Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
etna27

botox warszawa,gdzie, ile,jaka jakośc?

Polecane posty

Gość ania1239
polecam dr Iwonę Minkiewicz. poleciła mi ją kolezanka z pracy. robiłam sobie botox na czole, kurze łapki, chomiki na brodzie. z zabiegu jestem zadowolona. polecam tą doktor wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1239
Botox u mnie się już trzyma 5-ty miesiąc. Czoło już nie jest tak napięte jak na początku, ale zmarszczek nie ma, o co mi też chodziło. Zapłaciłam 1500zł za całość tj. góra i dół twarzy. Myślę, że po wakacjach jakoś na jesieni, kiedy puści botox, to powtorzę te zabiegi. Na razie cieszę się z efektu i mego dobrego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setfireaga
Ja zrobiłam 3 miesiące temu botox w klinice Estinity zabieg wykonywała Edyta Adamczyk-kutera. Zapłaciłam 900 pln za cale czoło i lwią zmarszczke. Naprawde polecam Wam tego lekarza, przemiła kobieta, efekty magiczne mineło już tyle czasu i wszystko pieknie się trzyma. Jesli któraś chce zrobić, polecam klinike Estinity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fendi78
Dziewczyny! Sprawdazjcie lekarzy do których idziecie. Nie dajcie się oszukać na mistrzów medycyny estetycznej, bo najczęściej są to lekarze rodzinni, dentysci etc po krótkim kursie z podawania botoxu, kwasu etc. Dlatego nie bójcie się zapytać o specjalizację lekarza. Wybierajcie dermatologów. Oczywiście optymalnie byłoby wybrać chirurga plastyka ale niewielu z nich zajmuje się ostrzykiwaniem. Piszę to bo mam słabe doświadczenie z dwoma lekarzami z Warszawy. Jeden magik zablokował mi tak czoło, że miałam wytrzeszcz. Drugi - tym razem kobieta - tak wstrzyknęła mi botox na kurze łapki, że zablokowała mi mięsień odpowiedzialny za uśmiech (jest dosyć wysoko tuz pod kościa policzkową). Wyglądałam strasznie. Na szczęscie jest to odwracalne i po paru miesiącach wróciło wszystko do normy. Nauczona doświadczeniem sprawdam już do kogo idę. Polecam zatem dr. Elżbietę Radzikowską (lub Radziszewską).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuanderzac
teraz bardzo dobra okazja na botox jest w warszawie w gabinetrodzinny.pl, radze sprawdzić, bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę polemizować z teorią, że tylko dermatologdzy i chirurdzy plastyczni znają się na ostrzyknięciu toksyną botulinową. Istnieje coś takiego jak Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej i wiele kursów, kongresów etc. zajmujących się tymi zabiegami. Zatem proszę nie generalizować. Bo jeżeli ktoś od 20 lat zajmuje się tylko powiększaniem piersi to nie będzie lepszy od lekarza, który wykonuje 20 zabiegu z użyciem toksyny botulinowej w tygodniu. Chyba, że nie praktyka ale papier jest najważniejszy... no to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmoknijnh
Najlepiej wykonywać ten zabieg u lekarza i yo doświadczonego, żeby nie narobił więcej szkód jak pożytku. W Wawie dobrze robi się botoks w gabinecie Holymed na Radomskiej. Można poczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataCelina34
ja miałam robiony botox pół roku temu myślałam że zabiję lekarza . Po dwóch dniach moja twarz zaczęła ,,układać,, się dziwnie.Na czole po boku robiły mi się dziwne wgłębienia,poszłam do lekarza ale ten oczywiście powiedział że tak ma być a ja się nie znam. Przecież na konsultacji zaznaczał sobie jak mi się czoło marszczy . Polecono mi Akademie Rzezbienia Twarzy dr.Marusza ,poszłam doktor od razu powiedział ,że mam żle ostrzyknięte czoło . Oczywiście doktor mi dostrzyknął mi czoło i od razu po zabiegu poprosiłam o lustro i ...byłam przeszczęśliwa. Teraz tylko wybieram dr. Maruszę on mi uratował twarz. http://www.drmarusza.pl/str_20_Botox.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iopryf
Ja z kolei mogę polecić panią dr Anne Paczek-Skupień. Bardzo dobry fachowiec i sympatyczna osoba:0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcbmpiyr
A ona nie pracuje przypadkiem w gabinecie Holymed na Radomskiej? Bo tak znalazłam na jednym z portali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iopryf
Tak pracuje na Radomskiej. Jest na 1 czy 2 portalach oceniajacych lekarzy. Wystarczy wpisac Anna Paczek-Skupien i wyskakuje. I jak zdecydowałąs sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira123
Do: BeataCelina34, bardzo dziwne, bo przecież od razu po zabiegu botoxem wcale nie widać efektów. Efekt jest widoczny dopiero po kilku dniach. Wiem doskonale bo od 3 lat regularnie robię czoło. Efekty są super. Już w wieku 23 lat miałam straszne zmarszczki mimiczne ale dzięki tym zabiegom mam super gładkie czoło, bo jak mówi mój dr Jędras z gabinetu Estetimed w Warszawie botox to profilaktyka i należy go zrobić odpowiednio wcześnie. Jak już zmarszczki się ugniotą na skórze to już nawet botox ich nie zlikwiduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosianka
Niestety trzeba bardzo uważać komu oddaje się w opiekę swoją buzię. Decydujcie się na lekarzy z wieloletnim doświadczeniem. Moja siostra powierzyła swoją buzię dr Agnieszce Kudlińskiej i jest bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieidealna2013
Lwia zmarszczka to mój kompleks ale na szczęście wyeliminowany , robiłam w Akademi Rzeźbienia Twarzy w Warszawie polecam serdecznie i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktrarita
Dziewczyny mam okropne zmarszczki te po bokach ust, nosowo-wargowe? Mimo ze mam 25 lat, to rzucaja sie w oczy i puder sie w nich okropnie zbiera, co byscie polecaly zby sie tego diabelstwa pozbyc? Czy uwazacie ze to za wczesnie? Nie pale, prowadze zdrowy tryb zycia, ale niestety mam delikatna skore z tendencja do starzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szanejnej
Ja byłam na Pięknej (adekwatna ulica nie powiem), świeża klinika ale babka z doświadczeniem. mialam cała rozmowe o tym jak wazne to zeby dobrze wkłuwać zeby potem zmarszczki sie np wzdłuz policzka nie zrobiły. no i chyab skutecznie, mijajątrzy tygodnie efekt jest ekstra, zobczymy ile wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byklop
Ja byłam na wilanowskiej w gabinecie Bellisana. Ceny mają przystępne, jeśli chodzi o ilość to lekarz decyduje, jaką ilość preparatu możesz mieć zaaplikowaną, u mnie zabieg przeprowadzał dr Kołodziejczak. Miałam likwidowane zmarszczki przez 3 wkłucia, po tygodniu opuchlizna zeszła i efekt naprawdę fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady634
no ja zawsze byłam zdania, że takie zabiegi powinnos ie wykonywać w profesjonalnych ganinetach i polecam Denique! Od Pani Doroty w Arkadii żadna nie wyjdzie zawiedziona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Panią lek.med Bożenę Król i jej nowy gabinet Artismedica. Pani doktor posiada dlugoletnie doświadczenie,współpracowała z innymi placowkami aż w końcu postanowiła otworzyć coś swojego:) gabinet bardzo sterylny,świetna atmosfera..indywidualne, rzetelne podejście do pacjenta...pozatym fajna współpraca z kosmetologiem...efekty po tak kompleksowych zabiegach rewelacyjne. Szczerze polecam mnhttps://www.facebook.com/pages/Artismedica/131110150417908 www.artismedica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona Warszawa
Jestem już 4 miesiące po zabiegu wypełnienia bruzd nosowo-wargowych, a efekt są ciągle rewelacyjne. Przede wszystkim wyglądam naturalnie i o kilka lat młodziej! Warto wybrać się do salonu, w którym specjalizują się w tego typu zabiegach i mają oryginale produkty. Ja byłam w salonie Medi'Sante w samym centrum Warszawy. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, wyczerpująca konsultacja przed zabiegiem, czułam, że jestem w dobrych rękach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria_aga
Ja z całkowitą pewnością polecam panią dr z Bella Vita, nazywa się Magdalena Gzowska. Zapłaciłam 495 zł za jedną okolicę, dodatkowo robiła mi mezoterapię na cellulit, który był okropny i baaardzo mocno zaawansowany. Robiłam wcześnie zabiegi kosmetyczne, ale dopiero ostrzyknięcie dało efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria_aga
Ja z całkowitą pewnością polecam panią dr z Bella Vita, nazywa się Magdalena Gzowska. Zapłaciłam 495 zł za jedną okolicę, dodatkowo robiła mi mezoterapię na cellulit, który był okropny i baaardzo mocno zaawansowany. Robiłam wcześnie zabiegi kosmetyczne, ale dopiero ostrzyknięcie dało efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria_aga
Ja z całkowitą pewnością polecam panią dr z Bella Vita, nazywa się Magdalena Gzowska. Zapłaciłam 495 zł za jedną okolicę, dodatkowo robiła mi mezoterapię na cellulit, który był okropny i baaardzo mocno zaawansowany. Robiłam wcześnie zabiegi kosmetyczne, ale dopiero ostrzyknięcie dało efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria_aga
Ja z całkowitą pewnością polecam panią dr z Bella Vita, nazywa się Magdalena Gzowska. Zapłaciłam 495 zł za jedną okolicę, dodatkowo robiła mi mezoterapię na cellulit, który był okropny i baaardzo mocno zaawansowany. Robiłam wcześnie zabiegi kosmetyczne, ale dopiero ostrzyknięcie dało efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria_aga
Kurcze, sorka. Wysłało mi kilka razy :/ jak to usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjulcia
podobno w niektore miejsca zamiast botoksu lepiej sprawdzają sie nici pdo ale ja sie na razie boje, znajoma robiła i efekt jest super, bardziej naturalnie ale zmarszczki sie wygladzily no i to sie rozpuszcza po roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całusneusteczka
hej laski, ja przez przypadek na fotelu dentystycznym dowiedziałam się, że moja pani doktor zajmuje się również medycyną estetyczną. Pracuje też w jakiejś klinice med. estetycznej, ale tam liczą sobie dużo drożej. Tu dopiero zaczyna i ceny ma super konkurencyjne. Za mezoterapię igłową, wypełnienie i podkreślenie konturów ust zapłaciłam 1150 zł!!! Wszyscy mi mówią, że moje usta wyglądają bardzo naturalnie i "całuśnie". Jestem mega zadowolona i polecam wszystkim. Efekt po mezoterapii też ekstra. Ja do tego konsultację miałam darmową a jak się dowiadywałam w innych miejscach to za pogadankę z lekarzem chcieli 150 zł. Jeśli któraś będzie chciała skorzystać to zostawiam namiary: dr Ula Zalewska tel. 228266060 (również specjalistka w stomatologii estetycznej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaLudwsiak
Witam!!! Wszystkie zainteresowane osoby -mezoterapia igłową, botoksem, wypłnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, zabiegi z wykorzytaniem fal radiowych, zabiegi wyszczyplające laserem I-lipo proszę o kontakt. Konkurencyjne ceny i doświadczenie. Preparaty użyte do zabiegów renomowanych firm. Wszystkie papiery potwierdzające kwalifikacje zawodowe do wglądu klientek. Pozdrawiam tel. 881708010 Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwoniłam do perfekt med bo ich ofertę znalazłam na stronie. jestem umówiona na przyszły tydzień do lekarki, która zajmuje się medycyną estetyczną u nich. teraz mają promocję, konsultacja gratis, już nie mogę się doczekać. Dzięki całusneusteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czuje pacjent po operacji ze znieczuleniem ogólnym? Co odczuwa? http://goo.gl/bh7ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×