Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szalonoszalona

DIETKA OD 1 WRZEŚNIA

Polecane posty

alssssssssss to dużo troszke zjadłaś 3-mam Cię za słówko żę jutro będzie inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja również miałam plan zacząc sie odchudzać od 1 września. Wkoncu w pazdzierniku ide na studia na dietetyke i wypadaloby jakos wygladac, a nie jak grubaska :) Jutro sie zwaze i powiem jak tragiczna mam sytuacje. A plan bedzie na poczatek taki 1000kcal + codziennie jakies cwiczonka. Nie wiem jeszcze dokladnie jak to bedzie wygladalo ale mam nadzieje,ze dam rade i zrzuce z 6kg przez miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Miło że do nas dołańczasz będzie razniej:)NApewno nam się uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunaa91
im nas więcej tym lepiej;) ja zaczęłam od dziś ale to nie robi żadnej różnicy;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteś głodny – wypij szklankę wody. Pij przynajmniej 2 litry wody dziennie!!! DZIEŃ 1, 8 Śniadanie:1 kubek kawy, 1 kostka cukru Lunch:2 jajka na twardo, gotowany szpinak , 1 pomidor Obiad:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną DZIEŃ 2, 9 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru Lunch:1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną Obiad:1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 3, 10 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, 1 grzanka Lunch:gotowany szpinak,1 świeży owoc, 1 pomidor Obiad:1 plaster szynki, 2gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną DZIEŃ 4, 11 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, Lunch:tarta marchewka, jajko na twardo, twarożek naturalny Obiad:sałatka owocowa,2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 5, 12 Śniadanie:duża tarta marchew z cytryną Lunch:duża chuda ryba Obiad:1 befsztyk, sałata i brokuły DZIEŃ 6, 13 Śniadanie:kubek czarnej kawy, kostka cukru Lunch:kurczak, sałata z olejem i cytryną Obiad:2 jajka na twardo, duża marchewka DZIEŃ 7 Śniadanie:kubek herbaty bez cukru Lunch:kawałek chudego grilowanego mięsa Obiad:NIC :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunaa91
kopenhaska to niezdrowa dieta, będziesz sie czuła osłabiona , efekt jojo gwarantowany, sama się kiedyś na kopenhaska pokusiłam, najlepeij zdrowo, ja np stosuję dietę ok 1000 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja tez chce dolaczyc bo jak bede z kim sto moze mi sie uda schudnac, w sumie chce zrzucic tylko 5 kg ale wogole sie nie moge zebrac. mam nadzieje ze razem bedzie latwiej. mam zamiar jesc w miare normalnie, sniadania oczywiscie bo to podstawa. kolacje przed 18, jak najmniej slodyczy i innych \"zlych\" rzeczy. jesc czesto ale malo, dieta mniej zrec jest podobno najlepsza. p.s co do kopenhaskiej w zeszlym roku ja przeszlam, myslalam ze nie dozyje schudlam na niej 4 kg a potem jeszcze 2 bo malo jadlam. 2 raz probowalam ale nie mialam motywacji :D teraz musi sie udac:P postaram sie pisac codziennie, moze tak bedzie latwiej i dotrwam. 3majcie kciuki pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze moge miec efekt jojo, jednakk wolę zastosowac tą diete niz wcale.... innych zbyt nie znam a ta stosowalam juz kiedys.. fakt mialam wtedy"aż" 14 lat;/ ale schudłam 5 kilo.. wtedy to jeszcze wystarczylo, nie czulam sie sie...czaa oczywiscie zrobil swoje i jednak po 5 latach dietke pora powtorzyc:)boi niedlugo obrosne tłłuszczem:(( mam jeszcze pytanko-nakie sa najjjj najjj najjj cwiczenia na boczki?? to chyba moja najwieksza zmora:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunaa91
no ja bym odradzała kopenhaską bo sama przechodziłam, nie do końca to fakt ale wiem cos na ten temat, strasznie wyniszcza organizm, ja po kilku dniach rzuciłam sie po prostu na jedzenie w ogóle w nocy myślałam tlyko o tmy co zjem jak to skończę;d potem jadłam tez w miarę zdrowo ale ok 1200 kcal a w tej diecie dziennie je się ok 600 kcal, no i niestety te 3 kg które zrzuciłam w ciągu 5 dni wróciły jak bumerang;/ dlatego nie polecam, dużo dziewczyn ma krwotok z nosa, czują się osłabione i w ogóle, ta dieta na penwo nie jest odpowiednia dla młodego organizmu,, każdy wyniszczy ale taki w szczególności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja również się dołącze, byłam na diecie w zeszłym roku od wrzesnia bardzo latwo zrzucilam 12 kg (moj wzost 166, a waga wtedy wynosila 67kg) ale pozniej sie zapuscilam, stracilam zapal i niestety od lutego do teraz sie tak obzeralam ze waze ok. 70 kg. Chce ok 55. Moze niech osoby z pomaranczowymi nickami sie zaczernia zebysmy lepiej sie poznaly, poza z doswiadczenia wiem, ze lepiej sobie zrobic stopke: waga obecna, cel 1, cel2. Trzeba sobie zalozyc (realnie) do kiedy sie chce osiagnac pierwszy cel, a do kiedy drugi. I zapisywac wieczorem wwszystko co sie zjadlo danego dnia i jakie sie wykonalo cwiczenia. Poza tym nie radze wam jedzenia jak najmniej, lub opuszczania posilkow bo nic gorszego nie mozna zrobic. Najlepiej jesli je sie 5 malych posilkow co ok 3 h. I trzeba zwrocic uwage na pewne produkty, ktore sluza diecie. jesli ktoras z Was jest niedoswiadczona to pytajcie chetnie doradze Wpiszcie moze na poczatek swoj wzrost ,wage i cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunaa91
5 posiłków to najlepsze rozwiązanie , ja chcialabym schudnac 8 kg na zdrowje diecie tj wlasnie 5 posilkow, jesc czesto ale mniej, ok 1000-1200 kcal dziennie, ja mam 170 cm wzrostu i ważę 62 kg, było nawet 57 po kopenhaskiej ale przytylam bardzo szybko nawet z nadwiązką, najlatwiej mi sie chudnie nie jedzac po godzinie 18-18 i wlasnie ok tylu kalorii ile napisalam;) na brzuch i boczki:http://www.stylistka.pl/zdrowie/fitness-i-forma/zegnaj-brzuszku na brzuc dobra jest też a6w, ale ciężko strasznie , próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh 175-176 jakos tak.. moze ciut mniej... i jestem naprawde gruubaśna.. rodzice mnie zadreczaja ze wygladal jak spaślak... wiec teraz im udowodnię ze jak chce to moze zrzucic te 14 kg... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie wydaje mi sie ze cwiczenia areobowe sa dobre w diecie bo tak naprawde brzuszki malo daja chyba ze zrobilabys 6weidera ale nie wierze ze ktos bylby w stanie to zrobic:P w preferencjach sie zmienia stopke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja juz dzisiaj sie wzielam za siebie... dzien przebiegl prawidlowo, zadnych slodyczy i niedozwolonych rzeczy. Aha, nie probujcie kopenhaskiej, naprawde nie warto... no chyba ze koniecznie chcecie zyskac po jakims czasie nowe kilogramy... pozdrawiam odchudzajace sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ja wazylam kiedys 60 kg, po roznych eksperymentach, niezdrowym trybie zycia itd zrobilo sie 71:( przy wzroscie 169 chcialabym najpierw zejsc do 65 kg, a potem jezeli sie uda to do 62. A jak nie to chociaz utrzymac to 65 bo mi sie juz spodnie na bebechu nie dopinaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ja nie mam zamiaru zadnej konkretnej, bo dla mnie to jest glupie odzywiac sie dzien 1 dzien 2 itd wedlug jakiejs listy. poprostu skupie sie na tym zeby jesc wlasciwe produkty rok temu bardzo to podzialalo. moge wam polecic: Tunczyk w sosie wlasnym, oliwa z oliwek, platki owsiane, otreby pszenne, warzywa mrozone (fasolka, brokuly, marchewka, szpinak) jogurty naturalne (najlepiej jogovita), twarozek chudy, jablka, marchewki surowe i inne warzywa. poza tym naprawde bardzo wazne jest zeby zjadac w miare mozliwosci posilek o tej samej godzinie. w moimm przypadku bedzie to od 6 rano do 18 co 3 h. Nawet do szkoly czy do pracy warto zabrac jogurt naturalny czy jakas salatke zeby to przegryzc na przerwie. I conajmniej 3 razy w tygodniu po 1h jakies cwiczenia areobowe (rower ,bieganie itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja dziekuje, choc to ćwiczonka bardziej na sadelko niz boczki.. ehh trzeba bedzie sprobowac, choc ja nieznosze cwiczyc...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thefite a jak jesz platki owsiane i otreby? zmlekiem, woda, jogurtem moze? niegdy nie mam na nie pomyslu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×