Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość otes

ile cm w udach to duzo?? ile wy macie?? z nog najciezej sie pozbyc/

Polecane posty

Gość gość
Mam pyt, bo mam 14 lat i 156 cm wzrostu oraz 52 w udach do dużo? Czy normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu masz wszystko co potrzeba żeby jak najszybciej pozbyć się tkanki tłuszczowej z nóg https://cutt.ly/VwsWw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co ja mam zrobic?

Wzrost 160cm , udo 54, ps 76, biodra  89 . Uda grubsze od bioder a biustu nie mm chyb zerówki .

To straszne bo nie wiem  czy sie odchudzac czy przytyć , waze 55 kg ale góry nie ma czyli twarz kosci brak piersi rece jak u trupa tylko grube uda i duzy brzuch . Góra xs dół L

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to dużo czy mało? A jak się czujecie? Wchodzicie w swoje ulubione spodnie i ...enki i ładnie wyglądącie? Najważniejsze to jak się czujesz we własnej skórze... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Gość A co ja mam zrobic? napisał:

Wzrost 160cm , udo 54, ps 76, biodra  89 . Uda grubsze od bioder a biustu nie mm chyb zerówki .

To straszne bo nie wiem  czy sie odchudzac czy przytyć , waze 55 kg ale góry nie ma czyli twarz kosci brak piersi rece jak u trupa tylko grube uda i duzy brzuch . Góra xs dół L

 

 

 

Ćwiczenia ze szczególnym skupieniem na nogi powinny pomóc, jeżeli wykonasz je regulanie przez kilka miesięcy (ale nie codziennie). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaaa

mam 17 lat 173cm wzrostu i troche sie przestraszylam bo  39cm w udzie a w łydce 27cm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2019 o 13:02, Trenerka Monika napisał:

Ćwiczenia ze szczególnym skupieniem na nogi powinny pomóc, jeżeli wykonasz je regulanie przez kilka miesięcy (ale nie codziennie)

tylko trzeba uważać żeby tych nóżek nie rozbudować ;p bo będą wyglądały na masywniejsze. chociaż moim zdaniem lepsze takie umięśnione niż chude ale flaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala29

Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". Był nim Adipex Long o przedłużonym uwalnianiu fenterminy. Przyspiesza metabolizm i tłumi apetyt przez większość dnia przez co wcale nie myśli sie o jedzeniu. Nie byłam zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. O dodatkowych kilogramach juz dawno zapomniałam, nie było efektu jojo itp Więcej informacji? agataliszka1@o2.pl, www.centrumfigury.byethost14.com, powodzenia.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×