Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frodo baggins matka baggins

faceci jakiej narodowości są najprzystojniejsi?

Polecane posty

Gość dzej zi
klaudka, a jaki ty zawod wykonujesz, ze sluzbowo sie spotkalas z pietnastoma pilotami?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudka, może oni tam mają jakieś normy dotyczące aparycji pilotów i ci przystojniacy byli już wstępnie "przebrani"? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"klaudka, a jaki ty zawod wykonujesz, ze sluzbowo sie spotkalas z pietnastoma pilotami?" to jest znowu jakas aluzja czy pytasz z ciekawiści? - bo jeśli to pierwsze, to zaczyna się już robić mało oryginalne i nudne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaola, może, dlatego właśnie od razu napisałam, ze możliwe, że akurat mnie sie taka grupa trafiła. No ale na 15-tu, akurat 13-tu? To duży przypadek musiałby być, no ale może, może ... ;) Przyznam, że nie znam innych Szwedów, więc trudno mi powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
Mnie sie Holendzy wydaja byc przystojni. Ale nie wiem czemu zawsze mnie ciagnelo raczej do srodziemnomorskiej urody w stylu Wlochy, Hiszpania. Ostatecznie wyladowalam we Wloszech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszłam z kąpieli, tak, ale sądze, że od aktorów, modeli itp. powinnyśmy się raczej odżegnać w tej dyskusji ;) - to dopiero jest "przebrana" i wyselekcjonowana grupa ;) Ona nie daje raczej obiektywnego obrazu, chciaż ... jakiś typ urody pewnie dałoby się ogólnie i w ten sposób skonkretyzować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak wole ten typ północno i zachodnioeuropejski od południowego, wiec ci Szwedzi jakos mocno mnie zainteresowali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
Ja mieszkam we Wloszech ale co do Wlochow to oni sa jednak uroda zroznicowani w zaleznosci czy pochodza z polnocy czy poludnia. Tych typowych z poludnia to za bardzo nie lubie bo zalatuja juz uroda (i zachowaniem tez) arabskim. A ja Arabow nie trawie. Za to ci o urodzie bardziej polnocnej podobaja mi sie bardziej. Co do urody Wloszek---nastolatki maja ladna buzie, ale czesto maja nadwage i czesto sie dziwnie ubieraja (jakis mlodzienczy bunt). Za to Wloszki tak powyzej 20 lat to przyznam, ze sa raczej ladne i zadbane. zawsze eleganckie i dbaja juz o linie. Hiszpanow troche poznalam i raczej tez maja ladna urode. Portugalczykow to nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaola, jedyna wada jaką ja zaobserwowałam u wspomnianych Szwedów, to to, że raczej nie umieli tańczyć - i znowu o dziwo zdecydowana większość . Kurcze, dziwne :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J1982
najladnniejsi sa polacy a tak pozatym polki to K.U.R.W.Y I BASTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J1982
a pozatym jestem kretynem tak mi się przypominiało więc dopisuje gdyby przypadkiem było wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j1982
szmatko nie podrobisz mnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×