Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gbsbbbbbbbbbbbbbb

3 latek i kaszka z butli rano po przebudzeniu-normalne?

Polecane posty

Gość gbsbbbbbbbbbbbbbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze normalne, widocznie lubi, moja znajoma mowi ze dziecko jej od 6 miesiaca nic mleka i kaszek, to dopiero bol jak nie chce tego co dobre, co takiemu dziecku dać? a inna znajoma ma 2 corki w 6klasie podstawowki, i obie kasze wpierniczja do tej pory, wiec kazdy lubi tak...to tak je, spokojnie nic w tym zlego, lepsza ta kasza niz 3 paczki chipsów dziennie:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza to najlepsze śniadanko dla dziecka przynajmniej do 5 roku zycia, kazdy pediatra to powie. No ale 3-latek powinien juz raczej jesc lyzeczka...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam raz dziennie z butli nic mu nie bedzie , zęby sie wykrzywią? kto wam takich bzur naopowiadał, przeciez 3 latek to w 5 minut wypije ta kasze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbsbbbbbbbbbbbbbb
moj synek jadłłyzeczka jak mial 2 latka ale nie kaszke-nie lubi gestej- natomiast lubi taka z butli i jak wypije ok 6ej to dosypia jeszcze 3 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gbsbbbbbbbbbbbbbb -------------> i nie zmieniaj tego, kiedys mu przejdzie i sie oduczy, a niestety herbata go nie oszukasz :) nie powinnas sie przejmowac, pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam pieciolatka
ktory pije kaszke z butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśkaaa
ja tez o tym myslalam, bo moj synek tez codziennie rano jako pierwszy posilek ma cala butle kaszki mannej z blekiem. Daje mu, bo to mleko jest zdrowe. Zajada slodycze a nie ma najmniejszej ryski na zabkach za to synek mojej siostry nieznosi mleka, slodycze jada bardzo rzadko a zabki juz mu zachodza prochnica. Poza tym jesli mojemu malcowi nie zbrzydlo to jedzonko przez 3 lata to pozostaje mi sie tylko cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×