Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arthen1988

Czy lubicie delikatnych ?

Polecane posty

eeeeeeeeeeeeeeeeeee ja nie jestem przecietna mi sie nie chce czegos robic 30 razy bardziej niz przecietnej osobie jestem tak leniwa ze nawet do kibla ide jak juz mi pecherz prawie peka:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremówa bardzo ambitne zajęcie ty mnie lepiej powiedz czy jak będę się wbijał na luboń od dwójki czy tam nie ma żadnych remontów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari wydaje ci się :P jeżeli jeszcze piszesz na kafe i poczłaniasz jakieś napije piwne itp to nie jest jeszcze z tobą tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turq ja Ci powiem ze w ogole mamy sporo wspolnego jak Cie czytam to doszlam do tego wniosku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nic nie pije wczoraj pilam wino pije co 2 dzien srednio i chyba trzeba przystopowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie jest z tobą źle patologia lenistwa jest wtedy gdzy przed człowiekiem stoi trunek napiłby się ale mu się nie chce sięgać po szkło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari - ;) ja czasem siedze glodna, bo mi sie nie chce do kuchni sic po jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremówa myślałem że może wiesz gdzie tam teraz remontują no nic mam nadzieję że nie zgniję w korku na jakiś światełkach bo trochę czasu nie bedę miał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream, teraz na czarno sie podlizujesz? :P Abyss - a jakie sa nastepne? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzecie stadium nie chce mi się nawet ruszyć tyłka napić czy coś porobić co teoretycznie sprawia mi przyjemność, i stadium ostateczne nie chce mi się nawet ściagnąć gaci jak załatwiam potrzeby fizjologiczne o dojściu do kibla zapomnij :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Turq no mam to samo ale najlepsze jest jak mnie chcica wezmie i mowie o tym kolezance a ona wez sie zabaw sama ze soba a mi sie nie chce:P jestem za leniwa nawet na masturbacje:P :--O dobra ile, bede pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam ze kiedys przy obiedzie spadl mi ziemniak i popatrzylam tak na niego na podlodze z mina mowiaca "o boze mam sie po niego schylic? :O" po czym wzruszylam ramionami i jadlam dalej. mama i siostra wybuchnely smiechem hehe Tamari - aa, to masturbacja i mycie zebów (moje zboczenie) to sa jedne 2 rzeczy, na ktore ZAWSZE znajde sile :classic_cool: zazwyczaj nie chce mi sie isc zmyc makijazu jak ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream, tak mi cie żal, ze z litosci moge cie lubic, chcesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bany
nie lubie delikatnych facetów :| miałam takiego co, jak jechał do domu to zawsze mi płakał bo juz tęsknił, a mi sie śmiac chciało.... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×