Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agusia_2102

Pomocy !!Proszę przeczytajcie to !

Polecane posty

Bardzo proszę o pomoc !! Opowiem w skrócie o co chodzi..Biorę tabletki antykoncepcyjne od 4 miesięcy,w lipcu wyjechałam na wakacje obliczyłam,że wystarczy mi tylko jeden blister tabletek..Niestety mój wyjazd przedłużył się a ja nie wiedziałam co zrobić :(Nie mogłam kupić tabletek bo nie miałam recepty ( byłam za granicą )..Zrobiłam 14 dni przerwy między opakowaniami ( o 7 dni za późno )..Gdy przyjechałam w ten sam dzień zaczęłam nowe opakowanie,czy byłam po 5 dniach zabezpieczona??Bo wtedy współżyłam z chłopakiem ( po 5 dniach brania tabletek )..Teraz spóźnia mi się okres,robiłam 3 testy ciążowe,ale wszystkie wyszły negatywnie..Proszę o odpowiedź..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi isę ze mocno osłabiłas działanie tabsów, ale skoro testy są negatywne to raczej w ciazy nie jesteś. rozregulowałaś sobie pewnie cykl. najlepiej pogadaj z doktorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdopodobieństo ciązy było
ale skoro testy niegatywne to widocznie nie jestes, tabletki wziełas za póxno i cykl mógł się troche rozregulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie są szanse,że jestem w ciąży?Jeżeli 3 testy wykazały,że nie jestem..Może klimat na mnie tak dziwnie wpływa??W tamtym miesiącu dostałam miesiączkę 1.08 i zawsze na następny miesiąc dostawałam szybciej ( czyli to oznacza,że bym dostała 2 razy w miesiącu )..Dzisiaj już jest 3.09 a tu dalej nic??Myślicie,że przez 5 dni brania tabletek mogły one trochę zadziałać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie są szanse,że jestem w ciąży?Jeżeli 3 testy wykazały,że nie jestem..Może klimat na mnie tak dziwnie wpływa??W tamtym miesiącu dostałam miesiączkę 1.08 i zawsze na następny miesiąc dostawałam szybciej ( czyli to oznacza,że bym dostała 2 razy w miesiącu )..Dzisiaj już jest 3.09 a tu dalej nic??Myślicie,że przez 5 dni brania tabletek mogły one trochę zadziałać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj lekarza. po to studiuje 6 lat zeby znac odpowiedx na takie pytania. kto ci tu powie lepiej niż lekarz?? swoja droga trzeba było pomyslec wcześniej i np tabletce po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty_myszka
kolejna nieodpowiedzialna.. a potem czytamy: brałam tabletki i wpadłam... coś strasznego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek z wroclawia
sunia-agunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty_myszka
ja też! PRZYMUSOWĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquise !! Nie wiem czy palant czy palantka..Ja tutaj proszę o odpowiedź normalną a nie taką jak ty dajesz..Nie wiesz nic na ten temat to po co dodajesz odpowiedź co?Może i nie wiem tyle co inni mogą wiedzieć więc pytam !!..Kto pyta nie błądzi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto czyta nie zalicza wpadki :) moze zanim zaczniesz sie bzykac to sie douedukujesz? :O zeby potem nie zadawac takich glupich pytan na kafe kiedys ci internet odlacza i co zrobisz? kogo spytasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie napisalam, ze jestes palantka wyrazilam tylko swoja opinie na temat Twojej wiedzy dot antykoncepcji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty_myszka
mogłaś pytać trochę wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walaka z wiatrakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest po to,aby poprosić kogoś o pomoc tak??Jakoś 2 pierwsze odpowiedzi były normalne..Bo to na pewno normalni ludzie..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to możesz komuś innemu swoje opinie wyrażać..Ja bardzo dobrze wiem,że zawaliłam w tej sprawie i tylko prosiłam o czyjąś pomoc..Nie wiedziałam,że w moim przypadku zdarzy się taka sytuacja..Czytałam dużo o tabletkach,ale o zrobieniu dłuższej przerwy nie..Myślałam,że będzie mi to nie potrzebne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek z wroclawia
agunia -sunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany bombaaaaaaaaaaa
tabletki niszcza układ hormonalny zaburzaja ich parce. wsytarczyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany bombaaaaaaaaaaa
A ty po co się udzielasz ??:/ rob co cheszzzzzzzzzzzzz bo rozumku masz maloooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,chyba nie mam mózgu !! Jeżeli bym go nie miała to bym nawet nie pomyślała żeby tutaj napisać ..Mogę wiedzieć w ogóle o co wam chodzi??Każdego się tak czepiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turquoise a masz cos takiego jak mózg? piszesz serio heehehehehehehheehehehheheh :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh..Jejku masakra co się z tymi ludźmi dzieje..W dupie mam te wasze zasrane odpowiedzi !! jak Ci nie wstyd tak klnac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astraaaa
rozlrgulowalas sobie cykl chociaz prawdopodobienstwo ciazy jest udaj sie do lekarza teraz za wczesnie na odpowiedz musisz niestety byc cierpliwa odczekaj jeszcze tak z pare dni powtorz test pozniej znowu odczekaj pare dni zrob bete i do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×