Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sarakonor

Do Brzydala29 -ważne !

Polecane posty

"Jak się zdecydujesz to pisz,ja już powiedziałam co miałam do powiedzienia i znikam." OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uchacha
Brzydalu zły okres w życiu każdego może spotkać. Widać, że przeżywasz teraz moment w którym złe myśli biorą górę. Oczywiście po trudnych chwilach trzeba ponarzekać i procesu wyleczenia się z pewnych spraw nie można przyśpieszyć. To forum na jakie trafiłeś nie jest najgorszym miejscem, bo jak widać dużo osób chce Cię wesprzeć, zmotywować do działania. Pamiętaj jednak, że ludzka cierpliwość też się kończy i jeszcze trochę tak tu pomarudzisz nic nie robiąc, to ludzie przestaną być życzliwi i mogą Cię spotkać i złe słowa. Ciężko jest się wyleczyć z nieszczęśliwej miłości, na to trzeba czasu i daj go sobie. Skoro jednak trafiłeś na babskie forum to dam Ci radę jak sobie panie radzą z nieszczęśliwą miłością. Robią coś dla siebie, żeby poprawić swój nastrój i podnieść samoocenę. Z oczywistych względów nie będę Ci polecać wizyty u fryzjera! Ale, jeszcze raz doradzę ortodontę. Pozbędziesz się szybko kompleksów, wymaga to dość dużo zachodu, więc trochę czasu spędzisz na działaniu zamiast na rozmyślaniu i rozpamiętywaniu tego jak jesteś nieszczęśliwy. Zmuś się chociażby do takiego działania, uwierz to pomaga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo on jest po prostu
chory psychicznie i upaja sie swoim bólem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywalczyni kafe z ikeiiiiii
Sissy ty się może nie wypowiadaj, bo zalatuje głupotą. Nie masz nic mądrego do powiedzenia to zwyczajnie milcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samica, hasło znalazłaś :D Brzydal, nie wiem co napisać jeszcze. Mam nadzieję, że jest tak jak mówisz, że to chwilowe i tylko raz na jakiś czas Ale jak ktoś napisał wyżej, cierpliwość ludzka ma granicę i owszem znajdzie się zawsze ktoś, kto jeszcze nie zna Twojej historii, ale większość już zrobiła co mogła by Ci pomóc I może dla nich, dla tych co czytali Twoje opinie, wymyślali różne sposoby i Cię wspierali, spróbuj być choć trochę usmiechnięty. Bo jak widzisz są mili i dobrzy ludzie na tym świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"te dni" to ja mam raz w miesiącu :) A to jest facet! I takim powinien być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ile można? Ta nieszczęśliwa miłość ewidentnie wpływa na jego samoocenę i nastrój. Brzydal idź do ludzi i znajdź jakąś miłą, ładną dziewcznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×