Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majstrowa

Do mam które są na początku ciąży

Polecane posty

Jak sie czujecie? chodzi mi głownie o ty czy macie mdłości cały czas czy jest dzień kiedy ich nie czujecie i czy piersi cały czas bolą was tak samo? Dziwne pytanie,wiem:( ja jestem w 7tc i jakiś tydzień temu piersi bolały mnie bardzo,nie mogłam biustonosza włożyć,a teraz jakby przestają,czuje ból kiedy ich dotykam ale o nie to samo co ostatnio. Wyczytałam gzdieś że ustępujące objawy ciąży mogą być oznaką ciąży obumarłej, mam za sobą jedno poronienie i jestem teraz przewrażliwiona na tym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linijka79
ja jestem w 9 tc i piersi nadal mnie bola, poza tym brak innych bjawów, nie wiem nie znam sie to pierwsza ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyte u lekarza mam dopiero we środę,mam nadzieję,że będzie dobrze. Gdyby nie to,że już raz straciłam ciąże,to tak bym sie nie przejmowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie ma
mnie tak wogule niebolały piersi , raz miałam mdłości przez tydzień póniej mineły znów wróciły, też mam za sąba poronienie i w drugiej ciązy to bałam sie strasznie o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na końcu ciąży ale początki pamiętam doskonale. Rzygałam jeszcze przed terminem miesiączki aż do końca piątego miesiąca, po kilka razy dziennie ale jesli chodzi o piersi to na palcach jednej ręki mogę policzyć ile razy mnie bolały. Były wrażliwsze, owszem (szczególnie brodawki) ale ani twarde, ani bolesne... Zdarzało się, że bolały z rana a potem cisza. Z resztą sporadycznie, jak napisałam.Jedna rada - nie czytaj takich rzeczy. Są kobiety, które przez całą ciążę czują się świetnie i nie mają żadnych objawów ciąży, prócz braku miesiączki a rodzą zdrowe dzieci. To cecha osobnicza. Bo są też kobiety, które odczuwają objawy ciąży dotkliwie aż nie dowiedzą się, że ciąża obumarła np. 3 tygodnie wcześniej. To żadna reguła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaurelia
Dziewczyny, prosze o rade, staram sie o dziecko, jestem po owulacji, @ powinnam miec 06/09, ale dziwnie sie czuje: - sikam jak przy zapaleniu pecherza, czesto, ale bez takiego bolu -bol w dole brzuca, jak przed @, albo niegunka -pieczenie sutkow -bol bokow piersi -promieniujacy bol jajnikow, promieniuje raz w strone nogi, raz pochwy, raz biodra -ogolne samopoczucie jak przy chorobie Nie chce panikowac, ani sie ludzic, co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie objawy przed @ mogą wskazywać zarówno na ciążę jak i na miesiączkę, bo za tak wczesne oznaki odpowiada jeden i ten sam hormon - progesteron. Na podstawie tego co napisałaś odpowiedź może być jedna: 50 na 50 :-)Czekaj na termin @ i wykonaj test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaurelia
Tyle ze ja nigdy tak nie mialam przed @, ale moze za bardzo chce i za duzo o tym mysle. Dzieki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×