Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Obserwatorka cafe

FOTKI DZIECI NA DZIECIĘCYCH STRONACH

Polecane posty

Gość Obserwatorka cafe

Jestem zaskoczona głupotą niektórych matek. Czy Wy już odrobiny wyobrazni nie macie ? Jak mozna swoje dziecko wystawiać na strony w internecie ? Czy nie przyszło Wam do tych głupich głów, że narazacie swoje dzieci na to, że przy tych zdjęciach jakiś pedofil ma używanie ? Wiecie co same wystawcie swoje dupska ... a nie takie małe bezbronne dzieci z otwartymi ustami. Tych fotek jest pełno ... powiedzcie głupie matki czy Wam to nie przeszkadza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka cafe
Możesz sobie walić jeśli podniecają cię litery. Mnie to nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupotaaaaa
ty chyba żartujesz, przecież matka polka zawsze jest najmądrzejsza nawet od cara. Także komu ty zwracasz uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle sum
No tak tyle ile pedolifi to i tyle "madrych" matek polek. Glupota nie zna granic. Ale moze wlasnie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo XX
nic nie piszą bo są zajęte wklejaniem nowych zdjec hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binas
popieram, kiedyś udzielałam się w podobnym temacie, ale one nie widzą w tym nic złego, że ułatwiają pedofilom życie. Nawet na naszej-klasie moderatorzy zwracają uwagę, że niektóre zdjęcia dzieci należy usuwać. Rozumiem jeszcze te matki, które są nieświadome co podnieca pedofili (sama kiedyś nie wiedziałam), ale te, które więdzą i mimo to umieszczają zdjęcia....szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binas
Poszukaj, był kiedyś w tematach link do strony tzw. dobrych pedofili. Tam facet pisze o tym dość szczegółowo. Mojej koleżance na n-k kazali (a raczej grzecznie sugerowali) usunięcie zdjęcia dzieci w wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina 1287
Chemical pedofilów podniecają male dzieci z otwartymi buziami. Nie musza to byc dzieci rozebrane. Im tyle tez wystarczy. A te idiotki wklejaja calą masę tych zdjec. Takie madre a nic nie myslą. Ale to raj dla pedofilow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binas
No właśnie zetknęłam się z taka historią. Mój znajomy zajmuje sie fotografia i mial na swojej stronie piekne portretowe zdjęcia bobaska jak ziewa. I jacyś pedofile umieszczali tam obleśne komentarze. Musiał zablokowac możliwość dodawania komentarzy i powiadomil policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina 1287
Binas, pedofile przeciez nie prosza matek o zdjecia ich dzieci. Wchodza w posiadanie na zasadzie kopiuj wklej własnie z takich stron np. www.bobas.pl i innych. Mi po prostu brak słów do takich ograniczonych matek... jak można miec takie klapy na oczach ?. Ale te idiotki i tak je umieszcza ... a zreszta co policja moze zrobić ? Przecież same tam je umieściły. W przypadku Twojego znajomego policja mogla sprawdzic IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla blam blin
Rzeczywiście szkoda dzieci. Ale co one są winne że mają tak porypanych rodziców ? ja nigdy nie umiescilabym takich fotek. Ale to kwestia wyboru. A ze nie mysla to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binas
Mnie najbardziej zdziwiło, że im wszystko jedno, że ktoś mógłby tak wykorzystać wizerunek ich dzieci... Nie umiem tego zrozumieć, pewnie jestem ograniczona :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla blam blin
Binas Stronami ze zdjęciami dzieci są zwykle zainteresowane tylko dwie grupy: są to matki tych dzieci z fotek i pedofile. Nikt raczej inny ich nie ogląda. Jest to sumbioza . Jest dawca i jest odbiorca. I wszyscy są szczęślwi :). Masz rację, tych walniętych matek nic nie obchodzi kto i w jakim celu je ogląda. No i dobrze .... może one też zdeformowane psychicznie tak jak i pedofile. Może ich tez rajcuje ... że ktoś wali sobie konia przy tych fotkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trybik przyspieszony
a co na to mamusie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia taka jedna
Nie wklejałam ale i nie wiedziałam, dobrze, że ktoś to poruszył. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezly temagt... po 1 wsze. przestancie obrazac matki!!!!to ze sie chca pohwalic pociechami to znaqczy ze sa nierozgarniete?? glupie?? jama zdjecia mojego mlego na n-k i ngdy by mi do glowy nie przyszlo ze ktos moze sobie walic ogladajac to..... a moze sobie ktos wai czytajac takie posty,.,.a moze sobie wali jak moje zdjecie oglada.. albo twoje obserwatorko!!!! a masz dzieci??a skad wiez ze jakis kols ktory widial twoje dziecko w piaskownicy sbie teraz nie wali. co za chore myslenie.. nie bede wychodzila z domu bo przciez moze mi na glowe doniczka spasc i mnie zabic.... jak bym pedofila zalapala na przygladaniu sie mojemu dzickoto bym huja urwala i juz!.. niech sie pobawi takim urwanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacie co na to mamusie.. a co wy nie mamusie.. ?? to skad na tym forum sie znalazlyscie moje drogie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na NK mozna zablokowac swoj profil i nikt powolany nie wejdzie i nie bedzie ogladal zdjec. Nie dajmy sie zwariowac. Takie rozsiewane psychozy doprowadzi do tego, ze bedziemy baly sie wyjsc z domu, bo przeciez jakis pedofil moze z okna obserwowac nasze dziecko i dobrze sobie robic. Nie bedziemy wynajmowac czlowieka do nakrecenia chrzcin czy innych uroczystosci, bo to moze byc pedofil, nie pojdziemy do fotografa, bo to moze byc pedofil, nie wyslemy dziecka do szkoly, bo nauczyciel moze byc pedofilem........itd. Przykladow mozna przytaczac wiele. Mysle, ze to apelowanie do matek jest przesadzone. Zreszta w dzisiejszych czasach, gdzie media sa na tak wysokim poziomie kazdy pedofil znajdzie latwiej obiekt \"pozadania\" Chociazby programy dla dzieci, ktorych jest pelno w tv. Nagra sobie i jazda, ale nie widze, zeby tv robila z tego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulibnul
A dzisiaj mówili w radio i telewizji że zamknieto 190 pedolili. A swoją drogą ... powiedzcie ... skad pedofile mają te zdjęcia ? Takiej ogromnej ilosci zdjęć ? Bo przecież nie chodzi o setki tylko tysiące. Zastanawiałyście się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×