Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szalonoszalona

DIETKA OD 1 WRZEŚNIA

Polecane posty

Gość lookalikeee
a ja czemu nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lookalikeee
fajnie, ja nie mam takich możliwości, ale na razie przycisnę ostro pasa z jedzeniem;) a z ćwiczeń to gimnastyka i taniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej [: ja wlasnie od 1 wrzesnia planuje w pelne obroty wziasc sie za siebie a teraz to nie nie obiadam jem zdrowo ale od wrzesnia tooo juz pelna para [: mam cel i chce go osiagnac... powiem szczerze ze juz od dosc dawna sie odchudzam stosowalam przerozne diety chcialam odrazu schudnac 10 kg no ale tak pomyslalam ze moze tak pomalutku bo co z tego ze schudne jak odrazu tyle...jebaniutkie jojo moze masz w planach cos konkretnego?? bo ja tak typowo `cwiczenia (tzn rower stacjonarny, hula-hop, skakanka, ABS itp) `mniej jesc i wolno przegryzac- zastosuje diete nielaczona polaczona z niskim indeksem ig `ok 1,5l-2l dziennie `zielona i czerwona herbata `kolacje najpozniej o 18. !. no moze jeszcze mi cos do glowy przyjdzie [: moze podzielisz sie swoim planem?? `pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się też dołączam! Chciałabym zgubić 10-15 kg do końca listopada. Myślicie, że to wykonalne? Mam zamiar jeść ok 1200-1500 kcal i jeździć na rowerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissssss
Ja chcę 10,15 do końca roku.W lutym jadę na wakację za granicę ale pod koniec roku już chcę być szczupła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissssss
A ja chcę ważyć 50kg!:)Juz nie mogę doczekać się tego widoku na wadze.Ale jaka taktyka?Zdrowa dieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie biore, a co. Musze troche zrzucic do pazdziernika bo mam weselicho kuzynki. A jak juz zaczne to bedzie ok bo najczesciej z tym sa problemy. Od dzisiaj: - zero slodyczy - nie jem kolacji - nie pije slodzonych napojow - ruszam sie - ... i mniej żre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissssss
Ja mimo wszystko od juta bo dzisiaj mój ostatni dzień wakacji...:(Trzeba sobie życie umilić.Ale bez przesady. Mam 167cm. około60kg Tyle ważyłam od kiedy pamiętam ,a w maju zaczęłam się odchudzać,schudłam 10kg,ale wszystko wróciło w sierpniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millla19
Przyłączam sie do Was:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jezeli moge wam cos doradzic odnosnie kolacij to nie powinno sie z niej zrezygnowac. Wazne zeby była białkowa a nienp . pieczywo Ja jem kolacje o 21 bo chodze spac koło północy . Jak jestem głodna to nawet godzine przed snem zjem ale jakas mało sałatke z tunczyka i warzyw z przyprawami. Niejedzenie kolacji spowalnia przemiane materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczęta mogę się dołączyć;) mam 170 cm wzrostu i waże 66 kg tragedia!! a jakie są wasze wymiary?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissssss
Podam swoje wieczorekiem bo teraz siedze na tarasie i jakoś nie bardzo pasuje mi się mierzyć,a chcę podać dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissssss
Mam nadzieję,że nasz topik sie utrzyma i od jutra codziennie będziemy się na nim mobilizowały i spowiadały z tego co jemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zamiar w szkole pić tylko maślankę. potem mały obiadek i dalej tylko maślankę. jak hodze do szkoły to łatwiej mi się odchudzac bo mam jakoś wiekszą kontrolę nad jedzeniem;) postroofky dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alissssss
Ja też jak chodze do szkoły to lepiej mi sie odchudzać.A nie jecie śniadań?Jak to jest?Ja będę musiała jeść obiady....:(Mieszkam z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunaa91
ja już od dziś prowadzę nową dietę, tj 1000 kcal, nalepiej jeśc często ale mało, mam nadzieję , że do końca pażdziernika uda mi sie zrzucic 8 kg ;d;d;d zycze powodzenia w dietkowaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iguleeek
Ja co prawda zaczęłam dzisiaj, ale to chyba nie robi Wam większej różnicy ;D .. Na kompie niestety bywam rzadko[chwilowy szlaban ;/], ale postaram się codziennie coś napisać ;D No to bierzemy się za siebie ;D Kurczę.. skąd ja wagę wytrzasnę? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunaa91
oj tam kilogramy nie są najważniejsze, ja liczyłabym bardziej na efekt wizualny, najlepeij się ważyć raz na tydzień to zawsze możesz u jakiejś koleżanki albo coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iguleeek
No jutro zaraz po rozpoczęciu roku lecę się zważyć! ;D I za tydzień w poniedziałek Oo' I za dwa tygodnie ;P A potem mam wesele więc lepiej się ważyć nie będę, bo jak coś więcej będzie, to wolę o tym nie wiedzieć xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) ja dzisiaj bez śniadania, na obiad zjadłam mały talerzyk bigosu + kromka chleba z ziarnami, a teraz troszkę surówki;) i tyle na dzisiaj.. Taki mały wstep przed jutrzejszą poważną dietą. Co do wymiarów, niby wszystko ok ale musze zrzucić 4 cm z bioder i 4 cm z uda;) i bedzie idealnie;) mam nadzieje, że utrata kilogramów (chce schudnac 4-5kg) przełoży sie na obwody i zniką 4 cm z bioder i ud;) Jak myślicie? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mawronka
oo ja sie dołaczam;tyle ze w mniej drastyczny sposób; sniadanie o 6.30 dobre,konkretne zeby w pracy nie podjadac;tylko jogort i jakis owoc ;pozniej 17.00 obiad i dalej jakis owoc :) ale czuje ze bedzie ciezko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iguleeek
No na pewno 4-5 kg to dużo ... Żeby mi się tak udało przed środą te 4kg, bo mam basen na wf :lol2: ależ to wyjątkowo realne xDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunaa91
chce ważyć 52 dzięki jakiej diecie udało Ci sie zrzucic z 62 kg do 53?i w jakim czasie? bo ja chcialabym schudnac podobnie, rpowadzę diętę 1000 kcal ;) a jaką dietę zaczynasz od jutra? moze gdzies bylo napisane ale moglam przeoczyc bo sporo mialam postow do przeczytania bo jestem nowa na forum, z góry dzieki za odpowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczynki sie rozpisały ja też jak jestem w szkole to lepiej jest mi się odchudzać:) ja też napewno będę tu zaglądała codziennie :) a co do sniadania to jem zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisssssssss
Ach dziewczyny jak fajnie,że jesteście:),Razem zawsze lepiej!:) Dzisiaj jeszcze zjadłam dużo...oooo nawet pączka.Ale od jutra już koniec.I powiem Wam,że ja też ważę się raz w tygodniu.Wtedy najlepiej widać rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×