Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
etna27

botox warszawa,gdzie, ile,jaka jakośc?

Polecane posty

Polecam Klinikę Inmedion w Warszawie, dwa tygodnie temu wstrzykiwałam botox u dr Arkadiusza Dołby i jestem bardzo zadowolona. Ceny są przystępne, a mają produkt najwyższej jakości. Lekarz super, widać i czuć, że wie co robi.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnosząc się do powyższego pytania - Jeśli chodzi o Sferę tzn. www.klinikasfera.pl to zdecydowanie dobry wybór. Miejsce super, lekarze kompetentni i wykwalifikowani, co się przekłada na jakość zabiegu i jego efekt. Dr Krzysztof - prawdziwy cudotwórca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazini
no jest wiele możliwości. ja polecam timeclinik i malgorzate zak - ma ten certyfikat medycyny estetycznej co dużo swiadczy o lekarzu...myślę ze jest dobra w swoim fachu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Kraków? Możecie coś powiedzieć o Krakowie? Na przykład o gabinecie www.addent.pl? Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do kliniki Sfera w Warszawie- robilam tam usta i bylam bardzo srednio zadowolona. Klinika sprawia nieco wrazenie obskornej, jak lezysz ze znieczuleniem to nikt sie toba nie interesuje, lezysz 30-40 min i zastanawiasz sie kiedy ktos przyjdzie... Sam doktor ok, niby pokazuje zdjecia innych pacjentek jak super zrobil np. usta, a ja zadowolona z zabiegu nie bylam, usta mialy gulki w srodku, byly nierowne, ostrzykniete w zlych miejscach, przez co zrobil sie kaczy dziob, i z bokow byly cieniusienkie, a pod nosem pol ampulki, nie moj gust... teraz chodze gdzies indziej, kilka kolejnych razy mialam robione i jestem bardzo zadowolona. usta maja super ksztalt, sa idealnie rowne i pasuja do mojej twarzy, niestety kaczego dzioba najciezej sie pozbyc, jednak juz malo z niego zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z botoxu byłam tam zadowolona bo chyba trudno to popsuć, ale z wypełnienia bruzd już nie, było to zrobione niesymetrycznie, z jednej strony zrobiła mi się dodatkowa zmarszczka, której nie było, a resztę kwasu, który został z ampułki doktor wstrzykną mi w inne miejsca zupełnie bez sensu, chyba mają za mało pacjentek i nie ma na kim się szkolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzata42
najlepiej szukać przez polecenie, jak ktoś już tam był i widział efekty. Ja bardzo lubię doktora Potockiego. jestem z Łodzi, ale jeżdżę do niego do Warszawy bo uważam, że warto. Tam podobno nawet niektóre aktorki robią sobie zabiegi: http://potocki-pelka.pl/gwiazdy-wydarzenia/ Botoks zawsze robiłam u niego a ostatnio zrobiłam sobie zamiast kwasu hialuronowego nici PDO - efekt rewelacyjny, lepszy niż kwas i ból o 80% mniejszy. Ale uprzedzam - miałam 1 siniaczka, więc z tym się trzeba liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie dużo reklam i antyreklam;p mialam się nie wypowiadać, bo tak jak ktoś wyżej napisał - jak wróciłam po zabiegu nie czułam potrzeby podzielenia się ze wszystkimi opinią. Tak więc nikogo zachwalać nie zamierzam, ale nie zgodzę się z tymi negatywnymi opiniami o dr Widerkiewiczu. Ja tam robiłam i efekt utrzymywał się długo, ale wiadomo, że wszystko zależy też od organizmu. Ale tak czy siak, moim zdaniem trzeba przymykać oko na te wielbiące wpisy, bo niektóre z daleka trącą reklamą. Wybierajcie z głową! Nie kierujcie się samymi etapami, tylko sprawdzajcie, czy dany lekarz ma certyfikaty, szkoli się itp. I nie oszczedzajcie! Czasem warto dać więcej i mieć porządny efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luba12
też nie uważam żeby było coś złego w upiększaniu siebie. Tylko po prostu trzeba trafić na odpowiedniego lekarza, który ma doświadczenie i wiadomo że nie zrobi krzywdy. Tak jak już zostało powiedziane - są specjalne certyfikaty. np. certyfikat lekarzy medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, że posiadanie wszystkich niezbędnych cereryfikatów to główne kryterium wyboru kliniki. Ja sama korzystam z usług http://www.arsestetica.pl/. i jestem bardzo zadowolona z jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w Warszawie, ale wolę stamtąd przyjechać do rodzinnej Zielonej Góry na Źródlaną http://zrodlana.com.pl/ to taki mój zaprzyjaźniony gabinet. Mają bardziej "ludzkie" podejście niż w stolicy, a pani która podaje botox ma mnóstwo kursów i wykształcenie, już po pierwszej wizycie wiedziałam, że będę ją stale odwiedzała :) oprócz tego jest dentystką i to naprawdę dobrą, więc można powiedzieć, że dwie pieczenie na jednym ogniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UrszulaUlaK
u mnie efekty widać było najlepiej po osoczu bogatopłytkowym. Zrobiłam sobie 2 zabiegi i zpisałam sie we wrześniu na kolejny. Jak dla mnie osocze daje lepsze efekty niż mezoterapia - mezoterapia się do niego nie umywa. Botox jest spektakularny, ale nie jest zbyt zdrowy. Na osoczu byłam u dr. Bohdana Potockiego i tak jak któraś z osób faktycznie najpierw sprawdziłam czy ma wszystkie certyfikaty itp. rzeczy. Tylko przy osoczu trzeba się liczyć z tym, ze te 2-3 dni nie wygląda się jakoś super. Ja mam cienką cerę, do tego naczynkową, więc zawsze mam z tym problem, po każdym zabiegu. Ale i tak uważam, że w osocze jest tego warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluzika
a o jakich certyfikatach jest mowa? o certyfikacie lekarzy medycyny estetycznej? no bo myślę ze takie coś to niezłe potwierdzenie tego że jest to dobry specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UrszulaUlaK
przede wszystkim sprawdź czy to jest lekarz, jakie ma opinie, jak długo robi zabiegi i powinien mieć ukończone specjalistyczne kursu. Mnie do mojego przekonały przede wszystkim opinie i to, że w gabinecie ma pokazane świadectwa itp. rzeczy. Wszystko widać i można sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam w szczecinie, a dokładniej tu www.drmarosz.pl :) mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaToJa
jak ja robiłam to długo sama szukałam informacji, mam jedną radę szukajcie specjalistów, takich z certyfikatami, żeby nie wyglądać jak zaprasowany buldog... dla mnie to był priorytet i nie żałuję, bo bałam się cholernie mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam problem z rozstępami, używałam jakichś kremów i kosmetyków, które niemal w ogóle nie pomagały. Pomogły mi zabiegi laserem Emerge. Naprawdę szybko widoczne efekty. Korzystałam z zabiegu w Klinice Medycyny Estetycznej Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl) przy ul. Pokornej 2/U25. Naprawdę miły, fachowy personel, efekty zabiegu też świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ProfiDerm w Warszawie a przede wszystkim tamtejszego lekarza - Sławomira Jędrasa. Powiem wam że od kilku lat praktykuję zabiegi w różnych miejscach i na takiego człowieka jeszcze nie trafiłam. Złoty człowiek i świetny specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Time Clinic na Mokotowie. Wszystko co dotyczy medycyny estetycznej tylko tam. Od lat tam chodzę i są wspaniali. Profesjonalnie, naturalnie i bezpiecznie. Poza tym świetna atmosfera. Przychodzi się tam po relaks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie to tylko StenkaClinic, pracują tam sami profesjonaliści a cena zabiegu w porównaniu do efektu jest bardzo zadowalająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rzeczywiście ,a botox leje sie jej po policzkach.Ech, przeciez jesli juz to fajniejsze i naturalniejsze efekty daje np.mezoterapia. Sama 2 mc temu miałam ja wykonywana tutaj http://www.aestheticmed.com.pl I powiem Wam,ze nikt nie powiedział mi ze cos wyglada sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam robiony botoks w HB Clinic w Warszawie przez dra Chmielewskiego i jestem zadowolona z obsługi i ceny (350 zł bo promocja :), nie było też problemu umówić się na kontrole i w ogóle polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia kot
POLECAM dr Pietraszko Anna teraz przyjmuje w Kosmedica. świetny gabinet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msjfhkwa
Ja korzystałam w Poznaniu z usług bardzo dobrego specjalisty Dr Kosmowskiego, który sprawił, iż na pół roku mam spokój z kurzymi łapkami. Jest bardzo dobry w tym co robi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś miał? jeśli tak ile ml i jakie efekty możecie wstawiać zdj i pisać ile mieliście ml? jak cenowo jesteście zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja robiłam Botox trzy razy, w różnych miejscach w Warszawie. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że moim nr 1 jest http://cziu.pl/ przy ul. Szczęśliwickiej. Atmosfera rewelacyjna, podejście do pacjenta bardzo miłe a efekty rewelacyjne. Miałam robiony botox na czoło. Kurzych łapek nie chciałam ruszać, ponieważ uważam, że dodają uroku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej, w klinice odchudzania zrobisz sobie botoks. Ja właśnie tam robiłam po raz pierwszy i wszystko było w porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, troche przez przypadek, ale trafilam do bardzo fajnej pani doktor na botox na kolejowej. Bylas u swojej ortodontki w Dental Avenue, a przy okazji dostalam kupon na wszystkie zabiegi -15%. Az tak bardzo cena sie nie sugeruje bo w sumie chodzi tu o moj wyglad, ale p doktor Magdalena Pisula przekonala mnie na wizycie konsultacyjnej. Jestem tydzien po zabiegu i usta wygladaja naprawde fajnie. Nie wygladaja na sztucznie napompowane jak u niektorych dziewczyn, ale sa zdecydowanie wieksze i bardziej seksowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robiłam osobiście, ale wykupiłam zabieg na czoło dla mojej mamy (50 lat). Była bardzo zadowolona zarówno z przebiegu jak i z efektów. Ja też byłam zadowolona, bo dostałam zniżkę ;) Zabieg kupiłam z QClinique http://www.qclinique.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×