Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaka87

Kto ma profil na fotce?

Polecane posty

Nie pytałam o to. Do głowy mi nie przyszło;) Ale przy najbliższej okazji nie omieszkam zapytać :P Choć podejrzewam, że każdy odpowie twierdząco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i podstawa czy sami buciki sznuruja :) chyba ze specjalnie kupuja wciagane mokasynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja i tak wolę panów w japonkach :P Sznurować nie trzeba, a efekt wizualny lepszy. Pod warunkiem zgrabnych stóp i paluszków u nich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie pedalskie :P Wojskowych butów nie nosiłam. Ale mam glany:) Choć teraz już w nich nie chodzę. rajcowały mnie do 17 roku życia. A później przerzuciłam się na lżejsze butki, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dziewczynami w glanach tez nie przepadam :) wole w japonkach balerinkach itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako zagorzała katoliczka wstępuję do zakonu zaraz po ukończeniu 22 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmuję:) Nie ukrywam, że bardzo rajcuje mnie perspektywa zostanie zakonnicą. te czarne, długie sukienki, różańce etc. To dopiero życie pełne wygód & przygód;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie pończoszki! A fe! To grzeszna część garderoby - kusi prowokuje. szatańskie pończoszki :D Ja będę ubierała tylko i wyłącznie rajstopy grube, czarne a pod to obowiązkowo obszerne majciachy wyszczuplające :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na tyle przyzwoitą kobietą, że bieliznę noszę, hihi. Tymczasem idę spać. Odmówię jeszcze 10 zdrowasiek, Ojcze Nasz i kilka litanii. Uff... nareszcie koniec dnia:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc. Pomodl sie za mnie tez i uwazaj zeby cos bezboznego Ci sie nie przysnilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wstyd jak 150 ;D ja dzis zalozylem i juz mi zal doope zaciska xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj byly :P jakos tak dwa tygodnie wczesniej sie dowiedzialam ze ze facet z ktorym moglo byc cos wiecej zostawil mnie dla 17-o latki, nooo włot de fak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×