Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wkurzona bardzo zona

Dla kogo ten rok szkolny jest samotny

Polecane posty

nie martw się żona- jeszcze pare gadżetów zostało- skutery np są modne.......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zażyczyłam sobie dzieciom plazme na ściane- a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona- ja dostałam prawie samo złoto i to dla starych bab za przeproszeniem- no ale to wtedy była inwestycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera właśnie sobie uświadomiłam, że moje dziecko komunię ma już w tym roku szkolnym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też barbie dostałam-kowbojkę:D A zanim się dorobię dzieci to mieszkania na komunię będzie się kupowało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbie kowbojke???? wow.... ja zawsze chcialam miec barbie pocahontas, nawet mi sie keidys snila ale nie dostalam nigdy :( ike- to fajnie, bedziesz miala po komuni co powiesic na scianie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona- ja też opchnęłam :P nie cierpie zlota nawet obrączki nie noszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona, żeby to moja ściana była- nie dzieci ........ a tak tylko dziura w budżecie domowym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona-jak znajdę gdzieś u rodziny moją starą barbie to się podzielę i wyślę Ci...bo teraz wszystkie moje siostry w spadku po mnie bawiły się moją lalką:) Ika-plazna powiadasz? To ja chyba szybciej o dzieci muszę się starać to mieszkanie sobie urządzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha tktojużjest nie chodzi o to - tylko coś praktycznego- mam mieszkanko 33m kw. w nim stoją już 3 komputery:O dzieci mają malutki pokoik i uważam , że to będzie przynajmniej prezent praktyczny- bo nie będzie zawaliska a co mojemu domiemu z jakiś innych durrnot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona- jestem przeciwna takim impreskom- będzie tylko najbliższa rodzina- a skoro pytali to grzecznie zaproponowałam zrzutkę :P bo jak mi zaczęli wymyślać jakieś mp4, komórki i inne cudaki dla 8 latka to tylko śmiech mnie brał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój u nas niby słonko jest ale zimno jak cholera my wczoraj z małym na zakończenie wakacji byliśmy w wesołym miasteczku- synuś tak mnie samochodzikiem przewiózł, że myslałam, ż dosłownie łeb mi odskoczy najbardziej mnie wkurza, że mały zaczyna mnie więcej lekcje tak jak zuzka chadza sypiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry :D Przepraszam za spóźnienie 😭 Mama mi ciuchów nie przygotowała i musiałąm sama białej bluzki szukać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh..tak sobie siedzę i stwierdziłam, że sie spasłam:o taki brzuch mi się zrobił nieciekawy...hm, to przez księcia i jego obiadki, kolacyjki..i przez moje na tyłku siedzenie przed kompem:o do szkoły chcę!!😭 dość leniuchowania!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×