Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minga2134

prosze o rade.sensowną

Polecane posty

Gość minga2134

udało sie komus sprawic ze zakochalam sie tak na maxa..obiecywalam sobie ze nigdy sie nie zakocham,ze nie chce..itp pozatym byl moim przyjacielem. tesknilam,kochalam,pragnelam, dzis dowiedzialam sie ze oszukał mnie..ma inna.. moze ktos umie poradzic jak szybko zapomniec? musze przestac o nim myslec:(musze wrocic do dawnego stanu byle szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 - zerwij z nim kontakt. 2 - nie siedź w domu i nie jedz lodów 3 - zacznij sie spotykać z przyjaciółmi 4 - zrób sobie wypad na weekend gdzieś - gdziekolwiek poza miasto w ktorym mieszkasz 5 - poznaj kogoś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minga2134
wszystko procz przyjaciol moze byc..wszyscy zakochani ...a pozatym nie mam ich w zasadzie.. co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu masa ludzi majaca taki sam problem wiec co ci doradzic choc mam ten sam problem zmien siebie np fryjzjr itp i zajmij sobie czas tak bys nie miala chwili by myslec o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minga2134
to to wiem:)szkoda tylko ze byl moim przyjacielem..eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffinnka***
przede wszystkim nie obwinaj sie o to, ze tak sie stalo.... a co zrobic, zeby zapomniec??? zajac sie praca, sprzataniem, moze zrob remont w domu? zajmiesz sie czyms, nie bedziesz myslec o nim.... i jeszcze jedna metoda... mmoze jest cos takiego, czego zawsze chcialas sprobowac, jakies hobby...taniec, aerobik, lub cos innego... milo spedzisz czas i moze poznasz kogos fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ex tez byl moim przyjacielem i co ponad 2lata razem i mnie zostawil i jeszcze w ten sam dzien byl z inna i co ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minga2134
eh..no:)bedzie dobrze..dzieki..moze mi jakos przejdzie.. bree glowa do gory:)damy rade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaa najgorsze go bylo zobaczyc z nia bo jeszcze tydz temu byl zemna ale co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minga2134
wiesz u mnie podobnie..tu mi mowil ze uwielbia..tutaj cos a tutaj dzis wiem ze jest inna..super:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×