Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adam Gie

Zdrada czy nie zdrada - co myśleć??

Polecane posty

Gość Adam Gie

Hej! Mam poważny problem, coś podejrzewam ale nie wiem czy nie przesadzam czasami? Macie chwilę to przeczytajcie i napiszcie jak Wam się to widzi... Mamy z żoną wspólne zainteresowania, wspólne hobby i układa / ło się między nami świetnie. Ja jestem fotografem, prowadzę własne studio a żona pisuje w lokalnym tygodniku, robi również zdjęcia. Ostatnio wyjechała na jakąś interwencję i to jest pewne bo napisała o tym artykuł, nie było jej 3 dni. Sprawa dotyczyła jakiegoś radnego, który ustawiał przetargi, ale to nie ważne. Aparatów fotograficznych w domu mamy kilka z czego żona korzysta z dwóch. Pod nieobecność żony robiłem fotki jednym z nich, taki mały sprytny kompakt Samsunga. Żona jak po tym wróciła wyczyściła kartę i zabrała go na jakiś tam wywiad. Miałem tam parę fajnych reporterskich zdjęć z ulicy, więc postanowiłem odzyskać jakoś te fotki. Żona chyba nie spodziewała się, że są już tego typu programy, które potrafią odtworzyć zawartość z formatowanej karty. Kupiłem na licencji taki wypaśny program i zacząłem skanować fotki. Co się okazało na kilku z nich, co śmieszniejsze mają one przeszło z pół roku moja żona obściskuje się na jakimś pomoście z jakimś gościem! Niestety zdjęcia są robione pod światło i mało widać. Co gorsza i co mnie przeraża zauważyłem także, że na tych fotkach są takie czarne plamy!!! Myślcie, że to wina matrycy, czy poprostu plamki z kurzu? Powiedzcie co o tym myślicie... Podejrzewam, że ten samsung będzie do wyrzucenia chyba, nie przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak niby mamy Ci pomoc?? pokaz zonie te foty i zapytaj co to ma byc? niech sie tlumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w końcu problem z zoną, czy z aparatem ??? podrąż, bądź czujny, może to nic takiego pokaż zonie zdjęcia i spokojnie spytaj, obserwuj reakcję, spytaj, co to za kolo i czy może was poznać - i zobacz, jak zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Gie
A tam żona, o aparat pytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanieś aparat do fachowca
on ci naprawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciag dalszy serialu
? 0/10 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamie myślę, że to wina tego "wypasionego programu" składaj reklamacje!! też mam samsunga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to jego wina, że żona wiecznie go zdradza a rzeczy martwe się psuja? już wole takie topiki niż "tak bardzo kocham cię "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×