Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malianna

Zostawil mnie i zdradzil, jak zapomniec... przestac kochac...

Polecane posty

Bylismy razem 7 lat zdradzil mnie i powiedzial ze nie bedziemy razem bo nie pasujemy do siebie bo ja jestem spokojniejsza a on wariat , i nie wie czego chce ale chce czegos innego niz dotychczas, pewnie innej laski bardziej dwaznej, ktora sie nie martwi niczym i jest zwariowana.....chcem sie zmienic, bo zaczynam watpic on mnie nie chce bo taka jestem, a czy ktokolwiek inny mnie zechce, nie wiem w ogole czy faceci lubia takie mile slodkie , spokojne , czasem zwariowane dziewczyny, czy tylkoszukaja wariatek :( nie byl ze mna szczesliwy bo tylko praca dom i wychodzenie, nie mielismy tu znajomych nie mial gdzie sie wyszalec...a ja mialam dolka ze nie mam kolezanek i sie do kogo odezwac, a teraz go nie ma, bylam jego 1 dziewczyna chyba musial z kims innym sprobowac.....czy bycie spokojna dziewczyna to kleska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem spokojną, trochę niesmiałą dziewczyną i mam podobnego do siebie faceta. Często zamiast iść na imprezę wolimy się po prostu poprzytulać w domu. To że partnerzy są niedobrani pod tym względem to nic strasznego. Przecież jesli ma ochotę się wyszaleć to może gdzieś iść z kuplami, a Ty czasem możesz mu też towarzyszyć. On jednak woli kogoś bardziej rozrywkowego, więc musisz odpuścić niestety. Już nie mówiąc o zdradzie, dla mnie to koniec związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yy ja jestem raczej wariatka i to sie chyba wielu facetom nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem odpowiedzialana i dojrzała, może nie jestem specjalnie spokojna i miła, ale bardzo zdystansowana i nie pozwalam sobie na szczególne wariactwa ale mój mężczyzna, to takie duże dziecko - typowy wariat powoli zaczyna mi to ciążyć, o to ja jestem od niego młodsza i to on powinien się o mnie martwić, a nie ja o niego kiedyś mnie zapytał dlaczego nie jestem taka \"szalona\", to mu powiedziałam, że jego zachowanie mi na to nie pozwala:D po co ci chłopak, wg któego nie zgrywacie sie charakterami? nawet nie specjalnie bystry, bo trochę późno doszedł do tego wniosku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wlasnie wczesniej tez niby mowil ak, ale wrocil bo niby sie namyslil, ze tylko mnie chce nikogo innego, a odstawia cyrki, kocham go ale czemu faceci to takie duze dzieci spotkalam sie z opinia ze oni zawsze, niewazne co maja jakie zycie, zawsze dochodza do w niosku ze chcieliby cos innego, innego zycia, niz te co maja bo maja poczucie ze traca cenne chwile swojego zycia, na bycie z osoba obowiazki, praca , dom, i ze niby chca sie bawic i bog wie co jeszcze, zebym mogla to zrozumiec, , czego oni chca jeskli mowia ze chca innego zycia ? bez miosci, zabawa pijanstwo imprezy bycie WOLNYM ? czy poprostu szukaja innej dziewczyny jak w jego przypadku.....milosc boli, po takich przejsciach odechciewa sie masz ochote myslec \\ze faceci to gorszy gatunek i zawsze tacy beda niewierni, niewiedzacy czego chca, kobiety zazwyczaj doceniaja to co maja ciesza sie miloscia tym ze sa zdrowe , nie ma powaznej choroby czy nieszczescia, a facet wtedy KURCZE COS NUDNO JAKOS ciagle to samo, mimo ze ja sie staralam zeby nie bylo rutyny, nic nie wyszlo..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pain au chocolat - przeciez ludzie sie zmieniaja, on albo ona mogli sie zmienic przez te 7 lat albo obydwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i sie zmienil moze nagl e przechodzi jakis kryzys niewiedzenia czego chce.. i atk mysle ze kobiety sa czesciej ranione i zdradzane przez facetow niz na odwrot, mam 25 lat i niew iem co zrobic ze swoim zyciem , musze teraz zadbac o siebie nie wiem od czego zaczac, mieszkam za granica moze wracac do rodziny przyjaciol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×