Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lolllobrigida

Dlaczego 2 na 3 ludzi w warszFce to takie zarozumiałe buce?

Polecane posty

Gość Lolllobrigida

Skąd to się bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex Perpedyl
Jakie miasto, tacy ludzie. Sprzężenie zwrotne. NIKT ich nie lubi. Ale wszyscy muszą tolerować tych złodziei i defraudatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jetowa
bo 2 na 3 jest przyjezdnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczegolnie zarozumiali
sa ci "warszawiacy" pierwszego pokolenia.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaorać i podpalić
Myślicie, że ktoś by żałował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozna tak sobie w kasze
Bo tutaj mamy sejm, to i statystyki nam się psują :classic_cool: Ciekawe, kto je opracował ;] że 2/3 to buce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za bzdury
Jeśli każdy w Polsce byłby tak serdeczny i uczciwy, jak warszawiacy, Polska byłaby cudownym krajem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez ja tez
Dajcie spokoj. Rodowici Warszawiacy? Gdzie oni sa? Zgineli w tlumie przyjezdnych :) Ja za 2 lata chce sie przeprowadzic do wawy magisterke robic i jestem dobrej mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koka123
bo 2 na 3 pochodzi z Pierdziszewa Dolnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozna tak sobie w kasze
Bez przesady :D Ale wiadomo, że do Warszawy ciągną wszelkiej maści dorobkiewiczowie, załamani niskimi płacami nieudacznicy itp to tworzy się taka warszafka :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka.
bo mamy dosyc was przyjezdnych - najezdzacie nasze miasto; przez was ceny mieszkan sa obledne, przez was nie ma dla nas pracy, przyjezdzacie tu i narzekacie na warszawe; jesli wam sie nie podoba to po prostu wyjedzcie bo my NAPRAWDE MAMY DOSYC TEGO NAJAZDU!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buce ze wsi
przyjechały do Warszafki i się burzą, że podobne buce są obok :P Warszawa to cała Polska w przekroju, znaleźć rodowitego to wielka rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j.w. uwielbiam tych ludzikow, ktorzy narzekaja na Warszawe, ale siedza tu jak przymurowani... jak sie nie podoba, to WYPIERDALAĆ i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna Z.
Myślę, że wszyscy krytycznie piszący o warszafce raczej w niej nie mieszkają. Więc radziłabym czytać ze zrozumieniem. Pycha w waszych wypowiedziach tylko potwierdza tezę w tytule. Jesteście po prostu bucami z wielkiego meganudnego molocha, który przy europejskich metropoliach jest wyliniałym postrachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myślę, że wszyscy krytycznie piszący o warszafce raczej w niej nie mieszkają" to faktycznie jest argument obronny dla ich krytyki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam paru fajnych Warszawiaków, ale to są raczej ludzie, którzy tam mieszkają od urodzenia. Jeżeli chodzi o przyjezdnych i to jak się zachowują, to też zależy od człowieka, po prostu czasem słoma z butów wychodzi, ale wyszłaby również w każdym innym mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumbada
uczciwy warszawiak = Atlantyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissy - bo rodowity Warszawiak nie bedzie robil zadnego halo z tego ze jest z Warszawy bo to dla niego normalne... Natomiast jak przyjada buce ze wsi Dupowe Wielkie, to dla nich to jest taki awans, ze musza sie z tym obnosic po calej Polsce... do tego dadza im sluzbowa komore, 4 koła na reke i firmowa skode fabie i takiemu sie wydaje, ze jest bogiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakże silna musi być ta frustracja i rozgoryczenie ludzi plujących na moje kochane miasto Warszawa, żeby pisać o tym na forum ŻYCIE UCZUCIOWE. Nie zrozumiem tego, nigdy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×