Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frfffrfrr

Kolezanka rozbila malzenstwo

Polecane posty

myślę, że coś w stylu \"Nie łudź się kochana, że byłaś pierwszą,z którą mnie zdradził, wiem o innych kobietach, podczas gdy był również z Tobą :) Nie byłaś pierwszą, z którą spał i nie będziesz ostatnią. Facet zdradzający nie zmienia się dla żadnej kobiety. I zapamiętaj moje słowa. Będziesz się ciągle bać, że Ciebie też zdradzi, aż w końcu znajdziesz się na moim miejscu. Ja Ci tego nie życzę. Ja to wiem. Udanego życia\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frfffrfrr
tak to była najlepsza moja kolezanka, na dodatek wszzcela bojke reczna ze mna o niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto nie rób sobie krzywdy !Chcesz żeby na NK mieli ludzie zabawę z Ciebie ? Szkoda klawiatury .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to bylo z twoja kolazenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic do niego nie pisz
nic,pozniej bedziesz zalowac,a jak ona sie zaczela z toba bic o niego to jest glupia pizda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fakt. wspolczuje Ci bardzo... ODseparuj się od nich jak najszybciej, tylko będą CI nerwy psuli. Nie zawracaj sobie głowy takimi tępakami. Żałośni ludzie. Naprawdę powinnać poczuć się , jak nowonarodzona i zacząć życie od czystej kartki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze juz uciekac
pamietaj,nie pisz do niego,ani do niej,jak bedziesz chciala to zajmij sie czyms,zeby cie nie kusilo,pamietaj masz przewade nad nimi,oni bede cierpiec, a jak ona sie rzucila na ciebie zeby sie bic o niego.zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisz tak jak
ci radzila Listopadowa,nie ma sensu,przspij sie z tym,zycze ci powodzenia,na pewno znajdziesz kogos kto cie bedzie mocno kochal i nie zrani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla takie tam moje
Zgadzam sie z Listopadowa i chyba tez tak zrobie. Zaczne od nowa. Po co sie meczyc... Ja nienawidze zdrady i nie moge nawet zniesc mysli, ze on spal ze mna i z inna kobieta rownoczesnie. Dla mnie zdrada to koniec. Do autorki: macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exs
Co to za koleżanki czy przyjaciółki ,co chcą męża odbijać to są paskudy co w swoim domu nikt ich nie docenia i nie kopcha to szukają poza domem szczęscia w miłosci to ohyda...kop jej w d......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×