Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozbity kubeczek

Zakochałam się przez gg

Polecane posty

Gość rozbity kubeczek

W facecie poznanym na czacie. Od miesiąca piszemy na gg, dzwonimy do siebie. Śmiejcie się jeśli chcecie. Oczywiście wysłałam nie swoje zdjęcia. On teraz nalega na spotkanie a ja mam potrzaskane serce. On jest idealny. Niech mnie ktoś zastrzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkus bez hasla
pif paf jednej głupolki mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbity kubeczek
bo nie jestem ładna. A teraz siedze i rycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy jestes ladna
czy nie ale na pewno jestes glupia. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc nie za ladnym to nei grzech ja bym cie olala za te cudze zdjecia raczej (na jego miejscu) podobna chociaz jestes do tych zdec? moze da sie nasciemniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooollllllllllllaaaaaaaaaa
lecz się na nogi bo na głowę za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestes chociaz troche podobna do tamtej? pokazesz zdjecie ktore mu pokazalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaax
ja bym mu powiedziala szczerze, ze np balam sie ze mnie rozpozna, ze krepowalam, ze balam sie pokazac siebie, i przepraszam, zaluje, i wysylam mu prawdziwe. szczerosć to podstawa. warto zaryzykowac - nie rozwal tej znajomosci, na pewno nie ocenia Cie tylko po wygladzie ale i wnetrzu - tym jaka jestes, jak i co piszesz, mowisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green_Tea_
No widzisz! Masz nauczkę! Kłamstwo ma krótkie nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green_Tea_
na pewno nie ocenia Cie tylko po wygladzie ale i wnetrzu - tym jaka jestes, jak i co piszesz, mowisz.. Ta...:O kolejna naiwna, która sądzi, że wygląd nie ma znaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ale w takim razie jaki sens ma takie dzialanie . Przeciez po co szukac kogos do rozmow jak juz sie szuka np tej drugiej polowki skoro co.. nigdy nie chce sie zobaczyc? to po co marnowac czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaax
owszem, wyglad ma znaczenie, ale nie tylko on. jestes choc podobna do tej ze zdjecia, autorko topica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbity kubeczek
Bo czasami człowiek czuje się tak samotny, że to "tylko pisanie" pomaga mu przetrwać kolejny żałosny dzień. A zdjęcia oczywiście z natu, żadne rozwydrzone wampirzysko, raczej normalnej ładnej dziewczyny. Niestety zupełnie do mnie nie podobnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green_Tea_
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davetch
idz do fryzjera stylisty do gabinetu kosmetycznego ubierz sie szalowo i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbity kubeczek
23:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz masz chyba tylko jedno wyjście...napisać mu prawdę.I im szybciej to zrobisz tym lepiej.Skoro piszecie od miesiąca to widocznie ujęlaś go czymś więcej niż tylko wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznać się i to szybko
jak Cię odrzuci,będzie znaczyło ze patrzył tylko na wygląd i nie jest Ciebie wart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa patrzyl na wyglad
a moze na to że go oszukala?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa jest przegrana, pogódź się z tym tzn.wg mnie kazdy normalny człowiek by się zraził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green_Tea_
A bardzo się róznisz o tej dziewczyny? Masz nadwagę, trądzik i etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woot
Jeśli wysłałaś zdjęcia ładnej dziewczyny, ale sama również jesteś atrakcyjna to jest pewna szansa, że przymknie oko na oszustwo. Jeśli natomiast jesteś znacząco mniej atrakcyjna od dziewczyny na fotografiach to nie wróżę happy endu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbity kubeczek
Jestem szczupła, tradzika nie posiadam, jestem nieciekawa i szara. A zdjęcie wysłałam, bo do głowy mi nie przyszło, że mogłabym tam spotkać tak interesującego i wartościowego człowieka. Ostatnio rozmawialiśmy o szczerości, powiedział, że jedyną rzeczą której nie potrafiłby wybaczyć było by świadome kłamstwo. Wiem zrobiłam głupio i nie zasługuję na 2 szansę. Ale te nasze codzienne wielogodzinne rozmowy, znaczą dla mnie bardzo dużo, cały dzień spoglądam na kom w oczekiwaniu na kolejnego esa. Tylko, że nie mam już siły kolejny raz odkładać rozmowy o realnym spotkaniu.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×