Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
etna27

botox warszawa,gdzie, ile,jaka jakośc?

Polecane posty

Gość gość
odpowiadajac, gdzie: polecam denique na mokotowie. ile: zalezy co robisz więc dokładnie nie odpowiem. jaka jakość: jak stosujesz sie do zalecen kosmetyczki to jakosc perfekcyjna, ale wiadomo ze trzeba uwazac bo jak np siegniesz po alkohol to raczej nie bedzie dobrych efektow bez wzgledu u jakiej kosmetyczki bedziesz sobie ten botox wstrzykiwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga dąbrówka
Czy ktoś robił coś u dr. M .Zdzienickiej ? Słyszałam od znajomej, że to super fajna kobitka, przemiła i nie wyciąga za bardzo kasy ,ale chciałabym jeszcze kogoś zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyjonka
wejdz sobie Kochana na strone Wellderm i sprawdz albo zadzwon:) Maja salon w Wawie wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny!ja wam moge polecic klinike beautymed w Warszawie,Sama tam robilam botox i jestem naprawde zadowolona,a mam porownanie bo robilam kiedys tez w innym miejscu i zabieg zabiegowi nie rowny.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma koleżanki mojej kuzynki też tam była i jest przeszczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia47
Ja wstrzykiwalam w Ensueno w Warszawie Franciszkańska 14 lokal 101, polecam, naprawde super profesjonalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w melitusie ( www.melitus.pl ) Botox wstrzykują od lat, profesjonalnie i bezpiecznie. Cierpliwie odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpilwości. W tym roku też zamierzam się wybrać, na razie jeszcze czekam bo podejrzewam, że na wiosnę znowu może być jakaś promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgossiaa
Jak czekacie na promocje w Warszawie to botox w dobrej cenie ma dr Marusza. Rejon za 400 zł A jeżeli chodzi o tego lekarza oprócz dobrej ceny można liczyć na jakość. Polecam byłam wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np chodzę do Extravaganza Wy-SPA Urody. Ten salon także znajduje się w Warszawie. Nie było jeszcze takiej sytuacji, żebym nie była zadowolona, personel bardzo miły i zawsze pomocny. Ostatnio wypełniałam tam usta, ale nie tylko bo " kurze łapki" też tam robię. Efekty są naprawdę naturalne, nie zdarzyło mi się ,że ktoś powiedział " o matko ale sobie botoks zrobiłaś" . Cena bardzo przystępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś jeszcze był w Extravaganza Wyspa Urody?? Zamierzam się tam wybrać, więc zbieram informacje ;) Czytałam o nich bardzo dużo i większość z Was ich poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam http://www.med-expert.pl/ na Łukowskiej - nei pamietam dokladnie cen,ale nie byly jakieś wygórowane, a jakosc świetna- kilka moich kolezanek tez tam robiło botox i bardzo chwalily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rulka
Extravaganza Wyspa Urody super miejsce! :) Byłam tam powiększać usta a teraz szykuję się na botox. Dr Rafał jak dla mnie jest najlepszy w tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grytka
Chyba się skuszę na zabieg w Extravaganza Wyspa Urody . Tak polecacie to miejsce, więc chyba się nie rozczaruję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam dr Wojciecha Marusze z Akademii Rzeźbienia Twarzy ; jest bezczelny i zależy mu tylko na kasie . Nigdy nie spotkałam takiego gościa !!! Kasa i jeszcze raz kasa . Wpakuje wam 5 strzykawek i wszystko opadnie , nie polecam . Chyba ze chcecie go dorabiać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula987
wiem, że w centrum medycznym MML w centrum też można zrobić (mml.com.pl). Ktoś tam robił? Wiem, że np ich zabiegi laryngologiczne mają świetną opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zależy Ci na trwałym efekcie i na tym, żeby zabieg został przeprowadzony w dobrych warunkach poczytaj sobie na stronie Kliniki Bejda Medical, jak to sie u nich robi. Ceny mają nieco wyższe, ale bardzo dbają o swoich pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selena1818
Ogólnie to klinik jest kilka ale póki co jak dla mnie estetica nova jest numerem jeden. Oni mają dobrych specjalistów. Szczególnie zapadła mi w Pamięci taka Pani w blond włoskach do ramion, strasznie przemiła osoba, która wyjaśniła mi wszystko co chciałam i zrobiła mi najlepszą mezoterapię w moim życiu! A miałam już z 20 zabiegów co najmniej na koncie ;) http://www.esteticanova.com.pl/ tu jest do nich stronka, to sobie możesz poczytać czy się umówić, ale ogólnie jest to klinika, która wykonuje zabiegi na naprawdę wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealeksandraaa
Wiadomo, że każdy poleca miejsce w którym był... Ja też mam juz jakieś doświadczenie z botoxem i chciałabym polecić Wam świetne miejsce na mapie Warszawy. Wcześniej jeździłam kawałek za miasto, ale odkąd odkryłam ten gabinet nie chodzę już nigdzie indziej :) Jak dla mnie numerem jeden jest http://gabinetrodzinny.pl/botox.php oraz p. Gosia. Zabiegi są wykonywane w bardzo miłej atmosferze a a efekty nie trzeba długo czekać. Mam porównianie do innego salonu i muszę przyznać, że od p. Gosi pojawiają się one dużo szybciej, choć oczywiście wiem, że jest to zależne od wielu kwestii. Na początku trochę się obawiałam, bo nowe miejsce itp - same rozumiecie. Jednak jak zobaczyłam ilość certyfikatów na ścianie i kilka stałych klientek w poczekalni zaryzykowałam. Nie żałuję! No i ceny... na takich sprawach nie oszczędzam, ale nie sądziłam nigdy, że w stolicy trafię na tak konkurencyjne. Dla ciekawskich - w tym samym miejscu jest też gabinet dentystyczny ;-) Chyba nie muszę dodawać, że zostałam stałą klientką ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie wszyscy mają sprawdzone miejsca, ja przykładowo chodzę tutaj www.medycyna-estetyczna-waw.com.pl i jestem tak przyzwyczajona do miejsca, że nie zamierzam zmienić adresu! gabinet absolutnie dla mnie idealny i przynajmniej kobieta ma pewność, że wszystko zostanie wykonane jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tergale
To musi być dobrze zrobione i dobrej jakości środkiem wiec nie ma co oszczędzać paru złotych moim zdaniem bo tylko można sobie narobić problemów. Ja lwią zmarszczkę i bruzdy robiłam w Denique i jestem naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie wstydzicie tak reklamować. Co wpis , to reklama. Nie dobrze mi sie robi. Zadowolony wpada do domu i na kafeterie - byle szybko obwieścić światu jaki to ten ,a ten - jest super. Śmiac mi się z Was chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci ten gabinet medycyny estetycznej: www.medycyna-estetyczna-waw.com.pl. Miałam tam ostatnio robiony botoks i jestem bardzo zadowolona. Wyglądam dużo lepiej niż wcześniej, ale tez naturalnie. Przyjmujący tam lekarz ma rewelacyjne podejście do pacjenta. Czułam się bezpiecznie w jego rękach. Zapłaciłam uczciwą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy ktoś z Was był na botoksie w klinice Sfera w Wawie - http://www.klinikasfera.pl ? Koleżanka poleciła mi tę Klinikę, a ja czytałam wiele pozytywnych opinii na temat dra Migały, który tam przyjmuje. Wiem, ze jest ginekologiem, a w Sferze zajmuje się medycyną estetyczną. Widziałam na stronie, że za lwią zmarszczkę biora 350 zł. Czy ktoś może mi powiedzieć, jakie tam są terminy i po jakim czasie jest efekt takiego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłam, wszystko było ok, ceny mają atrakcyjne i jeśli chodzi jak długo trzyma to tyle jak u innych czyli 4-6miesięcy, kolejek raczej nie ma, za botox nie ma co przepłacać, takie jest moje zdanie , robiłam tam też wypełnienie bruzd nosowo-wargowych i też byłam zadowolona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie napisałam, efekt po botoxie jest po kilku dniach do dwóch tygodni u mnie pierwszy efekt jest po 4 dniach a potem stopniowo się pogłębia u innych widać efekt dopiero po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×