Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oderdobe

W sumie myślałem....że są tu sami mężczyżni

Polecane posty

jasne ze mozna z kims pogadac sensownie... a raczej zrobic fajny wstep do tak jak powiedzialas fajnej rozmowy w realu Ale ten real to raczej cud chyba.skoro tu cała Polska piszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
Nie no przecież nie pisałam, że nie można kogoś spotkać w necie i to w sensowny sposób. Ale to chyba raczej najpierw dyskusja - w końcu od tego jest net, wspólne tematy, a później luźne spotkanie raczej z nastawieniem na koleżeństwo niż na rozpatrywanie szczegółowe czy kandydat się nadaje. Cholera zabrzmiało to naiwnie, ale chodziło mi o to, że część panów tu wypisuje wręcz ogłoszenia, żąda zdjęć na dzień dobry zamiast rozmowy i co zgroza wyzywa. Ja się tu kiedyś dogadałam z kimś z mojego miasta i rozmowa była miła, podobne zainteresowania, nawet spotkaliśmy się przy okazji jakiejś imprezy, na którą się obydwoje wybieraliśmy ze znajomymi. On to potraktował od razu jako zachętę i był strasznie nachalny (bo na nieszczęście podałam mu gg). Nie rozumiał co do niego mówiłam wprost: nie będzie dalszych spotkań, nie dam ci numeru telefonu. Tylko wciąż zaczepiał na gg: co robisz Piękna i inne sentymentalne bzdury po tym jak go potraktowałam. A jak zablokowałam jego numer gg, to od razu napisał z innego i żądał wyjaśnień czemu tak zrobiłam!!! Masz rację Autorze, to co prezentują tu sobą niektórzy panowie to żenua!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
i panom niestety zdarza sie miec problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz... Nie no przecież nie pisałam, że nie można kogoś spotkać w necie i to w sensowny sposób. Ale to chyba raczej najpierw dyskusja - w końcu od tego jest net, wspólne tematy, a później luźne spotkanie raczej z nastawieniem na koleżeństwo niż na rozpatrywanie szczegółowe czy kandydat się nadaje. Cholera zabrzmiało to naiwnie, ale chodziło mi o to, że część panów tu wypisuje wręcz ogłoszenia, żąda zdjęć na dzień dobry zamiast rozmowy i co zgroza wyzywa. Ja się tu kiedyś dogadałam z kimś z mojego miasta i rozmowa była miła, podobne zainteresowania, nawet spotkaliśmy się przy okazji jakiejś imprezy, na którą się obydwoje wybieraliśmy ze znajomymi. On to potraktował od razu jako zachętę i był strasznie nachalny (bo na nieszczęście podałam mu gg). Nie rozumiał co do niego mówiłam wprost: nie będzie dalszych spotkań, nie dam ci numeru telefonu. Tylko wciąż zaczepiał na gg: co robisz Piękna i inne sentymentalne bzdury po tym jak go potraktowałam. A jak zablokowałam jego numer gg, to od razu napisał z innego i żądał wyjaśnień czemu tak zrobiłam!!! Masz rację Autorze, to co prezentują tu sobą niektórzy panowie to żenua! Akurat miałem na myśłi coś innego.......jako autor:) ale ok co interpretacja to nowy wątek.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju...... i panom niestety zdarza sie miec problemy W istocie nic w tym dziwnego.......ale zamysł pojawiania się na tym profilu to raczej nie zale ale spojrzenie z innej(kobiecej perspektywy;) reszta nie ma sensu dla faceta( a takie mam zdanie i już!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
Ten nowy wątek pojawił się już na poprzedniej stronie. Ty masz zdrowe podejście do tego forum. Sama z chęcią bym zajrzała na takie męskie forum, żeby zajrzeć w psychikę drugiej płci, ale niestety chyba nie istnieje takowe (bo chyba motoryzacyjne nie spełnia takiego zadania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzcie
istnieje:). bodajże lover.pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz... Ten nowy wątek pojawił się już na poprzedniej stronie. Ty masz zdrowe podejście do tego forum. Sama z chęcią bym zajrzała na takie męskie forum, żeby zajrzeć w psychikę drugiej płci, ale niestety chyba nie istnieje takowe (bo chyba motoryzacyjne nie spełnia takiego zadania). ;) Hym........Wszelkie tajemnice,jakie kryją się za mężczyznami, mają odpowiedż w kobietach!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
Hym........Wszelkie tajemnice,jakie kryją się za mężczyznami, mają odpowiedż w kobietach!!!!!! Czyli odpowiedzi mam szukać w sobie? Hmm... Spróbuję, ale jakieś małe podpowiedzi by się przydały... A te fora podane u góry to tylko poradniki podrywania. To jak panowie podrywają to wiem, choć pewnie też nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzcie
poradniki podrywania też w sumie w jakiś sposób oddają sposób męskiego myślenia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuję, ale jakieś małe podpowiedzi by się przydały... To Wy decydujecie o wszystkim i chyba trzeba miec nie pokolei w głowie,albo przeżyć niewiele żeby twierdzić inaczej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie poradniki podrywania też w sumie w jakiś sposób oddają sposób męskiego myślenia... To raczej spisane drogowskazy ktore moga sie sprawdzic aczkolwiek nie musza.....Wszystko zalezy od kobiety.......Krotko zwiezle i na temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
poradniki podrywania też w sumie w jakiś sposób oddają sposób męskiego myślenia... Ale mi nie chodziło tylko o podrywanie... Jak chcę mieć taką wiedzę to idę do klubu lub na imprezę. To Wy decydujecie o wszystkim i chyba trzeba miec nie pokolei w głowie,albo przeżyć niewiele żeby twierdzić inaczej..... O wszystkim na świecie decydują wyłącznie kobiety? To my chyba mieszkamy na innych planetach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzcie
ale jeżeli znasz te drogowskazy wiesz co robić żeby nie znaleźć się na drodze takiego modela. Myślę że w klubiku taka wiedza się przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekką ręką przyznajesz, że wszystko zależy tylko od kobiet i jednocześnie narzekasz na brak męskiej solidarności? W niedoli? Jaka solidarność???????????????? chyba się nie zrozumieliśmy;) Odsyłam do postu który zapoczątkował tę dyskusję. Z nikim się nie solidaryzuje..........chyba,ze sie pojawi taki problem w kontaktach damsko męskich,,,,poki co nie widze tegow meskicj postach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
komiczne - widzę, że nie zrozumiałeś tego co panowie tu chcieli przekazać tak samo jak i ja. Ja pisałam, że męskie forum by było fajne dla kobiety na poznanie męskiej psychiki, a panowie sprowadzili to tylko do jednego... jak zwykle... podrywania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne Gdyby wszystko zależało od kobiet, świat juz dawno by nie istniał Dobrze wiemy, ze przyzwolenie na to czy poznasz smak jej ciala zalezy w duzej mierze od Niej samej,wiec co ty mnie tu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz... komiczne - widzę, że nie zrozumiałeś tego co panowie tu chcieli przekazać tak samo jak i ja. Ja pisałam, że męskie forum by było fajne dla kobiety na poznanie męskiej psychiki, a panowie sprowadzili to tylko do jednego... jak zwykle... podrywania! Którzy panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poki co nie widze tegow meskich postach!" Może spojrzyj czasem trochę dalej niż na ten przysłowiowy czubek:) Chyba, że jesteś jedyny, a reszta wyginęła. Odsyłam do mojej stopki na terapię. Solidarnie! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
Skoro muszę wymieniać to: Ty i patrzcie. I nie zaprzeczaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzcie
męska psychika w dużej mierze uwarunkowana jest podrywaniem:) a tym którym nie wyjdzie pojawiają się potem na damskim forum i szukają pociechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męskie forum uczuciowe jest niewykonalne... banda facetow gadajacych miedzy soba o uczuciach wyglada gejowo... zreszta wystarczy zobaczyc na to forum... pisuja tu jakies Brzydale 29 i creamy, ewidentnie typy bez jajec - jeden 2 razy w miesiacu oglasza, ze sie zabije bo jakas laska mu szpary nie popuścila a drugi to dziecko w ciele 25 latka... Faceci nie gadaja miedzy soba o uczuciach proste, że jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisałam, że męskie forum by było fajne dla kobiety na poznanie męskiej psychiki Męska psychika..... watpie zeby trzeba bylo zakladac forum zeby ja zglebic....Charakteryzjuja ja konkrety!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzcie
komiczne - widzę że masz ciekawą koncepcję na stan niektórych Forumowiczów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
02:34 komiczne (komicznie@o2.pl) męskie forum uczuciowe jest niewykonalne... banda facetow gadajacych miedzy soba o uczuciach wyglada gejowo... zreszta wystarczy zobaczyc na to forum... pisuja tu jakies Brzydale 29 i creamy, ewidentnie typy bez jajec - jeden 2 razy w miesiacu oglasza, ze sie zabije bo jakas laska mu szpary nie popuścila a drugi to dziecko w ciele 25 latka... Faceci nie gadaja miedzy soba o uczuciach proste, że jasne? No z ust mi to wyjął chłopaczyna!!!!!!!!!! a słowa nie napisałem o podrywaniu bo to raczej słabe miejsce do tego !!!!!!! Nie zaprzeczam bo widzę że nie czytasz uważnie moich postów..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz...
komiczne - proste i jasne, zauważyłam to już wiele razy. Chociaż szkoda, bo czasami czują taką potrzebę. Zresztą mój przyjaciel kiedyś stwierdził, że faceci są od piwa i luźnych rozmów, od rozmów o uczuciach mam dziewczynę i przyjaciółki. Ja bardzo lubię takie szczere rozmowy damsko-męskie, bo mężczyźni wtedy potrafią się wyluzować i bardzo cenię ich opinię na różne tematy jest prosta i trzeźwo oceniająca sytuację. Nic więc dziwnego, że od czasu do czasu trafiają się tu panowie, którzy chcą dać jakoś upust takiej właśnie potrzebie rozmowy z kobietą skoro z mężczyznami to jest od razu gejowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie komiczne - widzę że masz ciekawą koncepcję na stan niektórych Forumowiczów Trzeba z grubej rury dopierdolić za przeproszeniem widzę...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×