Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EEEEtam

kredyt w pol-banku - co myślicie???

Polecane posty

Właśnie zastanawiam się nad wielkim kredytem hipotecznym na budowę domu. Znajomy bardzo zachwala pol-bank, podobno 400,000 na 25 lat to kwota ok. 800. Czy ktoś miał już do czynienia z tym bankiem? Jakie doświadczenia? Czy godny zaufania i czy nie sprzeda komuś mojego kredytu za parę lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie tylko nie w mBanku
tam chwilka spóźnienia z wpłatą raty i już dostajesz pismo, w którym Cię zastraszją, że to pismo należy traktować jako wypowiedzenie, jeżeli w ciągu 30 dni nie spłacisz zadłużenia sprawę przekazują do zewnętrznej firmy windykacyjnej itd. poza tym zapomnij, że pójda na jakąś ugodę, próbowałam zmniejszyć ratę o parę zł bo nie wyrabiałam, kilka razy się odwoływałam, ale zapomnij, twardo - płać babo albo winydkacja :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z tym pol-bankiem?? bo na razie tylko dobre opinie słyszałam, a jakaś nieufna jestem jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem Polbank jest ok :) Ale policz sobie - 400 tys pisałaś :) 12 miesięcy razy 25 lat to 300 x 800 = 240000 a reszta ? :) Za jest około połowy raty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie, cos tu sie nie zgadza.... a może ktoś słyszał o getin bank - dombank?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym Ci polecił pochodzić po bankach i niech Ci zrobią w kilku symulację. Sama zobaczysz ;) I wybierzesz coś co Ci najbardziej odpowiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci radzę
skontaktować się z doradcą finansowym/np open finance,xelion/.On nie pobierze opłaty,a wybierze najdogodniejszy dla twoich potrzeb bank i kredyt.Ponadto wynegocjuje jeszcze korzystniejsze warunki niż są podawane oficjalnie.To nic nie kosztuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomBank
Skąd jesteś? Pracuję w DomBanku, zajmuję się hipotecznymi, mogę pomóc...;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosiśppppp
najlepsze warunki na hipotekę ma millennium za nim jest mbank i jako trzeci Kredyt Bank bądź Żagiel (sprzedaje wprawdzie pod logo Żagla ale jest to kredyt KB), wiem bo sama sprzedaje hipoteczne KB. Ja również mogę ci pomóc jeśli chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×