Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LALKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

CO JA MAM ROBIC ?? PROSZE POMOZCIE CZAS LECI

Polecane posty

Gość LALKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Naprawde nie wiem co robic ,jestem w totalnej kropce ,eh :( A najgrosze jest to ,ze czas nieublagalnie ucieka i musze podjac decyzje ,ktora dalej zadecyduje o mojej przyszlosci ,eh ... Otoz ,nie wiem co wybrac :( W tym roku mialam mature i zdalam mozna powiedziec ,ze bardzo dobrze ,bo po 75% mialam z anglika w obu wersjach ( ustna i pisemna0,gegra 50% i polski 65% i 50 %... Ale nie wiem co dalej robic ;( Do piatku mam czas :( Otoz chcialam isc na studia zaoczne Zarzadzanie w instytucjach samorzadowych u mnie w miescie ,dzis dalam papiery ,ale jak zobaczylam plan lekcji ,jakie bede miala przedmioty ,to dziekuje bardzo ;(Same najgorsze jak dla mnie :( Nie o tym marzylam ,eh :( Malo tego - co tydzien w piatek ,sobote i niedziele na zajecia w godz.8-20 :( No szczyty !!! Odpada ... Drugi wyjscie - dzienne Biznes midzy narodowy ,gdzie moja kumpela idzie i bym Z nia szla .. Ale mni to nie interesuje wogole ;( Tyczyloby sie to z wyjazdami ,a ja nie chce :( Tu mam chlopaka i z nim chce za 3 lata wziac slub i byc na swoim :(( Poza tym oprocz szkoly chcialam isc do pracy ,zeby kaske zarobic na mieszkanie ;/ Ehh .. Kolejne wyjscie ( kierunek ,ktory jest moim marzeniem ! ) - Szkola policealna Teb ,a mianowicie Administracja !!!!!!!! Cos ,co kocham ! Tylko ,ze to nie sa studia ,ale cos na zasadzi studium - otrzymam po tym Panstwowy Tytul Technika ! I powiedzcie mi ,czy to tez dobry wybor ?? Czy bede po tym miala prace? Nauka tutaj wyglada tak ,ze spotkania sa 2 razy w miesiacu i ogolnie 2 lata sie ucze ! Ja nie wiem co robic ;( Czas leci ;( Pomozcie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te dzienne studia
to na uczelni państwowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
a te dzienne studia - Tak,na uczelni panstwowej ,ale ten kierunek niezbyt mni interesuje ,bo nie widze siebie w tym zawodzie :( Jestem bardziej domatorka :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfd
na twoim miejscu poszlabym na cos co mnie intersesuje, jak na tych zaocznych masz przedmioty ktorych nie lubisz a moze nie czaisz to chyba sie tam dlugo nie utrzymasz, a isc tam gdzie kolezanka to jest dopiero glupota, studium? nie wiem czy bym poszla na takie cos bo po tym nie ma sie wyzszego wykszatalcenia,. nie ma innych kierynkow na wyzszej uczelni, ktore by cie interseowaly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
jhgfd - wlasnie nie ma :((( a jak sa to tylko zaoczne ,a ja nie chce zaocznie :(( ehh ,a sama nie chcialabym isc na dzienne :( jak juz to do tego studium ... kurcze nie wiem co robic ,czas mi ucieka ;( a boje sie ,ze popelnie blad :((( jedynie Administracja mnie interesuje i od zawsze tego pragnelam ,ale to jest tylko studium ,po ktorym ma sie jedynie technika ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabaaaaka
1) lepiej dzienne niż zaoczne 2) lepiej na państwowej uczelni 3) lepiej coś co interesuje 4) studium odpada Jak jesteś domatorką, to pewnie i tak w domu skończysz .To może idź na te dzienne studia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
tabaaaaka - tylko ,ze problem jest taki ,ze u mnie w miescie nie ma takich kierunkow co bym chciala :(( a przgladalam nauczanie tego studium i to jest to ,czego chce ! Ale to studium ,eh :(( a w domu nie skoncze hehe ;p chce pracowac ,ale w moim miescie ,a ten biznes miedzynarodowy ,to rozne wyjazdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooood
"Poza tym oprocz szkoly chcialam isc do pracy ,zeby kaske zarobic na mieszkanie ;/" "a ja nie chce zaocznie" hehe czyli chcesz studiowac dziennie a dodatkowo pracowac i zarabiac hajs na mieszkanie ? straszny chaos panuje w Twojej wypowiedzi i jesli tak tez masz 'poukladane' w glowie to na pewno kazdy kierunek bedzie dla Ciebie dobry :o hmm a administracji nei ma na dziennych ?? :D dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooood
sama nie chcesz isc na dzienne bo ? zjedza Cie bidulko ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabaaaaka
rozumiem, że podoba się Tobie administracja, ale wiem od ludzi,że to straszne nudy takie przygotowanie do zawodu urzędnika :o no ale jak chcesz studium nie ma sensu a studia, które Ciebie nie interesują też nie znajdź jakieś ciekawe STUDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ooooooooooood - hehe bys przeczytal /przeczytala dokladnie ,to bys wiedzial(a) o co mi chodzi :P i czego to sie tyczy :P wlasnie nie ma :( nawet zaocznych ;/ tabaaaaka - a orientuje sie moze ktos z was jak wyglada nauka na dziennych ? ile godzin to trwa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabaaaaka
ja się orientuję, teraz studiuję 2 kierunki dziennie, ale jak miałam jeden, to jedno wielkie lenistwo zajęcia są takie, że u mnie na roku prawie każdy pracuje można sobie tak ustawić plan, że masz szkołę 2, 3 razy w tygodniu i to od rana, do powiedzmy 14, a potem luzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
tabaaaaka - mozna sobie samemu ustawiac? kolezanka mnie straszyla ,ze ma od 8 do 17 zajecia :( albo od 15 do 21 :(( czyli chodzi sie kiedy sie chce ?samemu sie ustawia godziny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabaaaaka
można :) na wykłady można nie chodzić i jest to częsta praktyka a jeśli chodzi o ćwiczenia, to zwykle jest parę grup i możesz sobie wybrać a nawet jeśli nie, to zawsze przecież coś będzie pasować nie wiem co to za studia, ale ja nie znam nikogo kto studiuje jeden kierunek i ma zajęcia od 8 do 17 :) bajki no chyba, że wszystko wrzuci na jeden dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona Malinowa Porzeczka
A w innej miejscowości nie ma tego kierunku? Ja 3 lata dojeżdżałam codziennie i jakoś przeżyłam, ewentualnie możesz być na stancji/mieszkaniu, a do domu jeździć w weekendy i w dni kiedy nie ma zajęć. Skończyłam administracje- nie powiem, żeby były to fascynujące rzeczy, ale tak naprwde niewielu ludzi może sobie pozwolić na robienie tylko tego, co się uwielbia, bo nie zawsze są możliwośći, nie zawsze można z tego wyżyć. Studiowałam jeden kierunek i wcale nie miałam za dużo czasu i lenistwa- zajęcia często cały dzień, a wolny dzień moze w dwóch semestrach był conajwyżej jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
tabaaaaka - aha ,niewiedzialam :) a bo z tego co wiem,to u mnie sa jakies grupy ... az 3 ... a cwiczenia ?tzn.? mam nadzieje ,ze nie ma czegos takiego jak na zasadzie odpytywania przy tablicy ,bo tego zawsze sie schizowalam :(( Czerwona Malinowa Porzeczka - no wlasnie nie ma :(( i tu mam problem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabaaaaka
nie ma czegoś takiego :) czasem padnie jakieś pytanie, ale spokojnie możesz z miejsca odpowiedzieć :) jakiej tablicy? :P naprawdę polecam studia dzienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
tabaaaaka - kolezanka mnie schizowala ,ze zadania sie robi na tablicy tak jak w szkole :( a przy tym zawsz mialam schize :(( a to pytanie z miejsca to na ocene :( ???bo mnie wlasnie takie publiczne ,,wystepy'' krepuja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona Malinowa Porzeczka
Nie ma naprawdę w promieniu kilkudziesięciu kilometrów uczelni, na której byłby ten kierunek- w sumie popularny. A może politologia- to podobne do administracji tylko bardziej lajtowe i w sumie kierunek o wszystkim i o niczym..Co do studium to nie traciłabym czasu, średnie już masz przecież.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja 25
ja skończyłam administrację i wcale nie jest nudna jak dla mnie , takie przedmioty mnie własnie interesowały jak tam były-głównie prawo, a jakie przedmioty były na tych zaocznych??że zwątpiłaś, uważam że studium nic nie daje,tym bardziej szkoda się marnować jak tak dobrze zdałas mature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona Malinowa Porzeczka
My mieliśmy na ćwiczeniach z logiki i ze statystyki odpytywanie przy tablicy- się rozwiązywałoi zadania, których i tak szczerze mówiąc nikt nie rozumiał..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowa Basia
Administracja ??? Kochana szkoda czasu !!! To jakis debilny kierunek, niczego konkretnego nie uczy Jak masz znajomości w urzedach to prace po tym kierunku znajdziesz. Dziś nie potrzebni są inteligenci, ale fachowcy w swojej dziedzinie!!! Ja skonczyłam rachunkowość i potem była praca w księgowości budżetowej, a teraz "prowadze firmę'' bo szefa ciągle nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol hehe
A rachunkowość to arcyciekawy, ekscytujący oraz przyszłościowy kierunek :) i wogóle nie szkoda na niego czasu. Księgowa Basia- bravo :p omg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja 25
NIE OBAŻAJ NIKOGO PISZAC ŻE TO DEBILNY KIERUNEK, JA SKOŃCZYŁAM ADMINISTRACJĘ I PRACUJĘ W DUŻEJ FIRMIE CHOC NIE MIAŁAM ZNAJOMOŚCI, NIE LICZA SIE STUDIA TYLKO CHĘCI DO PRACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowa Basia
powiem tak! To już lepiej zostać nauczycielem, farmaceutom, doradcom podatkowym, lekarzem,bankowcem bo na takich ludzi jest zapotrzebowanie! Wybierając kierunek pomyśl gdzie mogłabyś z buta być przyjęta. Kilka moich koleżanek poszło właśnie na administracje , politologię itp i pracuja w sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LALKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Czerwona Malinowa Porzeczka - wlasnie nie ma:( politologii tez nie ma ... jest jedynie filologia angielska czy polska ,ale mnie to nie interesuje :( ja to ja 25 - na zaocznych takie byly przedmioty -finanse , rachunkowosc ... itd :( Czerwona Malinowa Porzeczka -uuuuu :((( najgorsze co moze byc :(( księgowa Basia - wlasnie sie nad ksiegowoscia zasanawiama ale nie dla mnie % i te wszystkie faktury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola76-
administracja to dla tych, ktorzy 2 razy podchodzili do matury..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowa Basia
a co robisz w tej firmie ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja 25
odezwała sie pani po podstawówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to ja 25
specjalista ds administracji duża firma ,bardzo znana, To nie doCiebie z ta podstawówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×