie są juz oryginalne a oklepane. I też zgadzam się z tym, że dzieci nie będą wyśmiewać imion innych dzieci jeżeli nie usłyszą od rodziców że takie imię jest śmieszne. Ale pewne komentarze mogą juz wystąpić w wieku nastoletnim, bez względu co o jakimś imieniu myślą rodzice tych nastolatków. Nigdy nie słyszałam, żeby moi rodzice mówili coś nieprzyjemnego na temat jakiegokolwiek imienia, a jak poznałam w liceum Samante, Marikę, czy Bernarda, to swoje pomyślałam. Nigdy na glos nie wyraziłam swojego zdania (ani do tych osób, ani do osób trzecich), ale swoje zdanie miałam. Mam znajomą o imieniu "Bogumiła", oryginalne, ładne, z fajnym znaczeniem, a mimo to ta znajoma nienawidzi swojego imienia, mówi że miała nieprzyjemności z imieniem związane. A we Samanta, nie wyobraża sobie by mieć na imię Ania, czy Kasia. Niech każdy wybiera imię jakie chce. I niech rodzice nie wyśmiewają imion innych dzieci to będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się czytać, jak się wyzywacie. Odpowiem na pyranie. Imiona nieczęsto nadawane a "sensowne": Jarema, Atanazy (80 nadań w zeszłym roku), Teofil, Ludgar bądź Ludger, Miłko (w wersji Miłowit, Miłogost lub w pozostałych), Mścibor, Eligiusz, Tyberiusz, Prosper, itd. Może jednak warto "zwyczajne"?: Marek, Marcin, Szczepan, Stefan, Korneliusz, Henryk, Wacław, Wiesław, Waldemar, Zdzisław, Tomisław, Bonifacy, Bronisław, Aksel, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×