Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Telimena---

Jest mi bardzo bardzo smutno dzisiaj.

Polecane posty

Gość Telimena---

Czuje sie samotnie czy ktos ze mna pogada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000999ik
mi jest smutno i samotnie prawie zawsze :) takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez jest nie za wesoło, ale jak słusznie zauważył Nieznany - kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telimena---
Jestem zdolowana i ciagle chce mi sie plakac. Jestem zmeczona, chcialabym sie polozyc, przespac ale nie moge bo musze siedziec w pracy. Mam zapuchniete oczy od placzu bo wczoraj plakalam cala noc. ..Zycie jest ciezkie czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo szkola sie zaczela
:-D :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak siedzisz w pracy to przestań myśleć o pierdołach. pracuj i myśl tylko o tym, a na pewno poczujesz się lepiej chociaż przez chwilę. mi to zawsze pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telimena---
Nieznany- ja nie chce opowiadac mojego zycia. Powiem tylko ze zrobilam straszne glupstwo i juz nie moge nic odkrecic. Jest mi smutno i chce pogadac bo czuje sie strasznie sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telimena---
Huncwok- probowalam, nie moge sie skoncentrowac a najgorsze ze kazdy pyta:co ci jest? i musze klamac i usmiechac sie ze dostalam kataru i ze wczoraj bolala mnie bardzo glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telimena---
Nie, nie zdradzilam.Gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z przedmowca
on cie zdradzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wyżal sie tu
skoro w realu nie możesz. wielu ci dokopie zapewne (patrz: camp nou) ale może i ktos posłuzy dobrą radą. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio ciagle to
wiem co czujesz ja tak mam od 2 tygodni nie radze sobie juz z tym a musdze jeszcze robic dobra mine i udawac ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wyżal sie tu
ale nim - camp nou czyli nieznanym sprawcą sie nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telimena---
Jest mi smutno bo za szybko podjelam decyzje. Niby od zawsze tego chcialam a jak przyszlo co do czego to zaluje...Bylam z chlopakiem przez 3 lata, mieszkalismy razem a ja podjelam decyzje tak nagle ze sie wyprowadzam. Wczoraj to bylo i jak sie znalazlam sama to dopiero sobie uswiadomilam co zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telimena---
Nie lubie cie nieznany sprawco nie jestes zbyt mily. Problem w tym ze nie wiem czy dobrze zrobilam ale to nie o to chodzi, nie lubie zmian nawet jesli mialyby byc najbardziej korzystne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telimena---
Brunetka a co tobie dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest na to jedna rada, to może być trude, ale spróbuj go kimś zastąpić. i to jak najszybciej. zakochaj się, albo po prostu spróbuj być atrakcyjna dla togoś z Twojego otoczenia, to nie musi być dostępny facet. może być przyjaciel, kolega, albo nawet koleżanka. będziesz się czuła atrakcyjna i samotność Ci przejdzie przynajmniej na chwilę. brzmi beznadziejnie, ale łatwiej się skupić na tym niż na pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdhaskh
Jeśli podjęłaś sama taką nie fortuną decyzję, to bądź chociaż prawdziwą i konsekwentną kobietą i nie becz, bo to żałosne. Nie lubie ludzi, którzy sami coś robią, później się nad sobą rozczulają... trzeba było myśleć przed faktem. Przepraszam, ale juz parę razy miałem tak z dziewczynami. Zostawiały mnie, a później beczały że dopiero teraz doceniły co straciły... ŻAŁOSNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telimena---
Moze i to jest zalosne i nie mam ochoty absolutnie sie uzalac nad soba cale zycie bo wiem ze to minie, jest to kwestia czasu i przyzwyczajenia. Ze datad bylam z kims, jedlismy razem kolacje, ogladalismy razem telewizje, jak sie spoznial to czekalam na niego a tu nagle taka zmiana. Cieszylam sie z nowego mieszkania, rozpakowalam rzeczy , usiadlam i nagle uswiadomilam sobie jaka jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdhaskh
No nic... Stało się, nastepnym razem może pomyslisz dwa razy. A teraz pozostaje Ci wziąść się w garść i cieszyć się życiem... jest to trudna walka, ale praktycznie zawsze do wygrania - pod warunkiem, że jesteś wytrwała i wierzysz w to mocno, że będzie dobrze. Głowa do góry! I nie poddawaj się! Proponuje na poczatek postanowienie sobie, ze staniesz się lepszym człowiekiem niz byłaś i dąż do tego. Zacznij robić rzeczy, do których nigdy wcześniej nie miałaś zapału by się zabrać. Zacznij ubierać się fajnie (ale nie jak ...). Uśmiechaj się. Nie odmawiaj sobie towarzystwa ludzi. Nie siedź w domu jeśli masz tylko okazję wyjść. A jak siedzisz w domu, to rób coś ciekawego i pożytecznego. Nuda sprzyja myśleniu i roztrząsaniu - nie warto. I pamiętaj, że mimo że jesteś kobieta, na pewno jesteś silnym człowiekiem - WSZYSTKO SIĘ UŁOŻY! Każdy w swoim życiu przechodził chwile samotności, ale zawsze później wszystko się układało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×