Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karygodne zachowanie

model nowoczesnej kobiety...czy to znaczy feministki?

Polecane posty

a nawet jak ktos zajmuje sie domem i dziecmi to znaczy ze jest nienowoczesny? :O to znaczy ze jak moja kolezanka siedzi od 4 lat w domu z dwojka dzieci to znaczy ze jest jakiejs gorszej kategorii? :O bez jaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalicja nr trzysta
czyli podsumowując nowoczesna kobieta to ta, która pracuje i dobrze zarabia ? a taka, która ma dzieci i przebywa z nimi a mąż tylko pracuje to już nie jest nowoczesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalicja A koniecznie potrzebujesz etykietki? Nie lepiej myśleć samodzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znaczy, ze jest gorszej kategorii. Jezeli zdecydowaly sie zostac w domu i wychowywac dzieci to tylko i wylacznie ich indywidulna sprawa. Ja jestem typem osoby, ktora nie moglaby siedziec z dziecmni w domu, wiec zdecydowalam wrocic do pracy,ale nie potepiam innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam, ja tego nigdzie nei napisalam. Ja napisalam o swoim polozeniu i moj post jest odpowiedzia na 99% postow 'nowoczesnych kobiet' chociaz jak sie moze okazac...moze tylko 'nowoczesnych dzieci'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doek
No prosze, jaka autorka jest inna, od wiekszosci dzisiejszych kobiet: sprzatac i gotowac nie bede, to nie jestem kura domowa. a pracowac powinien facet, zeby zapewnic byc rodzinie. Brawo autorko, zazdroszcze Twojemu facetowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugerujesz, ze sie przechwalam :) wrecz moze nawet to podkreslsz, ale nie jestem specjalista w tej dziedzinie, wiec nie bede zglebiac tematu. W kazdym razie jadu troche wyczuwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechodnia
jestes...nowoczesna werska matki polki po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechodnia
wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcbcb
"jestes...nowoczesna werska matki polki po prostu" a jak nie wyglada matka polka? Pani biznesswomen, ktorą interesuje tylko praca, ktora ma w dupie faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, uwazam ze sie przechwalasz :) bo nie wiem co mialo na celu pisanie litani o swoich osiagneiciach i dodatkowo pisanie ze masz mega udane zycie seksualne :) mialam w zyciu do czynienia z roznymi typami ludzi spotkalam tez taki typ ktory mowil wprost np " ja nie jestem typowym facetem" "ja jestem taki oryginalny" " ja tyle w zyciu osiagnelam" po czym oakzywalo sie cos zupelnie przeciwnego nie znam Cie i nie wiem jaka jestes po prostu jestem uczulona na chwalipietow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ok, ale czy jest w tym cos zlego, zeby od razu szydzic z odrobina jadu :) ?? To jakie masz doswiadczenia z chwalipietami ( nie uwazam sie za chalipiete bo nie napisalam co robie, gdzie i za ile, a co moge robic.... :/) to juz twoje doswiadczenia, i wszystkich sumowac jedna kreska ulamkowa..... nie wypada nawet :) niemniej jednak, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podzielam odczucia wkurzonej- im piekniejszy papierek tym brzydsze g. w środku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiekszosc kafeteruszy potrafi tylko rozmawiac o durnych tematach. Na tym forum nie da sie rozwinac zadnego dialogu na poziomie bo zawsze znajdzie sie ktos, zeby tylko dowalic. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karygodne, czyli jedynym rozwiazanie wg Ciebie to albo galskac po glowce albo siedziec cicho? :) skoro nie wkladasz wszytskich pod jeden ulamek to tez nie oczekuj tylko takich reakcji jakich sobei zyczysz :) mi sie to nie podoba- mam prawo to wyrazic, tyle :) Ciebei nie znam wiec nie oceniam :) moim zdaniem nie zgodze sie z Toba sa na tym forum swietni ludzie i niektore swietne tematy :) wystarczy pogrzebac glebiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Zaraz, zaraz, Doprawdy... Ty się nie rozpędzaj za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemniej jednak ne wydaje mi siezebys na jakimkolwiek z nich sie wypowiadala, jezeli potrafisz tylko negowac ludzi i nie wykazujesz odrobyny zrozumienia tylko ... zawisc?????? Myle sie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karygodne w moich wypowiedziach wiecej jest ironi niz realnego wyszydzania do glowy by mi nie przyszlo wypowiadac sie szyderczo o osobie ktora napisala jakiegos tam posta , bo raz ze sytuacja jest mi jakby nie bylo obca a dwa ze nie znam osoby ktora to pisze jedyne w pelni powazne i nieironiczne wypowiedzi pisze pod moimi ulubionymi topikami albo w mailach. moim zdaniem bo takie mam odczucie :) poslalam teraz dziecko do przedszkola " mam 2 paczki kredek i plasteline z kubusia puchatka a moja pani jest fajniejsza" tak mi sie skojarzylo autorko- nie oburzaj sie, ja wiem ze na forum pisac mozna wszystko , jak zreszta niejednokrotnie widac. I tylko te kilkanascie slow mozna skomentowac, nic wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona, krowa, która dużo muczy, mało mleka daje :) To chyba taki przykład, ta autorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona napisalas: mialam w zyciu do czynienia z roznymi typami ludzi spotkalam tez taki typ ktory mowil wprost np " ja nie jestem typowym facetem" "ja jestem taki oryginalny" " ja tyle w zyciu osiagnelam" po czym oakzywalo sie cos zupelnie przeciwnego Ostatnie zdanie chyba cos sugeruje. Potrafie czytac ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×