Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puuuuupa

KTO WRÓCIŁ DO UBRAŃ SPRZED CIĄŻY W CIĄGU 3 MIESIĘCY?

Polecane posty

Gość puuuuupa

I JAK TEGO DOKONAĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ubrania sprzed ciazy to sie wciskalam juz chyba m-c po porodzie, jak tego dokonac? Sama nei wiem, u mnei nei ma wiekszych problemów tylko ponizej 60kg nie moge zejsc. Jedyne comoge polecic to nieobjadanei sie przed snem, odstawic slodycze, jesli karmi sie piersia to i tak mozna jesc tylko zdrowe rzeczy, ale kolacja nei pozniej niz godzina 18 i co najmniej 2 h przed snem. Psychika podobno bardzo wiele potrafi zdzialac podczas odchudzania. Wierz w to ze sie uda, patrz na siebie w lustrze i mów ze jest dobrze i ze dasz rade, to naprawde dziala ;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie moje koleżanki po połogu były szczuplejsze niż przed ciążą o 2-4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
ja też bez problemu po dwóch-trzech miesiącach; ale i tak chcę jeszcze trochę schudnąć...jak skończę karmić, wezmę się za jakąś dietę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie
i jestem zalamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marka...
ja tez nie :( ciagle +5 kg mały ma 5 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie zjadały nerwy
wszystko robiłam sama przy dziecku i w mieszkaniu więc do takiej samej figury wróciłam po miesiącu. Poza tym nie bardzo miałam czas na objadanie się czymkolwiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni 83
nie ma co się kierować faktem że jak koleżanka schudła po porodzie w ciagu 2 m -cy to ja też. ja dodatkowe kilogramy zaczełam dopiero tracić gdy małego odstawiłam od piersi czyli gdzieś po pół roku od porodu, podczas gdy moja kuzynka traciła kilogramy w trakcie karmienia piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może być jeszcze tak że gdy sie karmi to waga sama spada a po zakonczeniu może podskoczyć znów jak się człowiek nie będzie pilnował. Ja po wyjściu ze szpitala ważyłam mniej niż przed ciążą. Ale wymiary jeszcze trochę czasu pozostały większe. Potem podczas karmienia zeszło mi jeszcze parę kg. Teraz już zakończyłam karmienie i przeszłam na dietę. Znów widzę że waga powoli acz systematycznie spada. :D Mam w planie zrzucić jeszcze z 10kg do mojej wymarzonej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez całą ciążę przytyłam 13 kg, po porodzie spadło 6 kg :(, pozostałe 7 kg zniknęło w ciągu 14 dni :), ok 0,5 kg na dzień. Pomogło karmienie piersią, \"dieta\" laktacyjna i ogromny stres :( (miałam depresję przez pół roku). Teraz 20 miesięcy po porodzie ważę niecałe 50 kg, czasem nawet 49, a przed ciążą było 53 kg. Pozdrawiam i życzę skutecznego powrotu do wymarzonej figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×