Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

Czy do eleganckiej sukienki konieczne są rajstopy?Wesele

Polecane posty

Moim zdaniem nie są konieczne.Często kobiety mają buty nie zakrywające palców i wtedy rajstopy musiałyby wyglądać fatalnie. Idę na wesele i zapowiadają ładną pogodę.Dziś usłyszałam zdanie że pójście bez rajstop jest nieeleganckie. Moja przyjaciółka często na uroczystości nie zakłada rajstop i wygląda lepiej niż dziewczyny w rajstopach czy pończochach.Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....pomawiacz.....
Załóż, takie nóżki w cienkich rajstopach przyjemnie się maca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety..
wlasnie sie nad tym zastanawiam:) chyba na wszelki wypadek kupie ponczochy, choc nie chcialabym ich zakladac:( zle sie czuje w tych tkaninach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....pomawiacz.....
Zakładajcie kobietki rajstopy, albo pończochy. Właściwie to na wesele nie wypada iść z gołymi nogami, no i jest mniej sexi. Ja uwielbiam kobiece nogi w nylonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amantka z odbytowa
rajstopy musza byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety..
myslalam o takim srodku, ktorym spryskuje sie nogi i wyglada to jak rastopy. wiesz cos na ten temat?? ewentualnie zdejmiemy te gacie po odczepinach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....pomawiacz.....
Eeeeee, zawsze tak marudzisz i jesteś małoseksowna? załóż te rajstopy, a na przyszłość - pończochy można przypiąć do pasa i te nie samonośne i te samonośne też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załóżmy że
Chcesz być elegancka, to do pięknej sukni powinnaś założyć rajstopy i pamiętać o wielu innych dodatkach do stroju i fryzury, chcesz być pseudo-elegancka idź z golymi nogami i baw się dobrze. Zależy co jest dla ciebie ważne. Kiedyś iść z gołymi nogami było by wielkim nietaktem i w ogóle nie do pomyślenia. Teraz dziewczyny o to nie dbają i mamy to co mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaloz, eleganska kobieta zawsze ma na sobie rajstopy, mozesz zalozyc bardzo cienkie-mgielke, ale musza byc ;) a co do butow z odkrytymi palcami to sa przeciez rajstopki bezplcowe, wcale wtedy nic nie widac. oprocz tego rajstopy wysmuklaja nogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety..
mam kiece do samej ziemi, nie bedzie nic widac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko i kokosz
Rajstopy do letniej sukienki i nie daj Boze do sandalow wygladaja elegancko moze w Wachocku na remizie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I warto
Żadna elegancka kobieta na wyjściu galowym nie powinna pokazywać się z gołymi nogami! Tego sie po prostu "nie nosi". Nogi w pończochach wyglądają o wiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....pomawiacz.....
Znów zaczynam robić błędy, jak się załamuję. Żadnego porzytku z takiej kobiety. zamiast myśleć, zeby elegancko i deksi wyglądać, to mysli o pełnych butach :O zgroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem nic na temat tego środka. Nie wiem ile kosztuje pas do pończoch ale wydaje mi się że pończochy są fajniejsze od rajstop. No ale niestety muszę iść w tych rajtach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....pomawiacz.....
kajko i kokosz - burak z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełne w sensie że zakrywają palce.Nie mam na myśli żadnych balerin ani nic w tym stylu tylko szpilki zakrywające palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety..
dementia - kiedy wybierasz sie na weselicho? moze bedziemy sie bawic na jednym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie mam sprzętu do noszenia pończoch.Nawet nie wiem w jakiej to jest cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety..
ja w piatek:( coz.... pasy nie sa takie drogie - oczywiscie w jakichs sensownych sklepach. przeciez taki malutki, delikatny nie powinien kosztowac wiecej niz stanik. poszukaj. moze i ja tak zrobie skoro twierdzisz, ze ponczochy moga spadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....pomawiacz.....
dementia "Bo nie mam sprzętu do noszenia pończoch.Nawet nie wiem w jakiej to jest cenie." Zwykły, miękki 30 -35 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko i kokosz
Rajstopy sie zaklada w lato moze jedynie do pracy, bo etykieta biurowa tego wymaga. Ale widzialas kiedys jakas gwiazde w wieczorowej sukni i rajtkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie też pomyślałam o tych gwiazdach.One chyba nigdy nie mają na sobie rajstop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....pomawiacz.....
kajko i kokosz - za dużo telewizji oglądasz, a za mało znasz zasady rodzimego Savoir Vivre. Poza tym w szpilkach bez rajstop poobciera sobie pięty. Poobcierane, zaniedbane pięty u kobiet są obrzydliwe i obleśne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....pomawiacz.....
dementia - wiesz, połowa z nich nie ma na sobie także majtek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×